Payoneer kartica za BiH

Ako se mozes registrovat da si iz bosne zasto nebi mogao da koristis skrill?

1 Like

Ne može se dobiti kartica.

1 Like

može li se koristiti ta skrill virtuelna mastercard ako sam iz bih?

šta će ti vrtiualna, sem da plaćaš sa njom nešto. Pare ne možeš podići.

pa ako se može koristiti, onda neke isplate s jedne mreže koja me plaća mogu preusmjeriti na skrill i tom skrill virtualnom karticom plaćati hosting, domene i ostale servise … izbjegavam feeove prilikom dizanja, konverzije valuta i kojekakve zajebancije … a ostale isplate na payoneer … da ne dižem ono što ne moram podići kontaš

Da, to sam i napisao da se sa virtualnom može samo plaćati. Nisam siguran, ali proveri mislim da možeš dobiti virtual (kontaktiraj njihovu podršku, račun sigurno možeš otvoriti) - ili sam za neku drugu pročitao da može ići virtual. Jbg. masu toga sam pročitao još sad kad je nastao problem sa PP.

virtualnu dobijes odmah, nema cekanja, mada ja sam prvo zatrazio pravu karticu i dok cekam da stigne aktivirao sam virtualnu, nema odobrenja

A jesi li dobio pravu karticu? Jesu li ti podaci BiH?

Ne cekam je jos, kazu treba oko 10 radnih dana, nisam ja iz bosne, zivim vani.

Koristi li neko payoneer, koliko uzmu kad dižete na bankomatu?

otprilike 7€ sve ukupno, negdje malo manje negdje malo više, uglavnom oduzmi 15 km od transakcije

1 Like

Da li je bolje uzeti karticu u USD ili EUR?

zavisi u čemu ti stiže novac na payoneer … valute možeš konvertovat u okviru payoneera ali često rate nije povoljan i mislim da i oni uzimaju procenat za konverziju … ako ti stiže većinom u USD onda uzmi USD karticu … ako ti stiže EUR onda EUR karticu uzmi … jer je svakako bolje da direktno na bankomatu radiš konverziju iz USD u KM ili EUR u KM nego da na payoneeru konvertuješ USD u EUR pa te EUR u KM na bankomatu, ili EUR u USD pa USD u KM na bankomatu … u svakom slučaju bolje je samo jednu konverziju raditi :smiley: ja imam i USD i EUR

1 Like

Imaš karticu za usd i eur? Da li ti uzimaju neku naknadu za kartice?

uzimaju, ali mislim samo za jednu … 25$ godišnje … ja mislim da za drugu ne uzimaju ali nemoj me držati za riječ … ne koristim već tri mjeseca može biti da će mi uzeti 25$ prvi put kad stigne nešto … nisam to siguran, ima na payoneer fees stranici sve

1 Like

Zna li neko mozda da li se placa naknada godisnja za payoneer cak ako nemam karticu?

pa ■■■■■ mu miša za 2 sekunde na googleu sam našao sve, imaju ljudi posebnu fees page gdje je sve objašnjeno, je li vam toliko mrsko googlat

Annual account fee

If your account is active, you’ll never pay this fee.

If you keep your account open for 12 months without making a transaction in your Payoneer account or on your Payoneer card, you’ll be charged a $29.95 fee.

$29.95

ANNUAL ACCOUNT FEE

Ja sam imao dvije transakcije, to znaci da me nece udariti sa 30$, jel tako?

A 25 godisnje je ako imas karticu…

1 Like

tako je …

koliko Payoneer naplati npr. kada Google uplati 22. u mjesecu zaradu na Payoneer račun i kolika je provizija prilikom podizanja toga novca na bankomatu u BiH? Ta 2 pitanja bi mnogima pomogla da otvore Payoneer račun i ja bih prvi otvorio preko nečijeg linka ko mi pošalje