Payoneer Zamrzao Sva Sredstva!

Pa nije payoneer uzeo nista nikome nego je CEO Wirecarda pokrao pare iz svoje firme.

Ja magarac nisam povukao sinoc dok je moglo nego reko ajde da ne zapinjem… A sad ne moze da se podigne ni ono sto nije na kartici… Ovo je vec problem!

Nije Payoneer ukrao, ali kad imas pare na Payoneer kartici, one idu preko Wirecarda iz kojeg fale novci i lako moguce da ce svi ostati bez novaca koji su trenutno lockani na karticama.

Od jutros su zamrznuta sredstva i koja nisu na kartici, tako da je pitanje sta ce na kraju da bude.

Koje su nam onda alternative?

@Jeronimo034 nisi na kraju uspio da skines?!

"We believe that cardholder funds are properly safeguarded and that the freeze will be temporary. "

Kad vidim ovo “believe” napusti me nada hehe. Da je sigurno, bilo bi “your cardholder founds are properly …”, believe = moze bit da jes a, moze bit i da nije.

Za alternative ima jos vreme, tek je isplacen april.

Nisam, sinoc sam testa radi povukao 50$ i to je kao prosle (videcemo da li ce i da legne)

Ako je sranje samo sa karticama, zasto su onda od jutros zamrzli i ono sto je na akauntima. I BELIEVE da su oni u velikim govnima!
Sto ne isplatise pare juce majke im ga da podignem, sad …

A i mi, I believe…

Jeste li dobili jutros da cekirate novi TOS na Payoneer-u?

2000 godine sam koristio slican sistem IKOBO se zvao,od tada do sada 2020
propalo je 30 takvih sistema,kada jednom zamrznu lovu VISE nema odblokiranja
bar ja nisam imao tu srecu,payoner sam koristio pa su me bez ikakvog pitanja prebacili na first choice stim da sam ostao i na payoneru ,posle sam se hteo logovati na payoner kada je first choice propao ,nisam mogao ,nalog na payoneru imam od 2005,kada sam pisao podrsci kazu moram novi racun otvoriti ,sa milion gofana za potvrdu,paxum posalje kartice ,a posle i one blokirane,znaci danas covek nema nikoga ni za rep ni za glavu da uhvati, a onda se neki ovde zalazu za postivanje pravila google facebooka payoneera i ostalih derikoza…
Sam moras uzeti lovu gde god mozes dokle mozes, jer za sve velike ,mi smo samo zrno peska ,NIKO ,

1 Like

Ovo je vece puno od Payoneera. Sad vidim ministar finansija Njemacke prica o Wirecard. A sad kad vidim berzu jasno mi je da mi niko nije kriv, nego sam bila neinformisana

Roknuli su 98% jos, bilo je vremena da se pare sklone.

NIje bilo, jer kako da sklonis pare kad je Amazon juce uplatio…

EDIT: Vise ne moze ni da se uloguje na Payoneer!

Pa to sto je Amazon uplatio jos nije na kartici (iako je Payoneer sad blokirao, nada da odblokira postoji, iako mi nije jasno zasto su sad pa oni isto blokirali…) kod Payoneera je. A na kartici sto je lezalo moglo se spasti. Ja sam se potpuno iskljucila iz vijesti par dana, i eto ti ga, bum.

Tacno izgleda doslo vrijeme da odmah dizes kes i pretvaras u zlatne mrvice, polugice, poluge…ko sta ima.

I mene jako zbunjuje taj deo zasto sad Payoneer zateze, zasto blokira pare i zasto ne dozvoljava withdraw. Pretpostavljam da su sad maksimalno napregnuti jer vlada panika.

Meni je proslo povlacenje para sa Payoneera iznad limita kartice. Stoji sada Pending… Da li će i leći vidjećemo.

@Hellas @Jeronimo034 a dje povlacite pare? Na debitne kartice ili devizne racune? To je dozvoljeno samo za nove uplate jel? One stare su na kartici od koje sad nema nista?

I ja sam tako sinoc odradio kao test reko 50$ da vidim da li ce na legne. Racunao da ako sinoc nisu sve blokirali da neci da blokiraju, medjutim evo sad sve blokirano.
Kazi mi @Hellas kad si povlacio? Pre sat vremena, sinoc?

Ja na devizni racun u banci. Pa da, za nove uplate koje nisu prebacene na karticu. One stare su na kartici i mozes u nebo da gledas i da se nadas.

Prije 2 sata na devizni u BiH povukao. Sve sto je iznad 5k dolara bilo. Stare su uplate. Ovo ispod 5k mislim da ne moze. Nije bilo greske nikave i stoji kao i inace Pending, s obzirom da je vikend znacu u ponedeljak vise.

Ja probah ponovo i uspeo sam, povukao sam sve na racun pa cu da trljam glavu sta i kako.

Da li mogu Amazon isplate da idu na Revoult? Oni bese imaju kartice? Koristi li ih neko, moze li neki revju?

Mozda mogu na transferwise ili kako se vec zovu.