PayPal automatic withdrawal problem (Drugi put ove godine)

Zdravo,

Nisam znao gdje da stavim temu, pa sam u birtiju.

Zanima me samo da li ima neko iz BiH da ima problem sa prebacivanjem novca, bolje receno automatskim prebacivanjem novca sa PP na karticu. Kao sto znate to bi trebalo biti svakog prvog u mjesecu, medjutim u januaru sam imao ovakav problem, kontaktirao ih i rekli su mi da ce biti rijeseno do februara i da uradim manual withdraw, pa su mi tu i refundali onaj fee za januar. Medjutim juce je bio prvi februar i ista stvar se desava, samo sto mi sada ljudi nista ne odgovaraju. (Dok sam dan poslije nove godine dobio ekspresan odgovor…)

U glavnom, ima li iko slican problem?

Da ti nije istekla kartica s kojom je povezan pejpal? Meni se to dogodilo. Ili sam zaboravio povezat na pejpal kad sam dobio novu karticu. Nesta od tog dvoje i to sam zaboravio sta je tacno bilo.

Nije ni meni ovaj mjesec uradjen automatic transfer, dok prosli jeste.

Pa tek je drugi, meni cesto legne 3-4og

Ma meni je instant isplata odmah je novac na kartici kada se povuce, ali sada se nije povuklo kao inace…

Kako namjestiš to da ti automatski sjeda na račun tj. instant da ne moraš čekati par dana

Meni uredno povlaci novce. Ovaj mjesec sam dobio novu karticu Master Debit, samo da javim da na nju ne moze povlacenje novca. Trazio sam u banci ponovo Visa electron i evo sam je povezao i nastimao bez problema.

To nisam namjestio sami mi to omogucili (vjerovatno banka) nakon ucestalnih transakcija, nekada prije par godina sam cekao po 2-3 radna dana. I onda je odjednom pocelo sjedati odmah…bukvalno u sekundi nakon povlacenja.

Povlaci i meni kad im platim fee ali nije uradio automatski transfer kao sto to uvijek bude prvog u mjesecu

U RF Banci (BIH) to je normalna stvar.Nakon povlacenja sa PayPala novac je roku par minuta na racunu.

1 Like

Da o RF se radi…u sekundi tacnije :smiley:

To je super. Unicredit pusti te novce tek nakon 4-5 dana. Sada sam uzeo Visa electron u Nova Banka pa cu vidjeti kako su oni azurni.

Nisam radio ni sa jednim, a ni sa drugim. U RF sam od pocetka i zadovoljan sam.Znaju posao, a pojam PayPal im nije spansko selo.Vrlo su azurni, ljubazni i susretljivi od mene imaju jako dobar feedback :wink:

To je vrhunski… ne znam jel ima netko iskustva u RH koja banka to radi

Iz ja sam u Rajfajzen banci i ja sam zadovoljan sa njima, ali eto u nekad mi sjedne novac 3-4og u mjesecu, naravno i kod mene je podešeno automatsko povlačenje. Nego jesu li vas kontaktirali iz banke? Da ih je kontaktirala agencija za bankarstvo u cilju sprečavanja pranja novca i finansiranja terorizma da im dostavite podatke odakle vam dolaze uplate (od kojih subjekata i način na koji zarađujete). Ja sam pisao o juicyads xhamsteru popunderima i ostalim stvarima :slight_smile: To je već drugi put da me kontaktiraju i sad su tražili baš detaljno da im ispišem i u dopisu banci zaprijetili ukoliko ne dostavim izvod sa pejpala i detaljno objašnjenje da mi mogu zatvoriti račun. Ja im ispisao sve što znam, šta ću, A drug koji radi urf banci što me je kontaktirao da to odradim kaze da su dobili taj isti dopis za baš mnogo ljudi. Jeste li među njima i vi?

E ljudi da azuriram…
Ja sam u Novoj Banci i kada bude tranfer novca sa PP na racun, bude u sekundi.
Kao sto sam rekao kontaktirao sam podrsku PP-a i opet su mi pokrili troskove manual withdrawa i rekli su mi da su mi sredili profil i da se to vise nece ponavljati, sta god to znacilo.

Eto, bilo kako bilo, rijeseno je, tema nek stoji, ako neko u buducnosti bude imao problem, neka kontaktira podrsku i to je to :smiley:

Super. I ja sam prije dva dana stavio njihovu Visa electron.

i ja potpisujem za raiffeisen banku, sta da vam kazem kad su mi sa 16 godina dali visa electron karticu … krseci sve moguce njihove propise haha … na guzove …

I meni su sa 17, tad sam vec vidio da su odlicni :slight_smile:

A odakle toj agenciji uvid u stanje tvog racuna? Debitna ili kreditna kartica?

Koristim istu banku i prebacivam pozamasne svote sa paypala vec godinama i jos me nisu optuzili za terorizam :slight_smile: