Paypal debit kartica?

Jedno vrijeme se pričalo, na googlu tražim i daje rezultate i linkove na paypal ali na nepostojeće stranice, a na samom paypalu nigdje riječi o tome: dakle,jel paypal ima te debitne kartice (business) ili ne? Jel je ima tko? Kako doći do nje?

Nemoj me drzat za rijec, ali mislim da je imaju, samo ne mi ljudi iz zemalja cetvrtog svijeta.
P.S. i vjerojatno je nikada necemo imat jer ce crypto ubiti paypal prije…

1 Like

Je da, imaju, ali vredi za amere i premium elitu…

1 Like

Ne vjerujem u crypto valute, odnosno nemam povjerenja u njih (još uvijek) pa se ne bih složio da će one tako brzo ući u masovno korištenje. Kad ćeš moć u trgovini kupiti kruh i mlijeko za crypto valutu, onda možemo očekivati nekakav bum.

Slazem se s tobom, ali ti se isto moras sloziti samnom da nama paypal nece dati karticu nikada…

2 Likeova

Nikad ne reci nikad! (al se slažem s tobom, ak do sad nisu dali karticu,bogme i neće)

Pravo je cudo da uopce mozemo koristiti paypal…

1 Like

Da, ali nas zato i oderu ko zeceve.

pa da ne deru ne bi ti sa jebenog balkana mogao primiti pare

Pa da, zato im treba sve nabit fee, tečaj, exchange rate, spustanje na karticu, jos da fali da placamo odrzavanje account-a, posebno za nas balkance…samo opalit sirotinju… imas skrill, payoneer… po meni je dovoljan payoneer, ali kaj ces kad ekipa ne salje preko Payoneer-a nek svi taj paypal hebu

jes eto najbolje da paypal ništa ne naplaćuje, da bude besplatan

ne bi opstao tri dana

Nemam ja nista protiv sto oni naplacuju FEE, ali da je barem nesto manje lihvarski FEE. Na 850-900US 42US FEE-a, exch. rate 1US = 5.9kn + 30kn withdrawal… Ponavljam, ne smeta meni FEE, vec velika provizija njihovog servisa.

Do sad je provizija za personal payment (Friend or Family) bila besplatna, kako sad ovo covjeku skinilo duplo.

Pisao sam maloprije o tome (pogledaj gore). Kazem, podigli su fee, gule na sve strane.

Kad si ga vec spomenuo, kod mene od prije par dana ne moze da se posalje request inovice, radi li kod vas?

Kad se već priča o PayPal-u, ne zaboravite update svoj browser.

Malocas usao u acc. cisto da provjerim, sve stima.

1 Like
1 Like

WOW, sad cemo vidjeti koliko smo stvarno u europi, ako cemo i mi hrvati dobiti kartice kao i njemci skidam kapu, ako ne onda nam je sve jasno…

To je vijest 7 mjesec prosle godine, u Svedskoj jos je nema za paypal.

@dadaas Hrvatska je u EU tako da ce biti sigurno, zasto mislis tako, razmisljaj pozitivno.

1 Like