Paypal mi isplaćuje balans svakog prvog u misecu

Paypal mi automatski isplaćuje balans svakog prvog u misecu na VISA karticu, a ja to ne želim. Kako lovu zadržati na Paypalu tako da mogu plaćati tim novcima?

Jedini način da to zaustaviš je da ukloniš podatke od kartice na koju se povlače sredstva sa računa —> Odg. sa interneta.

I opet nemreš s tim plaćati jer mi još uvijek nemamo “pravi” paypal account.

I meni se to desava.

Hvala vam. Ako nemogu plaćati, onda neću ni ukloniti karticu. Jedva san je dobija od HPB-a.

Ne možeš iz Hr plačati PayPal balance-om tako da to nemoj onemogučiti. Neka on potegne, i onda ti plačaš sa sredstvima sa kartice.

Mogu li mađarski paypal plaćati balanceom ili slovenski?

Slovenski sigurno da.

Znaš provjereno ili pretpostavljaš?

Provjereno.

Tako je, provjereno :slight_smile:

normalno da potrošiš svoj balanc ako imas pay pal sa slovenskom adresom. ispata ide samo na viso eletron, upload svima karticama.

Nemozes postic ono sta bi htjeo jednostavno, jer si iz Hrvatske. To je jednostavno tako … Zato i je bolje imat Slovenski Paypal iako i to ima svojih mana

Da li se može promjeniti unutar postojećeg accounta da nas tretira kao da smo iz slovenije? Da li će promjena adrese biti dovoljna?

pa sigurno ne ako ti je kartica izdana od hrvatske banke, sve one oznake sto imas na kartici oznacavaju u jednom dijelu i zemlju gdje je izdana…

Pa valjda se može otvotiti račun u slovenskoj banci. Npr. Novoj Ljubljanskoj.

može, od početka prošle godine je dopušteno po HR zakonima… prije je bilo protuzakonito… a sad sta treba za otvaranje racuna u sloveniji treba se raspitati…

Ako pristpas paypalu sa Hrvatske IP adrese, a napravis account sa Slovenackom adresom, to je instant suspend.
A posto je kartica koja je izdata u bilo kojoj banci na teritoriji Hrvatske, povezana sa tvojom mjestom prebivalista, nema veze da li je to Nova Ljubljanska, Raiffeisen ili bilo koja druga, ti i dalje moras koristiti adresu koju si koristio pri zahtjevanju kartice, to se zove AVS - Address Verification System na karticama.E sada, ako ti zelis koristiti offshore karticu, to se vec moras raspitati.Ja sam imao offshore karticu iz Velike Britanije, i morao sam brdo mailova poslati paypalu da im objasnim o cemu se radi, i na kraju su me debili kardovali ( koristili kradene paypal racune da kupe usluge od mene ) tako da mi je paypal ostao u minusu, a meni ne pada na pamet da im placam taj minus.

Ako je PayPal registriran sa VISA ELEKTRONIK KARTICE (debitna kartica) koju je izdala ERSTE BANKA U HRVATSKOJ ili u bilo
kojoj drugoj drzavi, u tom primjeru, koliko novaca se stavi na racun, toliko se lako trosi bilo gdje da se ide. To jest, u veliki broj
drzava koje imaju ERSTE BANKU. VISA ELEKTRONIK MOGU SVI DOBITI, BILO ZAPOSLENI ILI NE. Znaci, oblik prepaid.
Znaci, odemo na net i vidimo gdje se u Hrvatskoj nalazi ERSTE BANKA, i lijepo sve skupa je odmah napravljeno. Kad se dobije kartica
ode se na
https://www.paypal.com/hr/cgi-bin/webscr?cmd=display-approved-signup-coutries-outside
te se unesu potrebni podatci iz Vise
i rjesimo PayPal racun.
Ako je nekome potrebna AlertPay kartica, ako ne radi, neka ode na HYPO ADRIA ALPE BANKU i trazi MASTER CARD PREPAID REFRESH KARTICU,
i sa podatcima Master Carda ode na https.


i registrira AlertPay racun. I ta je vazeca u dosta drzava. Bez problema
funkcionira.
TREBAM UPOZORITI SVE KOJI ZELE NAPRAVITI REGISTRACIJU PUTEM NETA, JA SAM VAM NAVELA STRANE KOJE IMAJU ZASTITU PRED
BILO KOJIM TIPOM PRACENJA ILI KONTROLE, NORMALNO, JER JE ORIGINAL ADRESA. PAZITE, SVE DRUGE WEB STRANE NA KOJE NAIDJETE DA VAM NUDE REGISTRACIJU, PREKONTROLIRAJTE STA PISE U KVADRATICU ILI ZNAKU PRIJE PRIJE
http://WWW.,
MORA BITI FILTER i
kad stavite puscicu na to odmah vam se otvori okno i dadne vam podatke o sigurnosti. Ako toga nema, NITI ZA ZIVU GLAVU NE UNOSITE PODATKE
jer bi se moglo svasta dogadjati sa vasim podatcima.
Eto toliko od mene, i svima pozdrav

Sto se tice Nove Ljubljanske banke, mislim da su jaki kriteriji, komplicirani. Pretpostavljam jer i ovdje u Sloveniji mnogi ne mogu dobiti tek tako,
Sve banke u principu traze da covjek ima redovna primanja, ako ih nema onda traze polog na racunu od 2000 eura pa do 6000 e.
Posto veliki broj ljudi radi a nema redovnih primanja i nije prijavljeno, jer kriza je u svijetu kao i na Balkana, jedini moguci nacin dobivanja PayPal i AlertPay
racuna bez komplikacija i pologa je gore navedeno.