Pitanja oko Amazon affiliate sajta

Koliko imas nalog? Da li imas prijavljen sajt kod njih? Da li su ti odobrili nalog?

Imam prijavljen sajt i odobrili su već u 8. mjesecu i već sam dobijao isplatu od njih sve uredno do sada.

Onda ne bih znao sta moze da bude problem…


Nemam ni ja content insights :thinking:

ja imam ali nikada nisam klikno tu. ne treba mi nikakvo novo saznanje koje bi moglo proizvest još posla

2 Likeova

Ja sam kliknuo, ali nemam bas koristi od toga jer u prodajama sasvim dobro vidim sta se prodaje najbolje.

Kad vec skrivas svoju email adresu, napravi to malo bolje :grinning:

image

Sretna i uspjesna nova, web mastori!

2 Likeova

Sretna nova i od mene.

Živo me zanima kakav vam je bio ovaj mjesec, posebno od @Anja1 jer je on u gift niši.

Kod mene čisto ok s obzirom koliko sramotno malo sam radio na sajtu od maja pa na ovamo.

Imam gore ovaj bounty $10 dolara, zna li neko za šta je to da ne guglam?

Ove dve rupe je neko vratio dva skupa itema gdje sam imao skoro po $40 zarade :(.

Imao sam i skok sa posjetom. Odoka 330 prosjek dnevno zadnjih 7 dana. Nadam se da nije samo zbog praznika i manije za kupovanjem.

4 Likeova

Evo za 12 mjesec:

11 Likeova

6 Likeova

Evo i kod mene, 99% je jedan sajt, ostalo su slucajke. Par zadnjih dana je poceo i najnoviji sajt da se upisuje, ali sve je to malo. Ima jos nekih 41e AdSense + 15$ UK i CA.
Screenshot_4

7 Likeova

seljačina u meni koja voli da se kürči je bila jača od racionalnog mene koji se boji da će navući konkurenciju ovim. i vazda ova gluplja moja polovina (koja često pobjeđuje) ima neku glupu ubjeđujuću frazu tipa Hrabar čovjek umire samo jednom, kukavica svaki dan

pokloni izdvojeni

ima i na etsiju zarađenih još nekih 470$ čini mi se za decembar od poklona. A kako se čoek brzo navikne na ove cifre preko sto dolara, pa onda kad se vrne na situ plače, pleče i jeca, al tiho da ga djeca ne čuju. Kako nema par Božića godišnje. Očekivao sam ja da će ići visoko decembar jer sam pratio kako se kreće odnos zarada ovih mjeseci i decembra kod jednog sličnog sajta ko moj čije sam zarade vidio. Ali opet lijepo je osjetit na svojoj koži.

11 Likeova

Svaka vam cast, ovo treba da bude motivacija za svakoga ko radi u kancelariji od 8 do 18h.

@anja1 otkud ovoliko beklinkova za tvoj gift sajt ako kazes da ih ne kupujes?

Evo malo i druge strane medalje, jedan od mojih najneuspesnijih sajtova:

Ne sjecam se da rekoh da ih ne kupujem. Citiraj slobodno ako nadjes, eo i mene zainteresova jesam li rekao, pa da se objasnim ako jesam. Ne kupujem ih u zadnje po godine, ranije jesam. Moguce da mislis jer sam pisao da sam odustao od beklinkova. A odustao sam jer je moje misljenje je da je od vecine ovih mojih beklinkova slaba vajda, kao i vecine drugih do kojih se moze prilicno lako doci.

Vidim svi smo prosli dobro u decembru, a @anja1 ti si bas rasturio, svaka cast!
E sad samo da vidimo kakav ce biti januar, meni je prosle godine bio katastrofalan.

@anja1 jel ti i broj posjeta na sajtu srazmjerno jako porastao?

Odlicno :grinning:

Svaka cast na broju tabova :grin:

1 Like

Ja nisam :slight_smile:

Ruku na srce, ovaj moj sajt ima samo 20 clanaka i samo 9 je indeksirano, ne znam iz kog razloga, digao sam ruke od njega.

A mislila sam da je to jedan od neuspjesnijih, ali ne i da su ti ostali neuspjesni. Ali ocito da si na samom pocetku ako imas samo toliko indeksiranih clanaka. Imam i ja tih bez ikakvih prodaja njih par, i ruku na srce, nisam se bas ni pretrgla od rada na njima.

Jeste srazmjerno se povecao broj posjeta u doba kad i zarada, mada je i konverzija se popravila. Ne mogu se tacno sjetit koliko posjete je bilo, cini mi se da je islo preko 1000 druga dnevno u najboljem periodu

Ovo mi je neki minimum, uglavnom bude kad gasim chrome 50+ tabova, s tim da imam jos jedan chrome profil za ahrefs dje je uvijek bar 10+ tabova