Pitanja oko Amazon affiliate sajta

Mogao sam se s ovo balkana malo na amere opet usmjerit :smiley: Ali ako smijem sajtove s balkana linkat :smiley:

Nisi dobro namjestio cloudflare.

Hvala ti (20 znakova)

Koje formate slika koristite?

Google speed tool sada preporucuje WebP i AVIF, umjesto png i jpg

Od 177 KWa 97 u top 3, e to je posao :slight_smile: Prosecna pozicija tek malo preko 6…
Uskoro kurs, 20% discount za prvih 5 prijava hahahaha (salim se naravno :smiley: )


EDIT:
Neko mi provalio sajt :joy: Odmah posle ove slike eto ga da proveri :smiley:

7 Likeova

Opet kazem, svaka cast!

1 Like

kad neko zna, to ti je…
a ne k’o ja… brljam li brljam :slight_smile: k’o kisa oko nisa, nikako da ubodem prave kw-e

1 Like

ekipa zanima me koji je besplatni plugin kvalitetna i dobra alternativa umjesto AAWB

1 Like

Mislis AAWP? Nema dobre alternative a da je besplatna

da, da…na to sam mislio. krivo sam utipkao zadnje slovo

neke sam gledao free opcije ali jako su loše…

imaš kontent eg koji ima fri verziju i tamo besplatan amazon modul, ima još nekih fri plugina, ima čak neki skroz ok product for posts ili tako nešta… doduše poodavno sam ga koristio. ima i ovaj aawp za 5 dolara na raznim sajtovima

Pozdrav svima!

Da malo razmrdam temu: Šta mislite, da li je i dalje moguće napraviti (makar i približan) rezultat poput 10beasts ili Anteloff-ovog slučaja tokom naredne godine (ili narednih, '22/23.)?

Koliko sam u međuvremenu uspeo da pratim, stalno se dešavaju neke promene, pre svega na Amazonu i Guglu, koji nas najviše i interesuju.

AZ provizije su smanjene - koliko je uticalo na zaradu?

Da li je rankiranje sajtova u međuvremenu postalo otežano?

PS: Možda me se neko odavde seća, pošto me nije bilo skoro godinu dana (trebalo je rašavati neka zdravstvena pitanja). Sajt koji sam pokrenuo je slavno nestao jer mi se nije dalo da mislim na produženje domena i hostinga dok se bavim “malo” važnijim stvarima (videti prethodnu rečenicu)… Posle svega, na mom bivšem domenu je sada neka azijska kladionica :slight_smile:

2 Likeova

U medjuvremenu u Amerikama :joy:

1 Like

Postao bezobrazan :slight_smile:

Mislim da je s današanjim uvjetima rankiranja i svega nemoguće napraviti nešto tipa 10beasts bez pravog tima ljudi i naravno kupovinom svega što recenziraš. I da imaš takvvu ekipu, bez 3 godine mislim da teško možeš nešto postići.

2 Likeova

Plašio sam se ovakvog odgovora. Živimo u vremenu u kome se stvari menjaju munjevitom brzinom…

Naravno da moze, samo treba raditi i uloziti novac…

Svakako, ali ako nemaš brdo love i kvalitetnu ekipu, mislim da je gotovo nemoguće. Dugo će trebati za vratiti sav novac.

Sve se može, samo koliko će vremena i novaca uzeti. Mislim da takve stvari nisu za početnike, već za profesionalce sa dobrim budgetom. Plus, svakako bi trebalo pogurati sve sa YouTube kanalom…

Ja osobno obožavam tech i to, pogotovo računala, ali ne želim ni počinjati jer znam koliko je teška niša.

1 Like

Da slučajno ne bude zabune: oba pomenuta slučaja obrađuju tech teme, ali ja sam mislio generalno, bez obzira na vrstu proizvoda.

Mislim da nije teško i niti komplicirano nego samo duže traje opet sve zavisi od domene da li je nova ili stara ! I sama tech niša mislim da nije teška ima tri puta težih niša (weight lost ,… ). samo polako i strpljivo tražiti low KW i nešto malo backlinkova sve ide prema gore.

1 Like