Pitanja oko Amazon affiliate sajta

Sajt ti je na Eng?

Odakle dobijas ideje za KWove, mozda tu alati mogu biti korisni

Ideje većinom smišljam sam, nekakvim zdravim razumom. Ipak, kad izgubim ideje, onda odem na Keyword Chef stranicu i tamo pronađem novih tema… Znači jedna od najboljih stranica za pronalazak novih tema, preporuka svakako.

Dada na engleskom mi je sajt. Na hrvatskom imam jedan, ali to je nula bodova, jednostavno nema baš puno zarade kod nas.

kakav je KW chef ? čuo jesam, ali nisam ga nikad koristio.

I ja stalno gledam krenuti u amazon priču iz početka, ali nikako ideju za nišu nemam :stuck_out_tongue:

znači tu bi se moglo pronaći korisnih stvari?

naplaćuje li se ovaj “šef” ?

Pa meni se jako svidio, upišeš pojam i on traži slične pojmove i fraze, i odma ti otprilike prikaže broj mjesečnih pretraživanja. Funkcionira nešto kao answerthepublic, ali po meni puno bolje.

Dobiješ u startu nešto besplatno, kasnije se plaća, ali svejedno nije puno.

A gledaj, nišu nećeš naći na takvim alatima, po meni ju je najbolje sam istražiti, ako te zanimaju neke profitabilne niše, šibni poruku pa ti pošaljem ideje od Income Schoola.

Pozz. Da li neko koristi astra temu za aff marketing(blog)?

Ja sam izabrao starter template ( public speaking) gutenberg editor.

Da li su svi ti template dobri? Ili imaju neke mane itd, ako moze napisati neko misljenje za astru, ko ju je vec koristio

Da li je ovo dobra metoda za zaradu za pocetnike?

Astra tema je jedna od najboljih i najbrzih, tako da nemas frke. Doduse, ja nikad ne koristim neke predloske, gledaj da ti je sve pregledno, da su meniji (izbornici) pregledni, i da se stranica brzo učitava. Što jednostavnije to bolje

Hvala na savjetu :smiley:

Pozz. Evo upravo hocu site da dodam na cloudflare. S tim da mi je domena na namesilo a host na hawkhost pa sam povezao domenu sa hostom preko nameservera.
Sad na cloudflare pise da zamijenim u domain registrator nameservere od hawkhosta sa nameserverima od cloudflare?
Da li ce site opet normalno raditi ili ce se prekinuti veza izmedju domene i hosta?

Radit ce ti sve normalno, zasto ne bi?

Mislio sam jer prvo da bi povezao domenu sa jednog registratora na drugi, morao sam unijeti jedne nameservere, kontao sam ako obrisem te nameservere od hosta i ubacim od cloudflare da ce se na neki nacin to odspojiti.
Nisam nikad koristio cloudflare pa kontam bolje da pitam ovdje, da ne bi problem napravio. :smile:

Gdje vi trazite ili kupujete unique slike?

Kad se KWi dobro izaberu, to bude ovako :slight_smile: 176 KWa koje pratim, koje sam targetirao, prosecna pozicija 6-7, 0 linkova :slight_smile:

1 Like

Jeronimo, koji beše alat koristiš da pratiš ove pozicije. Hvala.

Koristim serprobot.com vec godinama, odlicni su. 5$ mesecno 300KWa prati, i sto je najbitnije mozes da podesis sve kako treba. (Zemlja, uredjaj itd)

2 Likeova

@Jeronimo034 svaka čast, 90 keyworda u top 3, mora da je fina posjeta :smiley: .

1 Like

Nije nista specijalno, slabo mi je optimizovan taj sajt. Iako je top 3 slab je CTR, a isto mi je i slaba konverzija jer bas nisam dao sebe u ova dva sajta koja sad imam…

Da li je ko koristio cloudflare sa astra temom?
Imao sam problem kad odem na wp admin prvi put mi izbaci da moram enable cookies.
Onda kad refresujem homepage (updatujem) nista se ne desava, pa nisam mogao deaktivirati plugine niti aktivirati, samo pise da je link expired
Kako ugasio cloudflare i pobrisao nameservere, sajt radi normalno samo sto je sporiji nego sto je i bio.
Da li ima neki problem izmedju cloudflare i astra theme da znam, da ne pokusavam vise ili sam ja nesto pogresno podesio :smiley:

Treba mozda podesiti page rules za WP-ADMIN. Ako ne zaboravim napisacu kasnije sta treba. Inace, nije bitno koja tema se koristi kad imas Cloudflare.

Hvala ti puno, ako stignes molim te napisi pa da odradim tako.