Pitanja oko Amazon affiliate sajta

Uskoro ce da bude dostupan link na sajtu koji ima linkove sa dosta jakih domacih portala. Trenutno punim sadryajem sajt, pa za jedno mesec dana ce da bude nadam se.

1 Like

Ja za novi sajt planiram napraviti “svoju native reklamu”. Na taj nacin necu imati problem sa ad blokerima…

Nesto ovako, prilagodim i kasnije samo mijenjam slikicu, naziv, cijenu i linkove… (jos kada bi postojao nacin da cijenu povucem automatski)

Ovo izgleda jako dobro, moglo bi se nesta improvizovati.

Jako interesantno da se na video 17:18 sek pominje bas ovaj Forum. Da li je Nedim i dalje clan ovog Foruma? :slight_smile:

1 Like

Mnogo dobra epizoda, upravo odgledah. Kako sam se smijao kada je spomenuo ove na 1:41:07 :rofl:

3 Likeova

Ja sam trenutno na 2 sata gledanja, ima jos sat da odgledam. Slazem se da je dobra epizoda, ali se i ja slatko nasmejah :smiley:

Citiram Nikolu: To je bilo dok sam bio gologuzan :rofl:

Mene nervira sto je narativ u fazonu “to ne valja zato sto moras mjenjat naloge stalno”, umjesto da bude “kradu pare od advertajzera i ruse rpm svima u BiH”

2 Likeova

Pa dobro, neće ljudi da prljaju ruke :wink:

1 Like

Ko je ta kompanija iz Bosne koju pominju da su zaradjivali 30k eura? A sada glume posten narod. Zna li neko ko su ti? :slight_smile:

Imaju temu i ovde na forumu :slight_smile:

2 Likeova

Mozes li kolega proslediti tu temu, zahvaljujem. :slight_smile:

evo ocu i ja da znam :smiley: (ako se ne misli na onu temu gdje su samo stavljani njihovi sajtovi)

Push push notifikacije :smiley:

1 Like

Ahaaa… sve mi je sad jasno :laughing:

1 Like

Minor issue announcement #1.
Da li je ovo kome doslo na WMT?

1 Like

eo ga i kod mene, samo imam još nekih 9 obavještenja i kad kliknem na learn more ode ođe

2 Likeova

I kod mene stoji 9 komada. Greška neka.

2 Likeova

Dobrodosao u klub, oko za oko, zub za zub… :smiley:

Screenshot_1

1 Like

Meni za sad nema nista