Pitanja oko Amazon affiliate sajta

Ja sam upisal moj licni maticni broj i proslo je kako treba.

1 Like

Kako si prošao registraciju telefonskog broja?

@Jeronimo034 imas li ovih odbitaka od 30% ?

Instaliraj TextPlus na tel, generisi novi broj, ja sam recimo stavio LA, California broj, uneses broj, oni te nazovu na njega, tacnije primis poziv preko te aplikacije, uneses broj koji ti se ispise i voila.

Nemam, zasto bi imao? Placas porez u svojoj zemlji, nisam US gradjanin a nemam ni firmu tamo registrovanu tako da to je to.

Nista, onda cu staviti maticni broj i nadati se najboljem haha. Ako neko ima jos neka iskustva sa ovim neka pise. Hvala ppl

@Monika.B čini mi se nekad da si pisala o povezivanju uk i ca amazon računa sa payoneerom. reci mi ako možeš kako si riješila to, da ne listam sve poruke. imam nekih para na ta dva racuna, nisam ih povlačio pa da to očistim ako može kako. jesi sve iste podatke od payoneera stavljala? nešta mi je ko kroz maglu da ne mogu funte na račun da liježu ili tako nešta.

Koliko se sjecam za kanadski amazon je sve islo glatko ali za amazon co uk nisam na pocetku mogla povuc jer sam dobila racun s GBP koji ima neke drugacje podatke nego oni koje Amazon c uk trazi. Tako da sam kontaktirala Payoneer support i oni su mi napravili drugi GBP racun za Payoneer i sad imam 2 i koristim taj novi za povlacenje. Kad mi dođu pare samo prebacim na USA racun i trosim s karticom koju imam.

I da, ako nemas vec, trebas si omogucit CAD i GBP valute u Payoneer accountu.

1 Like

Evo da se pohvalim da sam zaradio prvi dolar na Amazonu, bilo bi vise da nije na Amazon Gift Card 0% fee :joy::joy::joy:

2 Likeova

Čestitam. Koliko inače imaš klikova? ajd ova konverzija 5% je ok ali vjerovatno si imao i ranije klikova imao u sličnom broju, kako da nije bilo kupovina

A ne, ovo je kod mene YT pa sam cisto zalijepio link u deskripciju, iskreno nisam ocekivao nista pa mi je zanimljivo bilo kako se ustvari uvijek neko zakaci i kupi nesto i ovo sto je kupljeno se totalno nesto lijevo u odnosu na sam produkt koji sam zakacio.

Ja sam sad krenuo raditi i youtube spremio sam 12 video klipova sa voice coverom to jest platio ljude da mi to urade, top 5 lista razlicitih produkta videcemo kako ce proci @Edis reci mi samo dal si link stavio pri vrhu da bude vidljiv i dok se ne otvori cela deskripcija ili ti stoji negde dole?

Na dnu poslije deskrpcije s tim da deskripcija nije bila bas duga i nigdje u videu nisam naglasavao da ima link jer video uopste nije te ‘prodajne’ tematike vec sam cisto zelio da probam.

Ima li više smisla krenuti sa Amazon Affiliate i određenim proizvodom ili se baciti u dropshipping sa određenom nicheom ali sa više proizvoda?

Smisla ima i jedno i drugo zavisi u cemu si dobar :slight_smile:

Ajmo onda ovak, di je manja konkurencija? (znam da je u oboje itekako velika :smiley: )

Zavisi kako planiras drop da radis, da li organic ili placena reklama. Ako je placena verzija, onda nisu za poredjenje te dve stvari
U principu koju god opciju da izaberes, uvek ima prostora da se se uglavis, e sad negde dobijas mrvice a negde malo vise, zavisi kako se uglavis.

Jedno pitanje za sve affiliate webmastere: nakon prelaska na https koliko dugo vam je trajao ranking drop i pad posjete?

Neka 3 tjedna ako se dobro sjecam.