Pitanja oko Amazon affiliate sajta

evo dokaz da se može bez ijednog linka rangirat, sajt sa 5 članaka koje sam objavio u jednom danu i nisam više nikad dirao. domena je info. sajt nije ni prijavljen na wmt nit analitika stavljena, a ni reklame nisam stavio, to će se morat sad uradit. baš me interesuje oće li past posjeta kad stavim reklame

1 Like

Kako pripremiti affiliate sajt za black friday i cyber monday? Napraviti post i u njemu izlistati proizvode koji su na popustu? Kako znati koji proizvodi ce biti na popustu iz odredjene kategorije? Kako vi to radite?

Koliko clanci imaju reci i koliko mesecnih pretrazivanja imaju keywordi?

Ja ne znam da li sam ja nevidljiv u ovoj temi,vec drugo moje pitanje a niko mi ne odgovara…

Jel zna neko zašto se @drmrgood ne javlja u ovoj temi? Krenuo je sa Amazonom a nema ga nigdje…

2 Likeova

ja se već brinem za dotičnog, molim administraciju da nam pošalje njegove dosadašnje ip adrese da prijavimo nadležnim organima nestanak

1 Like

He he, :smile: uvijek svježe šale. :+1: :o:

To je standardno da niko ne odgovara, eto isto moje pitanje za primanje isplate preko ceka vec 3 dana stoji…

Sto se tvog pitanja tice, ja sam razmisljao da napravim page sa offerima i da ubacim popup samo za taj dan koji ce da ih poziva da pogledaju page, a tamo bi ispratio sve popuste u nichi. Ali sam odustao za sada od toga.

Ja mislim da vecina pitanja koja ostane bez odgovora je zato sto narod ne zna odgovor, da zna neko bi odgovorio.

Sto se blek frajdeja tice ja proslo godine nisam nidje na sajtu nista radio povodom toga, a bilo je dobre zarade. Nisam nista radio i optimizovao jer mislim da bih tesko rangirao pored svih jacih koji to rade. Jednostavno ljudi guglaju i kupuju vise na taj dan i amazon je pun dobrih snizena tako da je samo bitno kukiz vas da nekom nakacite.

Ne mogu nigdje nać ovo pitanje, ali to i mene zanima. Prvenstveno koliku proviziju uzme banka kada se unovči ček.

Ljudi šta mislite o novom tool-u Content Insight koji se nalzi u Amazon Associates panelu?

Pomoću tog tool-a koliko vidim se mogu izvući jako korisne informacije, za svaki link na sajtu: broj klikova, naručeni proizvodi preko tog linka, zarada i ostalo.

Te informacije su vrlo korisne, i na osnovu njih se mogu kreirati određene strategije za unapređivanje postojećeg sadržaja, analiza sadržaja i poboljšanje CR-a.

Bilo bi korisno da radi kako treba :smiley: Meni pola stranica za koje znam da generiraju najviše prodaja piše kao da preko njih nisam prodala nijedan proizvod.

Ode sajt, e sad nekoliko dana pauze pa u realizaciju novih sajtova. Obozavam ovo ushicenje kad treba da se krene u nove projekte :slight_smile:

4 Likeova

Lijepo si ga prodao, čestitam. Vidi se zdrava putanja linija statistike, pa je i prodaja očekivana. Jedno vrijeme sam pratio flippa i svega sam se nagledao. Ima pacijenata i tamo dosta…

1 Like

Malo su ga ovi apdejtovi pogadjali pa je malo ispao od plana, ali i ovako je ok. Posle svakog apdejta se vracao na pravi put. Iskustvo je tu, resursi su obezbedjeni, tako da sad se ide jos jace :slight_smile:
I hvala :slight_smile:

Super za prodaju! Mozes li nam reci sada na kraju koliko si ulozio para u sajt(tema,postovi,linkovi i sl.)?

Ovo je vrh za sajt koji ima prosek zarade 61$ odlicna cena, ja ne volim ovu flippu jer se mora platiti porez 20% :slight_smile:

Naravno. Temu sam uzeo jos davno i koristim je na vise sajtova, tako da ne mogu da je uracunam samo u ovo.
Generalno od prilike na grubo jer nisam vodio evidenciju (sto je veliki minus, ubuduce necu tako) oko 600-700$ ja mislim. Siguran sam da nije vise od 800$ :smiley:

Svaka cast,odlicnu cijenu si postigao. Ja si razmisljam da krenem sa novim affiliateom. Kupim domenu i hosting i pustim neka stoji par mjeseci,prodam postojeci sajt za otprilike istu cifru(prosjecna mjesecna zarada je tu negdje) i napravim novi.

Cestitke i od mene. Malo sam pogledala beklink profil i vidim da ima dosta PBN sajtova, bas cudno da nije kaznjen zbog toga. Pretpostavljam da ce jednog dana da bude? :slight_smile:

Sta mislite, koliko vredi sajt koji je u prethodnih deset meseci zaradio 120 dolara? Ja sam ga kupila ali ne mogu da pisem clanke, nekako mi ne lezi ta tematika.