Pitanja oko Amazon affiliate sajta

34 proizvoda shipped. Ovo sam prodao jos pre 3 dana pre black fridaya doduse bio je taj artikal koji je prodat u 24 primeraka na popust kostao je negde oko 350$

Svaka cast! Meni jednostavno fali posjete,ali spremam novi sajt pa mozda s njim bude islo bolje. Bit ce vrlo kompleksan sa brdom proizvoda i koncipiran u obliku shopa,znaci umjesto add to cart bit ce dugme buy on amazon i kratak opis proizvoda sa dobrim slikama.

1 Like

Vrijedi li upopste i dalje ici u affiliate marketing i vise ulagati?

Normalno da vredi ako imas novca za ulaganje i ako znas sta radis.

2 Likeova

Uredu, s tim da sam ja pocetnik ne ocekujem nista posebno, najvaznije mi je prvo skontati kako sta ide, nauciti raditi taj posao pa cu nesto i ocekivati. Ali vidim vi se zalite da zeza amazon pa sam zato pitao. Hvala u svakom slucaju

Lajkam BF!!

6 Likeova

12 novembra sam dodao native amazon reklame

Prvi članak je objavljen 21 januara 2018 godine posljednji od 5 22 februara.

2 Likeova

puno pitaš o tome a nikako da kreneš… kreni pa uči u hodu jer dok ti kreneš ugasit će aff program

2 Likeova

Upravo tako, puno pitam i odugovlacim. Trenutno trazim niche. Bio sam vec nasao neku al sve ogromne konkurencije pa trazim sta lakse.

Ma samo čovjeće kreni… pronađi nešto što voliš i rokaj… kad dodeš do 3-4 sajta onda će vez znati i skupiti iskustvo ali moraš krenuti…

1 Like

pomalo, nije preša. ko je žurio nogu je slomio

1 Like

@anja1 upravu ste oboje, dosta odugovlacim ganjajuci niche a ta savrsena niche koju sam ja trazio ne postoji, jer je vec sve pokriveno. Pogotovo za mene koji pocinjem sa manjim ulaganjem. Ali hajd najbitnije mi je iskustvo bez toga nece nista.

1 Like

Javi mi se dacu ti ja besplatno dobar niche.

3 Likeova

Ja kad idem trazit niche znam izgubit i po tjedan dana…

1 Like

Vjerujem, ja sam je trazio toliko i nikad neku dobru bas nisam nasao

Ne znaam ni ja niche pronaći. Krenuo sa jednom koja mi se činila laka, da bi se ispostavilo užasno teškom. JBG, izvagaj za sebe, laka, i koliko toliko ti poznata da možeš pisati o tome. Čak i da ne pišeš ti sam, trebaš poznavati temu da bi postavio odgovarajuće tekstove.

Kreni sa jednim sajtom, i vidi kako ide.

1 Like

Tako je, iskreno nije mi trenutno zaraditi nesto tj naravno da je lijepo zaraditi, ali ipak ispred svega mi je bitno iskustvo, a s tim ce doci i sve ostalo. Samo je potrebno vremena.

Evo vam malo ideja raznoraznih proizvoda s Amazona. Vecina je vec istrazena (osnovno), tako da je lista relativno cista i spremna za brainstorming

cycling shoes
work gloves
boxing gloves
ski gloves
motorcycle gloves
balaclava
backpacks
mosquito repellent
moisturizer
computer cases
surge protector
cast iron skillet
sunglasses
natural deodorant
waist trainer
cordless phone
laptop cooling pad
jeans for men
waterproof mascara
cat water fountain
expandable hose
luggage locks
bathrobes
sprinkler
18650 battery
adjustable dumbbells
tire pressure gauge
color laser printer
indoor grill
herb grinder
makeup mirror
purple shampoo
squirrel proof bird feeder
smoke detectors
sleep mask
cutting board
deodorant for men
lawn fertilizer
sleep mask
false eyelashes
shaving cream
lipstick
tonneau cover
japanese knives
jeans for men
acrylic paint
multivitamin for men
vlogging camera
nose hair trimmer
psu
power supply
shop vac
egg cooker
ethernet switch
luggage sets
nail clippers
dog nail clippers
home gym
pedometer
soda maker
pull up bar
bike lock
softball gloves
softball bats
senior dog food
wireless microphone
juice cleanse
travel crib
carpet cleaner 
carpet cleaner solution
cat tree
log splitter
pool covers
climbing harness
deep fryer
curling iron
electric blanket
wood chipper
compost bin
jump starter
electric chainsaw
ceiling fans
trampoline
bike trailer
egg incubator
karaoke machine
5 Likeova

Hvala, svaka cast :smiley::smiley:

Malo sam istrazivao ove keyworde i ima dobrih,dok su neki sa dosta visokom konkurencijom. Fino za nekoga tko zeli usko fokusiran niche site sa ne previse proizvoda.