Pitanja oko Amazon affiliate sajta

Znaci ja sam ubacivao slike na sajt putem integrisane Wordpress galerije. Jel ima neki plugin koji ce mi dodati onaj check price i da ga linkam sa affiliate linkom.

Mogu linkat svaku sliku pojedinacno sa ovim Gallery Custom Links pluginom ali on nema recimo polje za dodatnu sliku npr da dodam check price ili nesto slicno…

Imal neki plugin drugi ili da sam iskodiram ovu opciju za ovaj plugin, jer nema smisla da sad 150 galerija editujem rucno na nesto drugo?

Zar ti treba plugin da ubacujes linkove? A sto se tice teksta check price i sl mozda mozes sa nekim od onim pluginova sto dodaju logo na slike pa tu ubacis tekst ili sliku u poziciju koju zelis. Nisam ih isprobavao ali trebalo bi to da mogu odradit, ako sam ja dobro shvatio sta zelis.

Ne, ne trazim plugin za linkove. Imam ubacenu galeriju slika sa recimo 5 proizvoda. Mogu rucno da linkam sliku sa affiliate linkom ali ne i jednostavno da dodam dugme ili slicicu check price jer slika nije pojedinacno ubacena u clanak nego kao dio galerije.

A jel mogu uciniti to oni plugini sto dodaju watermark ili logo na sliku?

Dobra ideja, samo sto sam premale slike stavio za tako nesto. Trebao sam mozda od pocetka spojiti dugme i sliku u jednu sliku. Zavrsih linkovanje slika na Amazon. Refreshujem pola sata ali jos prodaja nema :D.

Prodaje se vide tek sutradan, nije live statistika. Kreni sa refresovanjem od 10 i po (jer se ponesta od prodaja vec tad vidi) i mozes prestat oko 13 i po jer se do tad ucita cjelokupna zarada :slight_smile:

1 Like

Kod men vec 3 nedelje se ucitaju prodaje do 10h ujutru. Izmedju 10 i 11 se ucita sta je poslato, i izmedju 11 i 11:15 se ucita broj klikova.

Haha, kolko je to refreshova, isti sam kad nisam na moru.

Ja sam bome odje redukovao na jedno gledanje dnevno, oko 14h. Preporucujem svima

Blago tebi kad mozes :smiley: Isto bi voleo da moze i sa ostalim sajtovima sa zadadom i analitikom, jednom dnevno mozes da vidis tamo popodne da ne remeti prepodne za rad i tjt. Al sipak…

Ja preko mobitela gledam u real time kad je netko nesto kupio. Pod today budu prodaje od danas. Ali pokusavam i ja smanjit gledanje Amazon zarade, zadnje vrijeme se koji put ni ne sjetim pogledat do nekih 14h, napredujem :smiley:

E sad si me zeznula sa ovime, oci ce da mi ispadnu ahahaha G. Analitika, CrakRevenue, Adsense, Ad Break i sad Amazon…Do kraja godine ima da zvizdim na mentalnom odeljenju u bolnici :smiley:

1 Like

Trebamo na odvikavanje :smiley:

Definitivno, 100x kazem sebi da gledam jednom dnevno al jbg ne moze… I po ceo dan mi je raspolozenje kao rolerkoster, iz debelog plusa u debeli minus i i tako ceo dan…Definitivno postoji dijagnoza za ovo :smiley:

2 Likeova

Ladno ima i ovo. Eto bome nisam znao. Cudo kako coek u neke stvari bleji ko tele i ne vidi tako neku opciju.

Dakle @Hellas ima live statistika, ja eto nisam znao

Kako preko mobitela u real time? Ne kuzim

Mislim na to da se moze vidjet sta su ljudi danas kupili, ne moras cekati sutra da vidis. Odes pod “Today” i tamo su kupovine od danas. I ja sam relativno nedavno skuzila tu opciju, prije par mjeseci, moguce da prije nije ni postojala.

A to,pa za to znam,ja sam mislio da postoji nesto novo za pracenje u realtime. Meni pokaze today kupovine ali vecinom tek oko ponoci posto je vecina publike iz USA, valjda zbog vremenske razlike.

Meni kroz cijeli dan dolaze kupovine od nekih 2 popodne nadalje ili tako nesto kad njima pocinje dan.

63 klika 0 prodaja potajno sam racuno da ce biti barem 1 :expressionless:

1 Like

Casa je do pola puna. 63 klika je bas puno dnevno, na 150ak posjeta koliko rece da imas. :+1:
Inace kod mene od 12:30 mogu da vidim zaradu od jucer. Do tad je nesigurno, i ne prikazuje sve.

1 Like