Pitanja u vezi Dropshiping-a?

evo ovdje sam pisao o tome malo pa nekome možda pomogne
https://www.virtualac.club/2020/02/dropshipping-u-hrvatskoj-i-svijetu.html

Da se nadovežem na temu, zapravo ja i prijatelj smo pokrenuli dropshipping online store, eh sad sve smo uradili kako valja ali nismo predvidjeli da na ovim prostorima nije moguce otvoriti stripe account ili bridge, pa me zanima sta mozemo po tom pitanju uciniti da li mozda postoji neka alternativa?

1 Like

Stripe mozes preko llc ili ako imas nekog da ti otvori ko je u dr drzavama. A kako ne moze bridge kad je to nas payment procesor?

1 Like

Pitanje…
Obzirom da sam našao nich za prodaju preko shopify. Zanima me tko muči kod kupnje robe preko Alibabe , uvoza i skladištenja robe , kako najlakše odabrati skladište , kontrolu robe kad dođe u skladište i isporuka robe kupcu…
Proučio sam da ima sourcing agenata koji obave sav posao oko transporta ,skladištenja, kontrole i čak isporuke robe kupcu dropsipp na adresu…

  1. Dali shopify inače imaju svoja skladišta na koja prodavač šalje robu i od tamo je skladište i dropship?

  2. Dali smatrate skladištenjem kupljene robe u Kini dobrom odlukom ili ima možda neka bolja lokacija a da troškovi nisu visoki?

Danima se vratim u krug što bi bilo najbolje napraviti
Savjeti bi dobro došli

Shopify ne pruža vlastite usluge skladištenja, ali se integrira s raznim uslugama skladištenja i otpreme.
Mogu vam preporučiti platformu za trgovanje b2b.discount.
registrirati se, pronaći dobavljača
morate odlučiti gdje ćete pohraniti robu. Neki poduzetnici odabiru skladištenje u Kini kako bi smanjili troškove logistike; također možete skladištiti u zemlji u kojoj je većina vaših kupaca.
možete koristiti usluge pohrane i isporuke koje se integriraju s Shopifyjem. na primjer ShipBob, ShipStation, Printful itd.
Ako se radi o dropshippingu, postavite odgovarajuće integracije u Shopifyju s dobavljačima koji pružaju ovu uslugu.
druge logističke usluge za međunarodnu dostavu, kao što su DHL, FedEx ili ePacket.