Pokemon GO - Igra li neko

ma dobro tu se sjecam da su vecinom koristili onaj tapatalk, ali to je nesto sasvim drugo. Ali evo ako se nema para uzet onaj wolfforum kako vec ili second hand xenforo licencu iako xenforo kosta 140$ sto je odlicna cijena, a i ako forum propadne stavim ga na drugo forum bez url placanja kao sto je s ipb-om. (mislim da s ipbom mozes mjenjati samo 1 url svako 6 mjeseci).

Au pa ovdje se vise ne moze ni drzati teme.

Sa Pokemon GO igre na VPS, forum skripte, copyright i sl.

Uzas

1 Like

Ja uzmem, izvadim mobilni, ono kofol i zavičem na glas, evo ga, evo Vaporeona, a inače bude masa likova u svakom drugom parku, sa masom mislim na 80 i više njih, i samo počnem malo trčati… onda uzmem sjednem u auto, i odem… hahahaha xD :grin: :grin: :grin:
Odem krug, oko tog parka ili trga, i oni još uvijek traže Vaporeona jebte… :grin:

2 Likeova

Ne zezaj se sa Pokemonima, ako im se zameris namestice ti nekog da bude na tvojoj adresi, pa da vidis kad se pojavi gomila fan boyeva u pola noci u tvojoj spavacoj sobi,…

2 Likeova

Ljudi moji neznam kako je u vasim gradovima, ali mislim da je sedma sezona Walking Deada pocela nekoliko mjeseci prije. Strasno nesto, zmobiji hodaju gradom sa mobitelom u ruci i bulje u njega. Interesantno je da se medjusobno raspoznaju pa cak i pozdravljaju. Pa kamo to ide?

Na tim pokestovima ce se vrsiti terorizam, teroristi ce to koristiti za mass damage jer ce puno ljudi visjet tamo. Ako nece teroristi onda ce znanstvenici koji ce siriti razno razne pokuse na ljude, kao sto su testiranja na bojne otrove naprimjer.

I na kraju primjer koji ce vrlo vjerojatno zazivjet je da ce na pokestove mjestima ljudima se uvaljivat govna. Preko TVea vise neide tako, ljudi su skuzili da sve sto cuju na TVeu je vrlovjerojatno sranje. Pa sad treba smiliti nove nacine kako manipulirati ljudima.

Eto tako ce zavrsiti pokemoni, a mozda i nece jer igra je glupa ko K. Igrao sma je, odnosno probao sam samo zato da vidim sto to je i jer sam gledao te crtice, hehe

2 Likeova

Pokemon Go je inace Augmented Reality (AR) ne Virtual (VR).

I da, prilicno puno ljudi je zaludjeno s pokemonima, tako da nista cudno. Meni se osobno neda igrat.
Ali ako nist, izbacilo je AR u mainstream a bit, pa ce to biti dobro za biznis.