Posao u Njemackoj [pitanje]

Evo upravo sam gledao malo po internetu i kako da sada stranicu za zaposljavanje ljudi u Njemackoj (doktora). Kako da stranica dobije normalan broj posjeta u nekoliko sedmica?

Posao u Njemackoj kao doktor

Molim vas za pomoc

[quote=“harisb2012”]Evo upravo sam gledao malo po internetu i kako da sada stranicu za zaposljavanje ljudi u Njemackoj (doktora). Kako da stranica dobije normalan broj posjeta u nekoliko sedmica?

Posao u Njemackoj kao doktor

Molim vas za pomoc[/quote]

(ukratko) Očito to je potrebno odraditi SEO na stranici. Promoviraj stranicu, odradi marketing, društveni servisi… ima toga. :wink:

Također, na što ciljaš pod “normalan broj posjeta u nekoliko sedmica”? :slight_smile:

pa ciljam 5-6 prijava dnevno za posao… i kako taj seo obaviti brzo?

SEO je dosta složen proces. Ne može se SEO odraditi i postići “preko noći”, postići željeni rezultati, biti prvi, najbolji … (može, ali s vremenom!) ne ide sve to tako lako frende. :wink:

Možda nebi mora ode upadati ali moran. To je jače od mene. Ne šalji pošten svit u njemačku! Ovo ti moran reći jer je moj pokojni čača bija logoraš u Njemačkoj, a bija je skoro dite. Još u mojoj Dalmaciji ima živih koji se sićaju njemaca. Inače čača mi je bija SKOJ-evac uhićen na terenu.

Kad bi pošten svijet imao šta raditi ovdje u lijepoj našoj ne bi ni morao ići van.

pa nisam glup… mislis da bih pod url stavio ‘posao u njemackoj bla bla’ da ne znam te stvari?! samo me zanima da li je google promijenio politiku :slight_smile:

Iz kojeg su ti razloga meta i title tag-ovi unutar body-a a ne head-a?

greskica, brzinski je uradjen sajt, pa cu rijesiti :slight_smile:

Greskica dafuq :open_mouth:

Hajd sto su title i meta u body nego sto su divovi u headu ?

I da nije lijepo tuđu temu potpisivati kao svoju :slight_smile:

[quote=“belmo996”]Greskica dafuq :open_mouth:

Hajd sto su title i meta u body nego sto su divovi u headu ?[/quote]

Prije nego izvalis takvu glupost, pogledaj malo kod… neiskusan si i ne znas da se div ne moze nikako nalaziti u tagu tj. head u tom slucaju automatski prelazi u . Drugo, divovi su u “

” oznaci. Znaci, nije lijepo praviti se pametan u onome u cemu bas i nisi dobar :slight_smile:

Lijep pozdrav :wink:

Pa de mi onda reci zasto mi je ovaj malo pocrvenio :slight_smile:

http://www.dodaj.rs/f/3N/JN/2bk1vMls/troll.jpg

Legendo idi obrazuj se pa onda nekome soli pamet,mislis sto imam 16 godina da nemam pojma,u svakom slucaju znam vise od tebe :slight_smile:

To si lijepo rekao :slight_smile:

Druze, nije tebi problem copy-paste uraditi, ali nemoguce je da se desi da se u nalazi

. Kao sto rekoh, automatski prelazi u u tom slucaju. Ne pravi se da si prepametan jer koristis XP jos uvijek haha.

[attachment=1]Untitled.jpg[/attachment]

I da, nisam rekao da je tema moja. Temu sam kupio, ali sam je pretvorio u wordpress :wink:

Izvini naucnice, napravio sam elektronski dnevnik koji se koristi u vecini skola u Bosni :slight_smile:

Ne vrijedi s tobom ulaziti u raspravu kada nemas blage :slight_smile:
Eto ti ostali clanovi foruma iskusniji od mene pa neka ti kazu,pa vidi ko je upravu :slight_smile:
Kakve veze ima sto XP koristim ?

Ocito je nisi dobro pretvorio :slight_smile:

Stvarno se ispričavam za OT, ali doktori su nam deficitarni. Pogledaj samo u šibenskoj bolnici koliko nacija ima. Kako možemo izvoziti nešto šta inače uvozimo. I to još u - njemačku?!

Harise, to sto belmo ima 16 godina a ti 20-30+ neide nikako tebi u korist. Ti sa tim godinama nemas pola znanja niti pameti kao on.

TU sere* da si napravio temu itd. Pa onda kako si ju kupio… Prije bi rekao da si ju skinuo preko httracka i na kraju lose preljepio kod xD
DIV tagovi NIKAKO ne mogu biti u HEAD tagu. Mjesas i
On koristi XP a ti osmicu koja je po meni epic fail a samim time si i ti izvalio glupost.

  1. Napravio elektronski dnevnik, a koji si ti kur** da prostis?
  2. Sve drzavne aplikacije, programi, sustavi su cisto njeSra i imaju vise rupa nego inputa. Opet ti neide u korist :slight_smile:

[quote=“belmo996”]Ne vrijedi s tobom ulaziti u raspravu kada nemas blage :slight_smile:
Eto ti ostali clanovi foruma iskusniji od mene pa neka ti kazu,pa vidi ko je upravu :slight_smile:
Kakve veze ima sto XP koristim ?

Ocito je nisi dobro pretvorio :)[/quote]

OK, ja svakako nemam blage HAHAHA… hajde pozovi iskusnije i starije clanove pa da pitamo :slight_smile: Napravi sebi html strnicu pa stavi sljedece

Test

I postavi inspect element, bez da ga ispravljas, pa da vidimo moze li div da bude inside :wink:
Ili pak ostavi prazan “

” u :slight_smile:

[quote=“Stol3x”]Harise, to sto belmo ima 16 godina a ti 20-30+ neide nikako tebi u korist. Ti sa tim godinama nemas pola znanja niti pameti kao on.

TU sere* da si napravio temu itd. Pa onda kako si ju kupio… Prije bi rekao da si ju skinuo preko httracka i na kraju lose preljepio kod xD
DIV tagovi NIKAKO ne mogu biti u HEAD tagu. Mjesas i
On koristi XP a ti osmicu koja je po meni epic fail a samim time si i ti izvalio glupost.

  1. Napravio elektronski dnevnik, a koji si ti kur** da prostis?
  2. Sve drzavne aplikacije, programi, sustavi su cisto njeSra i imaju vise rupa nego inputa. Opet ti neide u korist :)[/quote]

Ja imam 16 god isto. Moja aplikacija se koristi u drzavi, a tvoja? :wink:

I nauci malo pravopis, gramatiku itd. jer “neide” nepismen covjek u svemu ovome.

Halo legendo
div mozes staviti na bilo koje mjesto,mozes ga staviti na pocetak html dokumenta al taj dokument nece biti validan.
I de otvori source kod a ne inspect element pa pogledaj malo :slight_smile:

Skole u BIH da koriste e-dnevnik,de skontaj se malo.Jedva imamo kabinete informatike sredjene kako treba a da imamo e-dnevnik :open_mouth:
Bas me zanima taj tvoj dnevnik daj nam neki “demo” da vidimo lol

[quote=“harisb2012”]OK, ja svakako nemam blage HAHAHA… hajde pozovi iskusnije i starije clanove pa da pitamo :slight_smile: Napravi sebi html strnicu pa stavi sljedece

Test

I postavi inspect element, bez da ga ispravljas, pa da vidimo moze li div da bude inside :wink:
Ili pak ostavi prazan “

” u :)[/quote]

HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH ^12

Tko kaze da ja nisam iskustan? Ajde da vidim jedan tvoj rad koji si sam radio od nule?
Ne, to NIKAKO ne moze biti tako. U HEAD idu SAMO parametsi tranice. Cemu onda sluzi body? U body ide vidljivi dio, u head nevidljivi. Nikako ne mozes stavljati content stranice niti divove u head.
I ako u head ide to, zasto onda je po defaultu ovo u browseru: Droplr • Screenshot on 5.3.2013 at 9.38.55 PM.png ?