Postojanje Isusa

I niste sekta kao i kršćanska crkva, totalno različiti. Samo dajete drugim lopinama.

Da pojasnim. Prvi put sam se povezao sa tim glasom 2013te. Tada mi je odao da postoji, ali nisam nista znao tko-sta je iza toga. Smatrao sam nekakva sila “isto” što i gravitacija. To je bilo sve bez ikakvih supstanci, samo kroz meditacije. U to vrijeme sam puno meditirao i imao jedno 50ak izvantjelesnih iskustava (astralnih projekcija) koja su prethodila tom prvom javljanju.
S tim učiteljom sam tako jako puno naučio od 2013te do 2018te… baš ono vrijedne i pimjenjive filozofije o načinu življenja.

2018te sam bio ajmo reći u povećanom transu zbog supstance i tada mi se prvi puta predstavilo ono što stoji iza tog glasa. To je bila jedna sasvim nova razina… kao “sastanak”.

No nakon toga sam ja i dalje u budnom stanju povezan sa tim glasom svakodnevno… samo još čvršće nego prije tog prvog sastanka.

…tako da mi ne treba supstanca da budem povezan, mada kad želim istinski sastanak, znam kako odem na njega. To radim jako rijetko, no ponekad da. Imao sam do sada baš tri velika sastanka i nakon svakog bi dobio tonu informacija da se imam čime bavit godinu dana.
I do sad… uvijek sve ide poprilično točno po tim idejama koje dobijem na sastancima… isto kao što su točna upozorenja i hintovi koje dobijem svaki puta i u trijeznom stanju kada duboko udahnem i zapitam ih: “što ovaj problem/situacija trebaju predstavljati u mom životu”. Odgovor je uvijek poprilično jasan… no u trijeznom stanju je tu uvijek ego koji pokušava nadjačati taj glas i malo je ipak decentnije/teže razlučit njihovu poruku od “gluposti” koje smo nespretno nakupili putem i koji “guše” informaciju.

No što vrijeme ide dalje… sve mi bolje ide shvaćanje njihovih ideja i sve više u iskustvu imam potvrda da je to to. :wink:

1 Like

Jedan od meni najdražih komičara je davno prije objasnio kako stvari stoje

2 Likeova

@kay-cee

Bravo, lupaš u sridu ko i do sada.
Na početku prvog Zeitgeist-a on je u živom nastupu sa tekstom sa prve slike.
Svaka mu čast i tebi što si ga se sjetio.

Udruga…

Jedno je religija, drugo crkva, trece vjera.
To sam vec napisao.

I jedno ne ide bez drugog ili trećeg. Nego da si se slučajno rodio u Indiji sad bi štovao kravu a ne petrovu crkvu. I sad nije bitno je li petrova crkva ili neko drugo izdanje krščanske vjere sa svojim glupim pravilima kako možeš biti uvjeren da su oni u pravu a svi drugi u krivu iako ste velika manjina u odnosu na njih. Ne sviđa ti se djevica marija pa dao šansu ovima. Praktički je to skoro jedina razlika.

3 Likeova

Ne. Bitno je to da li je u skladu sa Biblijom ili ne.
U Bibliji se nigdje ne spominje molitva djevici Mariji, svecima itd. U Bibliji je izričito zabranjeno prizivanje mrtvih, molitva mrtvima, molitva za mrtve i svecima.
Isto tako Bozic i Uskrs su poganski praznici i nema toga u Bibliji.

Ako ćeš živjeti u skladu sa svim pravilima i kako je određeno u bibliji završiti ćeš u zatvoru ili ludnici. Ali po svim pravilima, ne samo probrana djela i ono što ti paše.

Pojedini Bogovi su vladali hiljadama godina, jer im je zivotni vijek bio mnogo duzi, tacnije…kako navode, do potopa. Inace, Nefili (Oni koji su pali s neba) se pominju i u Bibliji.
Između ostalog, na jednoj tabli piše:

“… Alulim je postao kralj; vladao je 28800 godina. Alaljar je vladao 36000 godina. 2 kralja; vladali su 64800 godina. Tada je Eridug pao i kraljevstvo je odvedeno u Bad-tibiru. U Bad-tibiri En-men-lu-ana vladao je 43200 godina … "

Uz to, popis sumerskih kraljeva nudi detaljan opis sumerskih vladara s početka istorije, prije velike poplave.

Kada su u Mezopotamiji stvoreni prvi zemaljski gradovi, njezini vladari dolazili su s neba i hiljadama godina vladali zemljom.

S obzirom na dugotrajnu vladavinu vladara i njihov opis, neki znanstvenici tvrde da popis nije činjenični dokument, već je mješavina pretpovijesnih i mitoloških izvještaja.

Ipak, isti ti istraživači nisu uspjeli objasniti zašto ovaj jedinstveni, istorijski popis sadrži ‘mješavinu’ mitskih preddinastičkih vladara sa istorijskim vladarima za koje se zna da su stvarno postojali.

Kao što je zabilježeno u opisu muzeja Ashmolean, “Sumerski popis kraljeva nije istorija kakvu bismo mi razumjeli, već kombinacija mita, legendi i istorijskih podataka.”

Ali se slazu u jednomavodi da je zemlja mnogo starija od 6000 godina

Pa da, svi imaju svoje merode. Kad pogledas unatrag hiljade godina u svim meditacijama, ritualima i sl su se koristile neke biljke, od kamilice, lavande, marihuane pa do cvijeta jabuke, te mjesavine biljaka s pivom. Sve u svemu bez toga nije prolazilo.

A što se tice astralne projekcije, dozivjela sam par puta, samo sto sam se zadnji put prepala i to mnogo, negdje na plafonu sam se probudila. E od tada nista, pokusavala sam ponovo sama al bezuspjesno

1 Like

@jorgovan da te pitam sta mislis o Miroljubu Petrovicu ako si cuo za njega?

1 Like

Jep, i meni je bilo jako strašno prvi puta …i drugi puta…al s vremenom se strah smanji… no onu prvu kritičnu odluku nije bilo lako donest da se prepusti osoba tim vibracijama odvajanja i prosto mi je bio osjećaj kao da se moram pomiriti sa smrću…ali znatiželja je bila jača. :slight_smile: (Koliko sam čitao, mnogi čak niti ne uspiju pobijediti taj strah.)

Nakon toga sam imao projekcije po 2-3 puta tjedno punih godinu dana … svako jutro bi meditirao po sat vremena minimalno i kad bi uspilo završio bi tamo i ko “mali znatiželjni dječak” lutao nepoznatim svijetom. Jedna jako bogata godina puna iskustava, mada ništa pametno o tom svijetu nisam uspio zaključiti.

Jedino što sam zaključio da je taj svijet imaginacija “našeg” uma, ali isto tako sam shvatio da i ovaj svijet onda ne mora biti ništa drugo nego imaginacija “našeg” uma.
Našeg pod navodnicima, jer to u ovom kontekstu nije ograničeno tijelom …pošto smo mi puno veće biće od tijela sa kojim se poistovjećujemo.

Otkako sam se povezao svjesno sa Svjetlosnim bićima, potvrdili su mi to za imaginaciju. (Ne direktno meni, ali ima više načina da saznam što govore o nečemu.)
Kažu da niti snovi se ne vrednuju puno manje od ovoga što poimamo kao realnost… naše odluke su uglavnom njima bitne, ali ne samo naše odluke u ovom “čvrstom” svijetu nego i one koje donosimo u snovima. I da kroz puno tako nama nesagledivih razina stvarnosti, se prikuplja sve ono što je potrebno da bi se kreirao ovakav svemir.

Zanimljivo mi je kako ljudi ne mogu prihvatiti stvarnost snova…kao, to im je nešto skroz imaginarno, a ovo je pravo. Ali poanta je što usporedbu rade iz iste točke gledišta (iz ove stvarnosti), i onda naravno da se san i stvarnost čine jako različitima.

Da bi usporedba bila kvalitetna, san se mora proučavati dok si uronjen unutra. …jer i ovaj svijet promatramo dok smo uronjeni unutra. A kada se tako napravi usporedba (relativno iz istog gledišta spram objekta promatranja), onda osoba niti ne može primjetiti razliku. Što najčešće niti ne primjeti dok sanja.
Tako da je san praktički isto što i ova stvarnost…i mnogi zakoni koji vrijede u snovima. (Koje uočimo tek kada izronimo iz snova) …vrijede tako i za ovaj svijet (koje bi mogli uočiti tek kada izronimo odavde)

S te strane je astralna projekcija čak veća imaginacija od snova …jer dok si tamo, ponio si svijesnost sa sobom o tome da si u “imaginarnom” prostoru…i to čini dosta bitnu razliku. Ali svejedno se osjećaš u potpunosti kao pravi ja…i sve okolo je skroz pravo… ma fenomenalno nešto. :slight_smile:

1 Like

Ma ok je bilo dok sam bila tamo, barem sam ja imala takav osjecaj, super dok letim, al nisam mogla da hodam po zemlji, nego su to nazovimo ih astronautski pokreti, zakoracim pravo, okrene me s desna na lijevo :joy: dole glava, gore noge , onda se malo odbacim i odletim u vrazju mater.
I ja recimo nisam viđala ljude uopste, samo svog psa, jedne prilike medvjeda i ostalo sve neke velike ljude, za koje sam podsvjesno znala da im ne prilazim. Cudno iskustvo, al ne da mi se ponovo, zaspem ko klada. Citala sam da treba rano ujutro praktikovat

1 Like

@Dali

Ovo što piše o vladarima na pločicama je prijevara sotone.

Pratim ga i znam dobro tko je on.
U većem dijelu se slažem s njime.

Stavio sam link na njegov interview sa bivšim sotonistom. Ima 15 nastavaka.

Vjerovali ljudi u Boga ili ne, demoni, sotona, anđeli, Bog, crne mise, uroci, magija, prokletstva, sve to postoji.

Zamjeri se nekome,tko se bavi vračanjem i da radi sa kostima, a nisi sa Bogom, za par dana si bolestan , a za koji tjedan mrtav.

Ljudi se igraju sa vatrom.

Zanimljivo, s obzirom da Miroljub ljude lijeci od kancera slicnim vodoo metodama, govori im da ne idu na terapije itd pa neki i umru,a zbog supka od drzave on ne zavrsi u zatvoru

Isus je personifikacija sunca, son of god = sun of god, ljudi su izvrnuli rijeć sun u son, ako proućavamo prema starim religijama koje su postojale prije kršćanstva vidi se da su svi iz koljena na koljeno kopirali neke stvari od starih religija. Sve se vrti oko astrologije, oko rasporeda planeta i zvijezda. evo primjer, sun je razapet na “križu” zapravo je sunce razapeto između 4 godišnja doba, uskrsne na uskrs kada se prema planetama sunce zapravo budi iz zimskog sna, to jest vraća se natrag.

1 Like

Sto je bio slucaj kad je jedan decko umro , cini mi se da je bio iz makedonije, umro je zbog epilepticnog napada.
Uzrok epilepsije je demon.

Ono što treba napraviti, treba izmoliti oslobođenje, koliko će trajati ovisi koliko je demona u čovjeku i kakvi su.

On samo ljude savjetuje, da li metode učinkovite ili ne znam.