Postojanje Isusa

Pa potop sto se desio desio se prije 10k godina kad se istopio led nakon izlaska iz ledenog doba :smiley: znaci potop je stariji od same planete

Potop iz Biblije se dogodio oko 2350 god. pr. n. ere.

Wow, nema me 2 dana i vi ispišete cijelo roman postova :slight_smile:

Bozoou, droga?
I mi se čudimo da ti vidiš Anđele i razgovaraš sa BIAS filterom…
Ali dobro. To je samo početna faza. Uskoro slijede demoni koji će te također savjetovati - da se baciš s nebodera…

Windowsi neće pokleknut pred nikakvom aplikacijom a pogotovo ne ovom. Nadam se da ćeš to shvatit prije nego poletiš s desetog kata pa možda i ne poletiš…

Droga mijenja svijest i način kako radi mozak. Nadam se da radiš pauzu od bar tjedan dana između 2 fiksanja da ti mozak ostane “s ove strane”.

Ti znaš kako je grupa The Doors uzela svoje ime?
The Doors taking their name from Aldous Huxley’s book on mescaline, The Doors of Perception

I ti si sad uvjeren da će baš “The Doors” uspjeti a to ti zapravo podsvjest govori da si pukao stari moj…

Bozoou, ako ti moja kritika nije jasna, evo ti opet gore kay-cee…

Jorgovan, primio si se za ovo ko pijan plota. Teorija evolucije samo je jedan mali - mali - mali djelić onoga čega smo mi ateisti svjesni i što nam dokazuje da nema Boga ni Sotone ni Raja ni Pakla.
Razumiješ?
Arheolozi svakodnevno pronalaze svakojake kosti i pitanje je vremena kada će se cijela slagalica upotpuniti do te mjere da ćeš spominjati neki drugi razlog zašto ipak ima Boga i zašto smo mi koji zdravorazumski zaključujemo da ga nema - u krivu…

Ne pratiš nauku.
Vijest od prije neki dan je da količina spermija u muškaraca konstantno opada. A jedine zemlje u kojima je natalitet veći od mortaliteta su one u Africi i još ponekim totalno zaostalim zemljama. Svugdje gdje dođe ikakva civilizacija, broj stanovnika se ili smanjuje ili stagnira. Broj stanovnika će možda još malo porasti ali samo iz razloga što se životni vijek jako produžio…

Jorgovan? Ti znaš kako je nastao šljunak i pijesak u rijekama? Rijeke su svojim tokom polako valjale velike stijene te ih na taj način usitnjavale. Znaš koliko treba vremena da se stvori ovakav sitni šljunak kojeg imamo tu u Dravi?
Najmanje milion godina. A da bi se i taj šljunak pretvorio u pijesak treba još 2 miliona godina.
Na faksu sam slušao Geologiju…

Sad mi to kažeš!!!???
Ja ga zovem da mi se javi već godinama pa ništa. Znači, prvo moram biti vjernik pa tek onda nevjerništvom zaradim milijarde…

Daj molim te još jednom pročitaj moj tekst, u odlomku “Biblija” ti je objašnjenje od kud dolaze pojmovi Arka i Noa…

Prijatelju, to nisu glasovi u nama, to je naša savjest (koju si ti odavno spalio drogom)

Sad kužim. HDZovi zidari isto tako grade. Naprave novu kuću a sruši se kao da je stara tisuće godina…

Uf, da, u vrijeme građenja najvećih pitramida u Egiptu. Valjda su ih gradili plivajući i roneći?

1 Like

Ako ti išta znači, tu supstancu sam uzeo prvi puta 2018te.

A prvi potpis od Svjetlosnih bića sam dobio još 2013te.
2019te, nakon drugog kontaktiranja su mi rekli gdje da potražim taj potpis, ja potražio i on je zaista bio tamo gdje mi je rečeno.

Toliko jako se nisam nadrogirao da sam danima i mjesecima kasnije još vidio da tamo piše što zapravo ne piše. Mogu i sad provjerit…stvarno piše. :wink:

Mislim, nisam se uopće jako nadrogirao… ne znam da li možeš shvatiti da neki ljudi koriste drogu na vrlo umjeren način upravo u svrhu istraživanja svog uma. Ja sam među njima.

Nije svaka upotreba zloupotreba… iako se slažem, kod droge to vrlo lako izmakne kontroli. (Osim toga, mnogima je u startu kriv motiv)

No kako sam pobjedio pušenje i ne pušim već 10 godina…to mi je na neki način bilo jedno od dopuštenja da ću se znati kontrolirati. Svakako sam puno promišljao istraživao i svemu pristupio ponajviše istraživački. Još mi toliko nije spalilo mozak da napišem tekst crvenim slovima. :P. A niti neće, jer znam što radim.

@iznad18

Dođi na molitvu kad se moli egzorcizam ili molitva za oslobođenje, pa ćeš vidjeti manifestacije demona. Mnogi ne vjeruju dok ne vide.

Dokaz su demoni, kad je osoba normalna, ali zna da nešto nije u redu. I kad počne molitva, počnu razne manifestacije. Od toga da osoba povraca, tresu se dijelovi tijela itd…

Nije istina. I u zapadnim zemljama imaš veći natalitet od mortaliteta. Samo nemoj reći da je to zbog došljaka. Jer oni npr. u njemačkoj čine 10-15 %.

Kako znamo da nije laž?

Kako je ovo dokazano?

Nije bitno od kuda dolazi, kad postoje fizički dokazi.

Kažeš savjest? Savjest dolazi od duha životnog.
Što misliš kako osoba vidi?
Kako se električni signali pretvaraju u slike u mozgu? Sami od sebe? Samo nemoj reći da je to isto moglo nastati evolucijom.

Cijeli mehanizam je kompleksan i da je mogao nastati prirodnim putem. Nije mogao.

Kako znamo kad su se gradile piramide?
I za gradnju piramida ima dokaza da su je gradili ljudi i objašnjeno kako su dizali kamene blokove u zrak.

On misli da je objasnio nešto jer je to nazvao svojim imenom. (I to upitno točno pošto sam ja pričao o svijesti, ne savjesti)

No to je isto kao da gledam prvi puta u kombajn i čudim se kako to čudo radi. Pokušam shvatiti kakvo je to sve remenje unutra i čemu služi…proučavam njegove mehanizme godinama i dođe on sa objašnjenjem:

“Druže moj, to ti je kombajn. On kombajna.”

Petrova crkva, morao sam provjeriti i to je ekipa koja tu kod nas traži starije i nemoćne i onda ih nagovara i to uspješno da prepišu svoje nekretnine na njih. Veoma kršćanski od njih. Moju baku iz Zagreba su isto uvukli u tu sektu i nagovarali da ostavi stan njima i svako malo kod nje doma dok im nismo dali do znanja da nema od toga ništa. Nemaju oni veze sa demonima i egzorcizmom nego sa glumcima i naivcima koji su navučeni u to. Za mene se ta cijela crkva u Zg jednom molila da me ozdravi od prehlade i bronhitisa kad je moja zaluđena baka to tražila i začudo ništa, nikakvi demoni nisu izlazili od mene, prehlada je prošla od antibiotika i tu i tamo opet dodje.
Kad već istjerivaju đavle i egzorcizam šta ti ne odu malo u bolnice i tamo liječe ljude, možda jer su tamo stvarno bolesni ljudi a ne glumci.

1 Like

To nisu ni kršćani, a niti imaju veze s vjerom.
To su prevaranti pod okriljem vjere.
Svugdje ima prijevare.
Pravi kršćanin, Petrove Crkve neće tražiti ništa,a što se tiče pomoći, pomoći će onoliko koliko će moći i to bezuvjetno.
Naletio si na prevarante.

Prehlada nema veze s demonima.

Bogaćenje na takav način je suprotno Bibliji.

Tako je, sve su to prevaranti, do jedna religija, krščanstvo, muslimanstvo, petrova crkva… sve su to ništa drugo nego prevaranti i glumci.

2 Likeova

Nisi shvatio.
Svugdje ima prevaranata.
Ti što varaju pod okriljem Crkve su prevaranti.
Ostali su ok. Ostale vjere i religije me ne zanimaju.

Istina. Sve religije posao su kao i svaki drugi i taj posao rade ljudi koji su isti kao i svi drugi ljudi.
Glumatanje da bi se lagodno živjelo.
Često sam govorio da je to zapravo najbolji posao na svijetu. Plaćaš im sad za života da bi ti sve bilo vraćeno “na onom svijetu” kad umreš hahahahahahahahahahaha.
Najbolja mi je fora da upravo ti koji propovjedaju svoje religije, vode razne Crkve i sekte žive totalno suprotno od onog što propovjedaju (izuzetak su istočnjačke religije - Budisti i sl.). Zašto su njihove “odaje” uvijek negdje sakrivene iza visokih zidova gdje vjernici nemaju pristupa? Pa zato da glupe ovce koje im vjeruju ne bi skužile u kojoj raskoši žive. Ti ljudi jedu najskuplja jela. U podrumu imaju buteljke koje nisu jeftinije od 100 kn za komad. U ormarima najskuplja odjeća, itd.

I upravo ta licemjerna gamad uvjerava ljude da trebaju živjeti kao Isus i odricati se a sami žive kao oni u Sodomi i Gomori, grešnim životom…

Jorgovan, koji auto vozi ovaj tvoj glumac iz Petrove crkve?

Meni droga nije spalila mozak. Napisao sam da su glasovi u mozgovima nas “s ove strane” zapravo naša SAVJEST. Ta savjest u nama se nalazi da nas zaštiti od gluparija koje možemo napraviti u životu.
Na primjer, nije teško doći do droge, kupiti ju i nauživati se ali savjest je ta koja te poslije svake takve pomisli upita: “A da li je to dovoljno vrijedno toga da si uništiš mozak?”

Bozoou, to ti je kao da imaš trkaći auto za koji želiš da bude još brži pa umjesto ulja u motor naliješ tekući sapun koji će još bolje smanjiti trenje pokretnih dijelova. I stvarno, prvih 10 km “spoznat” ćeš puno bolje performanse. Moram li uopće objašnjavat što će se desiti nakon 10 km?

Dok nam je mozak zdrav, savijest je “glas razuma” u svima nama. Kad mozak počne ulaziti u stanje kaosa, tada savijest može postati Anđeo sa dobrim željama, Demon sa lošim, zmija koja te savjetuje da ne jedeš jabuku …

Prijatelju, ali TO su fizički dokazi. Na zidu u nekoliko hramova u Egiptu spominje se praznik naziva “Arka noa” a slave se “vode kaosa koje odnose stari svijet i donose novi život”. Sve zapisano (uklesano u kamene zidove) prije oko 5.000 godina.
Tvoj dokaz je Biblija koja je napisana prije 2.000 godina u kojoj se navodi da je Noa sagradio Arku???

Nije li to malo blesavo?

Kako znamo da ti nisi laž?
Ajde vidi ovo: O, ne! Muškarci proizvode sve manje spermija - Miss7.24sata.hr

Od kuda dolaze ti ljudi sa demonima (poznaješ ih??) i što se dalje dešava s njima (kada iz njih istjeraju demone??) ???
Da li su to ljudi iz tvojeg kraja koji sa tobom dolaze u tvoju Petrovu crkvu i koje poznaješ iz svakodnevnog života?

Nemoj se ljutit ali meni to zvuči da si već 2013te počeo dobivati simptome šizofrenije a da si ih počeo pojačavati uzimanjem droge.
Rekoh ti već, pogledaj film “Beautiful mind” i probaj razmisliti o svemu što radiš još jednom. Ako ne možeš naći film, ja ću ti ga nabaviti.

To sve stoji…to je upravo ono što ja tvrdim onima kojima je čudno da postoje glasovi…kao što to reče kolega:

Tako da…zaključili smo, glasovi su nešto najnormalnije u prirodi našeg postojanja i naše svijesti.
Ono o čemu ja govorim…
…ne o tome jel postoje ti glasovi ili ne …meni je prosto kao dan da u svima postoje. (Ali čini se da ovdje ima ekipe koja niti toliko ne pozna sebe.)
… ja govorim o moći tih glasova ako se suradnja sa tim glasovima podigne na veću razinu. Što znači da čovjek može posvetiti fokus na “sebe” i shvatiti bolje kako kao njegovo tijelo funkcionira i kako to može koristiti za svoj boljitak.
I tome sam iznio puno mjerljivih dokaza iz života … kamo je mene ta suradnja odvela.

Ono što takvi kao ti ne mogu …ne mogu se uopće fokusirati na sadržaj nego samo lupetaju ovu izjavu kao odgovor na sve:

…čime pokazuju totalno nerazumjevanje pročitanog i kritičkog razmišljanja…i podvijajući rep sa tom izjavom se niti ne pokušavaju uhvatiti dokaza (iskustava) koje sam iznio. No od tebe nisam više niti očekivao, zato sam ti u startu rekao što sam imao. Ako čitav život nisi naučio da se 60% teksta ne ističe crvenim slovima…onda znamo koliko je sati. Ovakvim (ne)sudjelovanjem mi samo potvrđuješ taj prvi dojam. Još kažeš da se baviš psihologijom. How yes no.

P.S. ti glasovi nisu savjest, nego se pojavljuju u onome što mi zovemo svijest. Savjest je samo jedan obrazac svijesti, kada nas ti glasovi upozoravaju da nešto nebi trebali činiti.

Vidim da je tema napredovala, ako smo konačno shvatili da u tijelu postoje dva subjekta.
Jedan koji predlaže odluke/puteve/načine, i jedan koji ih prihvaća ili ne prihvaća.

Ne, nego je to čvrst i gotovo neoboriv dokaz… pošto ja nisam mogao znati da se taj potpis tamo nalazi, a nalazio se točno gdje su mi rekli da ga potražim.

P.S. hebena je to sizofrenija koja mi je ovoliko pomogla od 2013.te. Ja bi još. :slight_smile:

Napisano prije 5000 god.?
Znas koji su najstariji zapisi i koliko su stari?
To je cista glupost.
Prije bi bilo prije 2500 god.

Poznajem i bili su oslobođeni.
Kad se demon/i istjera/u , osoba je slobodna.
Naravno dalje mora biti s Bogom , inače će se demoni vratiti, jedan se vraća sa njih sedmero i to puno gorih.
Ljudi misle da su to gluposti, ali svašta sam vidio i mogu reći da to stvarno postoji.

Da li znaš da pastori nisu na placi?
Da li znaš da su prostori uglavnom unajmljeni, pri čemu treba plaćati i režije?
Da li znaš da ima pastora koji imaju firme i daju svoju lovu u crkvu?

Istočnjačke religije nisu u skladu sa Bogom.
A istočnjačke tehnike su ustvari tehnike za prizivanje i komunikaciju sa demonima.

Opet okrećeš vodu na svoj mlin izvrčući riječi.
Savijest kao “glas razuma” nije glas neke druge osobe sa kojom razgovaraš i nije nikakav dokaz - kako ti ističeš - da svi mi ostali imamo podvojene mozgove sa podvojenim ličnostima u njima.

Razumiješ? Mi ne razgovaramo sa svojom savješću da ti onda možeš komentirati “to isto je i u mojoj glavi samo ja takve glasove nazivam Anđelima”…

Čovek dragi, podizanjem suradnje sa tim glasovima u svojoj glavi zapravo potičeš vlastiti mozak na još jaču šizofreniju :face_with_head_bandage:

Griješiš. Mi samo na tvoje izjave gledamo iz drugog kuta.
A tvoje fanatično uvjeravanje da si u pravu i tvoja opravdavanja (sa ponekom uvredom) da moraš nastaviti uzimati drogu da ti proširi svijest i oplemeni tvoj život podsjećaju me na osnovnu dijagnostiku psihijatara:
Znaš što je prvi pokazatelj psihijatrima kad se susretnu s pacjentom?
Normalna osoba će psihijatra (zabrinuto) pitati: “Doktore, jesam li ja lud?”
Poremećene osobe samo ponavljaju: “Pustite me na miru, ja nisam lud!”

U svojih valjda 40 godina vidio si sve i svašta pa sigurno i taj potpis iako tu činjenicu nisi zapamtio. I onda ti je droga uzdrmala mozak do te mjere da su na površinu počele izlaziti nevezane slike nečega što je mozak potisnuo duboko u svoju memoriju i što mu je do tada bilo nebitno.
Iste stvari dešavaju se pod hipnozom. Policijski istražitelji ponekad hipnotiziraju svjedoke kriminala da iz njih izvuku detalje o mjestu zločina kojih se svjedoci za vrijeme svoje svjesnosti nisu mogli sjetiti. Naprimjer, svjedoci koji su vidjeli neki auto i tablicu na njemu ne mogu se sjetiti što je pisalo na tablici ali su pod hipnozom naveli točan broj.

Naravno da bi još. Svaki razlog da se droga uzme ponovno je dobar razlog…

Jorgovan, ovo ti nije trebalo.
Egipatska povijest je razotkrivena do u detalje. Točno se zna koje godine je vladao koji faraon i kada su počinjali sa gradnjom pojedinih piramida te koliko im je vremena trebalo za to. Milijunima povjesničara i arheologa ovo je dokazana stvar jer je sve dokumentirano u napisima iz tog doba.

Samo ti si se sad našao da na temelju nikakvog dokaza ustvrdiš da je najstariji egipatski zapis star 2.500 godina.
Jorgovan, pitanje je sad - a na kojoj si ti drogi da imaš toliko “dokaza” za postojanje Boga i Demona kojih je očito na stotine samo oko tebe…

Naravno da znam da su ovakve sekte osnovane kao privatne firme ili udruge.
Nisi mi odgovorio kojim se autom vozi tvoj pastor a možeš navesti i u kakvoj kući živi…
Ono što te neću pitati je od kud mu novac za sve to. To znam.

Aha, Budizam kao jedna od najvećih religija na svijetu i najmanje agresivna i ratoborna na svijetu je bezbožna tehnika kontakta s demonima.
A Kršćanstvo temeljeno na Bibliji izazvalo je nebrojene ratove i pokolje da ne spominjemo stotine hiljada ljudi koji su živi spaljeni - ti je sasvim OK.

Ovo je dno dna vas oba dva velika vjernika u (kršćanskog) Boga.

1 Like

To je bila samo kontra i napisao sam da bi prije bilo da je staro 2500 god., ali to nisi skuzio , sto sam htio reci. Ne doslovno.
Najstariji zapisi ako se ne varam su sumeranske pločice , od oko 1800 god. pr.n.ere.

Kao udruge ,neke su sekte, a neke prave Petrove Crkve. Radi kao i svi drugi. Dobrovoljni prilog nije obavezan, a svatko da koliko hoće i od srca.
Auto je ne bitan u cijeloj prici, jer sa 7000 kn placom, mozes voziti auto od 40 k eura.

Prijevara sotone.

Koje Krscanstvo? Katolicka Crkva da, pravoslavna, možda, ostali ne.
Uglavnom puno toga je prijevara od sotone.

Klinasto pismo je jedan od najranijih pisama. Stvorili su ga Sumerani u kasnom 4. vijeku p. n. e.

Sumerani su vjerovali u postojanje 3 svijeta, takozvani Podzemni, ovozemaljski i nebeski, i da vjerovali su u demone i nadnaravne sile.

Danas to može zvučati gotovo nevjerovatno, ali u to su vrijeme čarolije magije, uroci i molitve bile prakse neophodne za liječenje bolesti koje su mogle biti uzrokovane grešnim ili nepoželjnim ponašanjem ili su bile rezultat čaranja koje je izvršeno protiv pacijenta

Poznate Kisir-Ašurove glinene pločice otkrivaju kako su ljudi u Mezopotamiji vjerovali da su bolest uzrokovane nadnaravnim silama, poput demona i bogova.

Razlika između onoga što danas definiramo kao magiju i medicinu zapravo nije postojala.

Da bi liječili bolest, liječnici su prvo morali prepoznati moć/izvor koja je uzrokovala bolest.
Zatim su primijenjeni medicinski agensi za liječenje bolesti i njenih simptoma, zajedno s ritualima za umirivanje bogova, interesantno, koristili su tamjan za sve rituale. Liječnici su bili upoznati i s vjerskim/magijskim ritualima ili su rame uz rame vrača pomagali pacijentu.

Nije svako mogao biti vrač, morali su imati posebnu konekciju s “paranormalnim” te poznavati rituale, meditirati i prepoznati dobre od loših “glasova”

Tako da, što se @bozoou tiče, vjerovatno imas razvijenije “sesto culo” od ostalih, a uzimanje te neke supstance je bilo ustvari samo dugme da se čujes/vidiš sto drugi ne. Probaj da ne korstis nista i da putem meditacije postignes isto.

Tajne Sumerana ostale su zakopane u pustinjama Iraka sve do 19. vijeka, kada su francuski i britanski arheolozi konačno naletjeli na sumerske artefakte dok su bili u potrazi za dokazima o drevnim Asircima.

Znanstvenici kao što su Henry Rawlinson, Edward Hincks, Julius Oppert i Paul Haupt kasnije su preuzeli vodstvo u dešifriranju sumerskog jezika i klinastog pisma, pružajući istoričarima prvi uvid u davno izgubljenu istoriju i književnost rane Mezopotamije. Od tada su arheolozi pronašli brojne dijelove sumerske umjetnosti, keramike i skulpture,.

Pronađeno je oko 500.0000 glinenih ploča, od kojih velika većina još uvijek nije prevedena.

Među manjinom se u čak preko 120 redova opisuje genetski inzenjering i kako je nastao Homosapiens

dbdbc81918f29cd0aade3ff29c5d2ac4

“Jednog dana otkricemo da mitovi sadrze istinu, a da je ono sto smo do sada smatrali za istoriju - samo mit, koji smo mi sami izmislili.” Gerald Massey

2 Likeova

Prije 6000 god?:grin::grin::grin:
Kad je Bog stvorio zemlju.