Postojanje Isusa

Bitno da su se našli :joy: :joy: :face_with_hand_over_mouth:

2 Likeova

Ah. I je… 20 znakova.

Isus nije postojao a suvremena arheologija to i dokazuje.
Ovaj sam tekst napisao prije desetak godina kada se Crkva usprotivila uvođenju seksualnog odgoja u škole:

www.iznad18.com/prevara

Sve piše i pametnom bit će dovoljno…

3 Likeova

Ti kad u svom čitavom životu nisi uspio naučiti da se tekst ne piše crvenim i plavim slovima na crnoj pozadini… sumnjam da si išta drugo uspio naučit.

Srry, ali prvi dojam… dovoljno neuvjerljiv da bi si dao truda uopće to pročitati.

Slazem se sa svim napisanim ,bog je izmisljotina ljudi koji bi da vladaju drugim ljudima plaseci ih bogom,i tako od kako je covek kao postao neko vise bice,jedni tlace druge,zato je za mene bog TITO ,
On je bar pokusao ljude privesti nekoj civilizaciji da je svako COVEK da svako ima pravo na zivot ,da svako ima da se obrazuje,da svako ima da se leci ,jedna uredjena drzava bi tako trebala funkcionirati BEZ BOGA nego ovozemaljskom civilizacijom i kulturom,a u istom momnentu svako ko je zeleo rusiti takvu drzavu posalje na pravo mesto …pakao na golom otoku hahaha, znaci u kratkom bogovskom recniku RAJ Jugoslavija,PAKAO ,goli otok hahahaah

2 Likeova

Ljudi koji izjavljuju ovakve gluposti nemaju pojma koliko je slozen jedan organizam.
Za sve ateiste neka pogledaju slijedece.

Dakle @brane333 tebi je predak kamen. Jer po teoriji kazu da je padala kisa po kamenju i nastao zivot.:grin::grin::grin:

Na ova tri videa o Bibliji i dinosaurima, sve lijepo objasnjeno.

To su price za malu decu,

3 Likeova

Ljudi objasnjavaju sa argumentima, u svakom Video-u imas argumente i dokaze.

A ove blecaji ateisti nemaju nijedan dokaz.

Zamisli kolika je to glupost kad i Brane kaze da su to price za malu djecu a covjek je jugofil :smiley:

Inteligentni dizajn… ti nemoj vadit zub il slijepo crijevo- to je protivno stvaraocu, ipak on zna najbolje :smiley:

pa covek je jugofil kada je ziveo srecno u jugi :stuck_out_tongue: ,ne moze to da se opise ,zato ne bi da gubim Vase vreme,napretka,
obdaniste ,bezbrizni dani uz normalne vaspitace i normalan deciji obrok…
osnovan skola bezbrizno do bola…
srednja skola bezbrizno zajebancija ,prve ljubavi prve sise ,ponedeljak sreda petak odbojka ,utorak sreda subota folklor tamburanje,svugde gde se okrenes nabubrele omladinke, vojska ,posao cim sam se vratio iz jna ,10 godina do 1991 plata u minut,godisnji ,13 plata visak, zimi banja svake subote ,sportske aktivnosti, i onda je stigla demokratija,vratili se ovi sa golog otoka,

samo da se ne jave ovi da kazu da je sve to bilo laz i da smo sve mi potrosili buducnost vasu :stuck_out_tongue: hahaahhaa a ovi sada pozamljuju godisnje koliko je cela yuga bila duzna,sve su pokrali sto je moglo a JOS IMA ,kakva je to j3b3na zemlja bila yuga kada jos ima da se krade i privatizuje, 30 godina se krade a jos ima u PM

Niko isusa nije ni spominjao ,jer se zivelo na zemlji u tom trenutku…

Kako to da ima oko 300 legendi diljem svijeta o potopu i svi imaju istu pricu?
Marko Polo opisuje zivotinje zmajeve koje je vidio u kini.

Ti zmajevi koji se spominju u Bibliji, na slikama ,a prica se u njima u ovom dokumentarnom filmu , su ustvari dinosauri.

Tako da su ljudi zivjeli sa dinosaurima, a neki su jos dan danas zivi. Pigmejci u africi su prepoznali na slikama dinosaure koje susrecu u prirodi.

Ako postoje zmije(ogromne): anakonde, python, veliki krokodili, divovske lignje, divovske hobotnice, zasto ne bi postojali i zmajevi kako su se zvali i zivjeli u doba kad i ljudi.

A dna, rna, enzimi, mrna, sve u kompletu, genetika je jako slozena i to nije moglo nastati prirodnim putem, a netko je morao stvoriti svemir i materiju u svemiru, ali blejači to ne razumiju.
Njihov predak je kamen iz kojeg su nastali.

Posto @brane333 negiras postojanje Boga, tvoj prvi predak je isto kamen.:grin::grin::grin:

Izgleda bibliju pisali narkomani… dobar je hasis tamo u Levantu

1 Like

Gdje su kakvi argumenti?
Svi koji se bave proucavanjem Biblije iznose i dokaze. A blejači iznose samo puste priče bez dokaza.

Bibliju treba razumijeti. Isto kao da ideš učiti diferencijalne jednadžbe sa znanjem matematike iz 4. r osnovne.

Pogresno si me shvatio. Ja se s tobom slazem. Cak stavise, mogu ti pojasnit kako i ti mozes vidjat zmajeve kao i oni. Vidis nekima ne trebaju ni supstance, pa vidjaju andjele

1 Like

Nisu to anđeli, nego demoni ili zlodusi.
Vjeruj mi da to sve postoji.

A kako ti znas? Mozda je bozo pobozan i moralan i njega Bog voli vise od tebe pa se njemu ukazuju andjeli a tebi ne. Jel si ikad razmisljao da je do tebe?

Znam. Zbog simptoma koje je imao, kad je opisivao sto mu se sve dogadjalo u snu.

Ako je neka osoba povezana sa Bogom, moralna, nema nocne more, nema paralizu sna i ostale stvari.

Spava mirno , pa cak nema i snova.

Ovo je bolje nego trash članci na index.hr-u :slight_smile:

Po ovome gore što si napisao, ispada da se ti nisi maknuo dalje od kamena.