Potreban mi je posao na internetu - unos podataka na sajt

potreban mi je posao na internetu-unos podataka na sajt…upload slika …unos podataka …kome su potrebne takve usluge molim da mi se javi

Evo ja placam 10.00 dolara za 100 ADULT linkova bilo gde,ali ne duplih znaci 100 linkova sa
unikatnim web adresama hocu da kazem ne 30 linkova na face ili twiter,

nego www sajt oglas…ja smao kliknem i proverim…

Uzimas od njega po 10 dolara, a ti preko https://panel.seoestore.net/ placas to po 5 dolara i dobar si 5 dolara svakih par minuta :slight_smile: ako bude imao toliko da te plati. Dobices od njih izvestaj sa linkovima to posaljes njemu i to je to. U zapravo sam pogrijesio ti ovamo dobijes 2060 linkova za 5 dolara tako da bane mora mnogo vise da te plati.

A ne ide to bas tako ipak ima nekih okvira ex yu trziste znaci ne indija i KK linkovi,

Poceo si da varas bane, kako sad ne ide i kako sad ex yu trziste

pa vidi Sceko ovo je ponuda JAVNA a na private se dogovara kako sta gde oglas slika kljucne reci,ipak deset dolara je velika LOVA :stuck_out_tongue: kada ovi klikaju za milioniti deo dolara i ko zna kakve sve poslove rade,ovo je sigurna lova napravis neki mail sve iste lozinke 100 sajtova i uvece imas 10 dolara,

Sto bi on to radio tako kad moze https://www.moneyrobot.com/ umjesto njega to da radi, nego je problem sto sad mijenjas ponudu i trazis nemoguce ne postoji toliko ex yu sajtova gde ces ti moc postavit adult, a da ti ne bude izbrisano. Tako da nemoj sad mijenjat i trazit nemoguce :slight_smile: vec plati covijeku fino.

1 Like

velika je to lova za jedan dan za tako lak posoa 100 linkova…:stuck_out_tongue: da je zensko u pekari bi radio za 8 dolara celi dan,

a da je zensko kod mene bi zaradio :stuck_out_tongue: 50 dolara svaki dan …

E pa jbg ni ti nijesi znao tako da nebio ponudit :slight_smile: nema prevare dobijes to. Tako da drugi put pazi kad budes darezljiv haha

Eto sada sam ja lud i nemam pojma o glupim automatskim linkovima iz zanzibara
pa sve sma ja to proverio pre 15 godina,od 10.000 takvih likova imas samo KK
a recimo do rucnog linka na SEX OGLASI ili smokve ili iskrice imas svaki dan 10 poseta …

Dobre linkove ovi isporucuju jer ima par kineskih ali ostalo je evropsko al si svakako napisao “linkova bilo gde” tako da je to nbt. Sto se tice ovog drugog tamo ti mozes da dodas sajtove koje pozelis, a on sam da ti odradjuje pravi naloge i postuje. Tako da je to sve vise nego dobro i funkcionalno. Samo sto sad trazis razlog da ne platis covjeka :slight_smile: nego fino mu uplati 10 dolara i nek ti pokrene jednu kampanjicu.

jel se vi ovdje zezate…jel ima neko ozbiljan?

2 Likeova

Dosao novi clan, a vi ga odmah u tu vasu adult-klik-bajt-pricu :grinning:

@sasa1212 dobro dosao/dosla. Preporucujem da napises malo opsirniji post koji tip usluge pruzas. Npr. da li za stranice na domacem ili engleskom? Radis u Word Press ili sta? Imas li iskustva sa social media (FB, Instagram…) itd., pa mozda se javi neko.
Pozdrav

2 Likeova

gde si to procitala adult klik…nema klikova ,nego ozbiljan posao UNOS PODATAKA na razne sajtove,ako je tebi ADULT u glavi ne msesaj babe i zabe :stuck_out_tongue:

1 Like

Kosana ,vasu adult-klik-bajt-pricu

ovo nije klik prica nego unos podataka…na druge sajtove …to je covek trazio…

Ako ti je 10$ velika lova, onda trazi indijce da ti unose te linkove… 100 registracija, trazenja tema, trazenja sajtova je cijeli dan posla. radje idi u pekaru, nit brige nit pameti a isto ce ti vremena uzeti… a mozda naleti i baksis :smiley:

pa kako si mislio 10 dolara visi na grani i samo uberes… pa cela ex yu radi za 10 dolara dan,zasto bi tu bilo drugacije ako trazis posao…
Uvek onaj koji placa njemu je mnogo a onaj koji radi MALO

A sagledaj ovako situaciju ,odradis jedan dan uzmes 10 dolara,
Sutra kupis domen i hosting 5 5 dolara
prekosutra napravis sebi blog sajt,
i na 100 tih linkova koje si radio stavis svoju reklamu
i zaradis 300 dolara…
znaci sve u svemu je znanje ,ko ne zna taj mora da crnci i da klika,

U kojoj je to vukojebini dnevnica 10 dolara?

1 Like

Kako to?
U hr je minimalac 3000 kn ili 400 eura otprilike.

Da racunamo 200 h mj, 2 eura po satu ili 16-18 eura po danu., ako je 180 h mj, 2.5 eura sat, 20 eura dan.

U sloveniji vise.