Potrebni suradnici za jedan odlican posao

Sibni ti ljudima platu i javice ti se masa, a portal kako prodje.

ocito da nisi dobro vidio 2 sliku na njoj je link na tvoj fb pa je clan belmin zakljucio da je tvoj profil na iz forumu alecmreza.

evo ja cu naci 3 ljudi i platiti ih 6 mjeseci ako si ti spreman založiti kuću (najmanje 100 kvadrati i 100 000 € vrijednosti) ukoliko zarada nakon 6 mjeseca nebude 15 000 kuna mjesecno i ne održi se najmanje 24 mjeseci ti mi moraš dati kuču…

Cekaj ti mene zezas ? Vidi u ovu tvoju pricu moze povjerovati jedino neka osoba koja ima problema s mozgom.Cuj za 5-6mj da dodjes do 15000 KN, ti stvarno mislis da ovdje ljudi na forumu mentalno zaostali ?

Slike govore sve, pogledaj ih malo bolje.

Belmin vidi to što ti nemaš pojma sa zivotom i neznas obican wordpress portfolio napraviti to je drugo.
Pogledao sam sliku,isto tako kucaj na fb alec sabic i naci ce ih preko 100.
Pa kazem ti nisu svi glupi kao i ti i neznaju sta da rade sa zivotom pa tu seru,Da si prosao neke stvari mozda bis i znao da je to jako moguce napraviti,Jer to uopce nisu neke pare za 6mj rade 5 osoba,To ti dode oko
18000 godisnje po osobi što je oko 1500kn mjesecno kada ides gledati to nije uopce puno.Kazem ti znam šta pricam i govorim sve sam vec izradunao i napravio racunicu.
A ti bolje si sredi stranicu nego da cu spamas po mojoj temi jer ja nisam nista protiv tebe rekao a ti si me krenuo provocirati i napadati bez razloga.
A ako imas problema s mozgom posjeti psihijatra.

Da si ti u stanju zaraditi tu lovu nebi tu tražio volontere. Tu lovu ne zarađuju ni puno ozbiljniji ljudi od tebe na hrvatskom webu.

Procitaj pod iznad pa ce ti biti dosta jasnije :wink:

Naravno da trazim volontere jer nemam toliko para da placam 5 ljudi 6mjeseca + ulazem u razvoj stranice i marketing.
Jer neka svaki dode po 3000kn to je 15000kn mjesecno a 6 mjeseci dok ne krene neka ozbiljnija zarada vec bih bio u minusu nekih 120000kn.

A iz ove izjave sam skužio da si vjerojatno mulac od 12-13 godina. Stariji ljudi nemaju ovakav nastup.

1 Like

Malo si pretjerao,Cekaj koja si ti licnost da meni mozes reci da sam dijete od 13 godina?
Vidim ja da si jos jedan od glupih ljudi koji su izgubili godine na ptc i slicnim smecima od stranica i onda tu dodu i seru po tudim temam da je nemoguce,Ajde da me poznajes ili nešto ali ti niti nemas pojma tko sam ja gdje zivim koju sam skolu zavrsio cime se bavim koje znanje imam iz oblasni marketing i programiranja.

Izliv bjesa je dovoljan pokazatelj da je sve sto sam rekao tacno.Pusti ti to sto ja ne znam napraviti WordPress portfolio i sto sam glup, stvar je u tome sto ti radis neku muljazu i zelis prevariti ljude.

Tek sada vidim da si ti belmin obican klinac od 18 godina koji je iz bosne i nasao meni tu da sere na nema pojma sta je uopce wordpress a da ne pricamo o seo optimizaciji ili u zivotu opcenito.

Muljaza?
Ajde kazi koga sam pravario?Da se usudujes mi reci da sam dosao nekome ukrasti nešto ili ga zakinuti za njegov rad?
Pa naravno da cu potpisati ugovor s ljudima koje cu uzeti da rade a kao drugo firma ce stajati iznad stranice tako molim te da sutis jer nemas pravo nista reci jer nemas nikakve dokaze protiv mene da sam prevarant i slicno.

Da, muljaza sta ti nije jasno ? Sam si sve vec rekao.

Prvo obecavas nemogucu zaradu, zatim tvrdis da nisi ondaj lik sa IZF foruma koji ima isto nemoguce ideje (trazilica, game mreza, vlasitit nastavak za domen itd…), a ja ti postavio sliku gdje se sve vidi crno na bijelo.Jos sad vidim na IZF forumu da si stavio link do drugog profila.

Ovo je meni smijesno, sto pokusavas uraditi.

Ma ti si meni smijesan neznam ja o cemu ti uopce pricas?
kazem ti nisam nitko s izf foruma jer ima dosta netocnih informacija i vec par godina ga ne pratim prestao sam prije nego sto si ti uopce cuo za njega to je bilo prije 2 i pol godine.
Pa meni je tvoj sajt smijesan i te tvoje izjave za koje uopce nemas dokaze nego samo ■■■■■ u prazno.
Tipicno glupo dijete iz bosne koje nikada nije vidljelo vise od 10km i svaki veci iznos ili ozbiljniji projekt je previse za njega,Drzi se ti igrica dijete drago,

[/quote][quote=“alek, post:31, topic:17693, full:true”]
Tek sada vidim da si ti belmin obican klinac od 18 godina koji je iz bosne i nasao meni tu da sere na nema pojma sta je uopce wordpress a da ne pricamo o seo optimizaciji ili u zivotu opcenito.
[/quote]

[quote=“alek, post:34, topic:17693, full:true”]
Tipicno glupo dijete iz bosne koje nikada nije vidljelo vise od 10km i svaki veci iznos ili ozbiljniji projekt je previse za njega,Drzi se ti igrica dijete drago,

Ovo “iz Bosne” je očigledan pokazatelj nacionalizma i zahtjevam od admina da banuju ovu osobu!

2 Likeova

Ne mogu da vjerujem hahahah.Savjetujem ti da obrises ovu temu nekako i da se iskljucis iz teme.

Ti covjece stvarno mislis da su ovjde ljudi retardirani ? Pa imas sve crno na bijelo i nemoj da pravis nikoga budalom jer to mrzim uzasno.

Tvoje ponasanje i pisanje je sve reklo, da ja nisam nista napisao u vezi tebe sve bi bilo jasno.

@milito pusti ga, volim pratiti ovakve situacije :wink:

@bugi , @belmin pustite klinca nek se prosipa još malo :smiley:
Prva stvar ;
Po njegovoj priči on je pamtan , načitan zna sve sto se tiče web-a , al je bitno a ne zna da se "NE ZNAM "piše odvojeno !
Ispravio sam ga prije 10 postova al retard i dalje pise sastavljeno.
Druga stvar : Na ovom forumu je od 3 Novembra 2014. godine. ima par postova klinac neki 100%
Treća stvar: Svađa se kao neko dijete od 9 godina ja znam kako se igra mario ti ne znas :slight_smile:
Četvrta stvar: Mnogo se hvali kako je usavrsio programiranje , SEO i ostalo a vjerujem da ne zna sastaviti običan html kod :smiley:

1 Like

Pa naravno kada nisam zavrsio glupu hrvatsku skolu nego sam vec rekao da sam bio u talijanskoj osnovoj a onda zavrsio srednju englesku i faks.
Kada budes znao engleski,talijanski i njemacki mi se javi.
Mene boli briga za hrvatski jezik i njegovu gramatiku u hrv zivim samo zato sto su im zakoni losi sto se tice internet zarade i slicnog,A niti nemoram placati porez :wink: jer imam bosanskoo drzavljanstvo a njih boli briga za porez jer je cijeli sistem korumpiran kao i u hrvatskoj.
Kao pro html ti nije programski jezik ako nisi znao.

Znam navedene jezike i ?

Trebam li ti i francuski pričati ?

I ajde molim te nemoj više da se uzdižeš daj da vidimo te tvoje projekte i što si sve uradio pa onda nam se hvališi :slight_smile:

Ja sam na vecini projekata bio zaduzen za marketing i optimizaciju i to su vecinom engleski ili talijanski sajtovima,ovo ce mi biti prvi sajt na hrv koji cu raditi.