Potrebni suradnici za jedan projekt(niche=gaming,trziste domace)

Znaci potrebno mi je par suradnika za jedan malo veci i slozeniji projekt s igricama.
Znaci projekt se sastoji od:
-Sajt s nekih 30-40 kategorija igrica (Svaka ima u prosjeku 3000-4000 potraznje mjesecno preko googla)
-Blog gdje ce se nalaziti:vijesti vezane za gaming,novosti se tice izlaska igrica,nagradne igre…
-Forum s nekih 10-12 glavnih tema
-Vlastiti shop s igricama i opremom za konzole i kompjutere
-Chat soba(Radi dogovaranja i toga sto se tice multiplayer igrica)
Znaci konkurenciju sam dobro pregledao imaju prosjecan on page seo a off page dosta loš.
Posjeta bi trebala dolaziti sa:
-googla(Rangiranje za sve glavne kljucne rijeci unutar 12mj su sigurno na prvoj stranici)
-ostalih foruma(Imam solidne racune na 15-20 foruma (vecina su gaming a ima i par opce tematike)
-Twittera dobar sadrzaj koji je viralan i brzo bi se sirio (Unikatne igre i vijesti) vecina bi se same sirile
-Facebook fan page (prirodnim putem bi se napunila uz nagradne igre a kasnije bi se i uzela jedna srednja oglasna kampanja)
-Facebook grupe objava igrica po grupama (Autoposter) 30-50 grupa s prosjekom od 30 000-40 000 clanova (dnevno po 3-4 objave u svakoj)
-Facebook gaming profili znaci imam 5 profila s barem 1000 prijatelja koje zanimaju igrice i to
-Sponzorirani clankovi (ponudili bi par zanimljivih i unikatnih vijesti sajtovima slicne tematike za uzvrat bi trazili link na dnu kao izvor) Guest post.
-G+ profil s 200-300 gejmera + bar grupa
-Preko uvoda s igrica:Znaci 5 igrica bi napravili nasih i stavili kao uvod prema nasem sajtu i ponudili svim domacim sajtovima s igricama(na našem bi stavili neke dodatne lvl i to) da natjeramo ljude da ipak poslije te odigrane dodu na nas sajt :smile:
-Youtube kanal:
-Pravili bi recenzije,vijesti,nagradne igre,snimali prelaske nekih nasih zanimljivih igrica.
-Adword malo ulozili u reklame za par kategorijala igrica s niskom cijenom klika :smile:

Znaci zarada bi dolazila od:
-Youtuba (reklame u klipovima)
-Adsense(reklame na sajtu i forumu)
-prodaja(20-30% od svakog prodatog predmeta)

Dogovorio sam se s par firmi da kada dodem barem na 1000-2000 posjeta dnevno da ce nam sponzoritati predmete tako da cemo moci raditi barem 1-2 mjesecno nagradne igre.

Zarada se dijeli na:
-30% reklama
-30% meni
-40% partnerima i radnicima
Ako je tko zainteresiran da bude dio projekt moze mi se javiti na pm.

Da rezimiramo, u principu trazis “investitore” odnosno partnere i radnike koji ce za pocetak raditi pro-bono, pa ako uspije onda ce dobiti neku paru?

Ja stvarno ne znam kako se ti usudjujes da opet otvaras neku temu gdje trazis saradnike, poslije one prve gdje se vec sve saznalo o tebi ?

Momak ima ideje ko Bill Gates, mogao bih uskoro preci i na izradu vlasitiog operativnog sistema !

Izgleda da mu je propao projekat “search engine” :smiley:

Ovo je onaj Alek ? :smiley:

Jesi se ti napušio kad si pisao ovaj post ili misliš da je web idilično mjesto gdje se ovo dešava;
-googla(Rangiranje za sve glavne kljucne rijeci unutar 12mj su sigurno na prvoj stranici)
Gdje trebaš imati registriranu djelatnost da se baviš ovime;
-Vlastiti shop s igricama i opremom za konzole i kompjutere
Gdje hrpa domaćih ljudi samo čeka da bi širila tvoj sadržaj, koji je biti kopija vjesti sa velikih sajtova;
-Twittera dobar sadrzaj koji je viralan i brzo bi se sirio (Unikatne igre i vijesti) vecina bi se same sirile
Gdje će korisnici klicati od sreće kada vide sponzorirani članak i vraćati se svaki dan da pročitaju novi ili još bolje gdje će svatko željeti sponzorirani članak baš kod tebe, ne, to se nedešava ni kod konkurencije koju si ispitao;
-Sponzorirani clankovi (ponudili bi par zanimljivih i unikatnih vijesti sajtovima slicne tematike za uzvrat bi trazili link na dnu kao izvor) Guest post.
Znaci konkurenciju sam dobro pregledao imaju prosjecan on page seo a off page dosta loš.

…i gdje će ti podobni radnici raditi za tebe.

Kakav lik :smiley: odlican plan, hrpa ljudi da radi za tebe besplatno :smiley: evo možete svi pocet kopat i gradit mi zgradu za moj građevinarski biznis pa ako se što proda na kraju, podjelit cemo :smiley:

1 Like

Cekaj malo?
Tko je rekao da ce raditi free ?
To nisam nigdje naveo sam sam rekao da mi trebaju suradniki i kako odprilike ce se siriti broj suradnika u zavisnosti od zarade npr zarada 100e,40 budem trosio za placanje starih i novih suradnika.
Ljudi cim pocnu ce krenuti dobivati pare po dogovorenoj cijeni.
A vi ljubomorne duse koje ne znate sta da radite sa svojim zivotom pa ste dosli tu spamati temu.
@brzi tko si ti da imas pravo govoriti o mojim projektima? kao prvo taj projekt nisam niti poceo da realiziram nego sam sam pitao na forumu kako im se cini ta ideja. A koliko vidim ti si obican klinac koji nema pojma sta je web.
@belmin sta se saznalo o meni ajde mi kazi?
Jesam li nekoga prevario? Nadi barem jednu osobu pa mi onda imas pravo reci nesto a do tada suti jer nisi mi ne trebaju takvi klinci za ovakve projekte tako da neznam niti sta si se isao javljati ovdje uopce.

Pa ja cak mislim da ni neki klinac ne bi pristao na ovo.Na ovo ti mozda pristane neka osoba koja ima neki vid mentalnog poremecaja.

Molim moderatore da mi objasne kako staviti nekog korisnika na Ignore, pisao sam steelu, ali nije odgovorio.

1 Like

@Zdenga To je taj kralj

1 Like

Ovaj dječak se abnormalno bruka , treba mu isključiti net :smiley:

1 Like

Ljudi kako vam se čini ideja da napravim internet pretraživač kao google? :smiley:

Evo ja sam taj koji ce raditi free za tebe :stuck_out_tongue:

Ma sve napravimo i stavimo ga na uniwebhosting (1 evro mesecno paket) ima da puca kakav googl krac :smiley:

A pazi game projekat u “usponu”

Bitno je da je sajt dignut’ :stuck_out_tongue:
Vec se probija na google trazilici :stuck_out_tongue:

Ne bi me cudilo da sada napiše "postovi su mi na “Draft” ne zelim da neko igra igrice dok radim na dizajniranju nove stranice :stuck_out_tongue:

Vidim ja da si malo zabrijao :smiley:

Nista nisam zabrljao ti si sam rekao da gradis “brend” na domeni svijet-igre.com ili je mozda bolje da gradim “brend” na svijetigre.com

Gledaj prati i uci kako se rade stvari :wink:
Posto vec imam 2 suradnika i krenuli smo s radom

Šta radite? igrate igrice?

1 Like