Pravim facebook stranice po narudžbi (do max 30000 lajkova)

:top::top::top:Facebook stanice​:top::top::top:
Kreiramo facebook stranice✔ po vašim željama (sami izaberete ime) za vaše poslovanje/reklamiranje promociju proizvoda ili usluga. Prepuštamo vam stranice po dogovoru sa određenim brojem likes/pratioca (sa naših prostora) Pravi lajkovi/pratioci✔
Svi profili aktivni.
Kontakt putem mejla: [email protected] ili pozovite na broj +387644033393

Cijena ??? PM ???

10000lajkova 100€

Kako dovodis lajkove ?

Jedan kineski program, ali ljudi (lajkovi) su sa naših prostora…

Autoliker ?

Ma ne… Pravi su ljudi. Imam jednu od 17000 gotovu. Da li vas zanima? Iskreno nije baš mnogo aktivna…

Klik Ba na tu stranicu mislis?

Posalji link da bacim oko :eye:

Da…

To sve skupa nis ne vrijedi (svaka tebi cast,ne mislim vrijedjat tebe osobno) ako ti lajkovi i followeri nisu aktivni. Znaci kad ja objavim nesto da se to lajka,shera i da se posjecuje taj link. Jer sta ce mi i milion lajkova stranice ako ja na jednoj objavi imam 10 lajkova a link niko nije posjetio? Apsolutno bezvrijedno.

5 Likeova

Profili koji prate stranicu su aktivni i ljudi ih koriste nisu nikakvi botovi itd… Zavisi i šta se objavi, ne vrijeđam nikog ali većina fura iste fore raja je provalila te lažne vijesti itd. Pa normalno da malo njih uđe i klikne…

Postoji uvijek mogućnost da platite fejsbuku za lajkove, podesite tamo dnevni budžet u dolarima koliko ste u mogućnosti i riješili ste sve.

Pa to i ispane najbolje, sa obzirom na tvoju cijenu, jeftinije te ispane, a znas da su lajkovi “tvoji” da si ih ti dobio

1 Like

Pa naravno koja ce tebi budala platiti za “lazne” lajkove, ili ti ga za lajkove ljudi koji i ne znaju da su to lajkali. Te vase glupave stranice su bezvrijedne, krajnje bezobrazno i treba vas sve pogasiti.
I tvoja je cijena jednaka cijeni normalnih stranica, gdje su normalno skupljeni lajkovi. Spustite se malo, i te gluposti mozete prodavati neznalicama.

Ja cu ti dati za tu stranicu 2.99$

1 Like

Normalnu stranicu ne mozes naci ovih dana. Svi su digli cene u nebo. Meni lik za 15k domacih lajkova trazi 60$ a zadnji post na stranici 2012 godine! Znaci malte ne prodaje samo broj jer tu 1/3 je mozda aktivna. Vidim ja da cu sam da ulazem u ads a ne da kupujem klinicki mrtve stranice po ludackim cenama. Precenjene su stranice maximalno. A da ne pricamo o nazivima istih i koliko treba uloziti da ih ozivis. Vise se isplati sam od nule da pravis.

2 Likeova

Od nule logično :smiley:
Evo ti statistike, Kupio stranicu 100k fanova reach po slici 3-10k i to kad je 10k reach koljem janje gida sedmicu se ne trijeznim.
Od 0 krenuo sa boostom imam 4k reach od 1100-3000

1 Like

Samo još dopuni, koliko te je koštalo to zadovljstvo :wink:

Moja od 0 sa 10k lajkova, bez boosta i placanja lajkova…reach 6.000-8.000 po slici,link ka sajtu 1.200-2.500

@Zdenga nije te valjda onaj sa usk uspio zajebati za ono smece od stranice sa 100k

2 Likeova