Pravim facebook stranice po narudžbi (do max 30000 lajkova)

Moze se vrlo jeftino ako znas grupu dobro da pogodis sa reklamom, evo pogledaj stranicu sto trenutno vodim. Od nule krenuo prije par dana :smiley:

3 Likeova

A vidi burazeru, kad nešto znaš onda je sve lako :slight_smile:, a ako ne znaš onda je misterija i teško je, sve dok ne naučiš :wink:. Pa tako neko nudi da proda lajkove (prirodne ili veštačke), neko sam odradi, a neko pokušava da nauči :innocent:.
Sve čestike i svu sreću ti želim, hvala na deljenju tvog rada.

1 Like

Bez boosta, nikada ne placam fb-u :slight_smile:
I sve ti je bolje moj start77 osim te navede prve opcije, kupovina takvog necega je kao da imas bmw x6 i svaki dan u njemu 1l goriva.

1 Like

ili kad mu ugradis plin haaha

1 Like

Tad ces ga barem vozati, za cenera 100km :smiley: skoro vidim lik na Mustangu na piku ugradio plin :stuck_out_tongue:

Definitivno najbolja opcija :+1:, a sad da li je X6 ili ferari sa kojim se voziš sa 1l goriva svaki dan … zna ko zna :wink:.

Bio bih ti zahvalan ukoliko bi malo detalja podelio, neki tip i tako to :smile:

To nije veliko ulaganje, za potencijal i prihode koje sad mozes napraviti.

Pa daj malo uputite nas pocetnike oko kreiranja kampanja. Kako ih kreirati, da li sliku/video za ads koristiti ili cisto page uz opis? Da li placatinza reach ili like page? Kako da izadje najjeftinije like?

Ja sam koristio svaki puta video + opis naravno, i placao sam za page like, ali naravno opet ti zavisi sve o cemu ti je stranica, ako npr. radis sa stranicom vezano za zdravlje/health, nemas tu sta zanimljivo stavit u video sto ce ih privuci da lajkaju

Na osnovu cega se dobija kod neko npr. cena za page like 0.01 a kod nekog 0.1$. Od cega zavisi cena lajka page-a?

Ja kako znam za svoje stranice, sto je bolji oglas/video manje sam placao po lajku, napravim jedan oglas, pustim ga 1 dan da radi i vidim da li mi se isplati nastavit, ako ne valja onda pravim novi, a njemu treba barem 1 dan da se optimizuje sam

Pretezno po drzavama ti zavisi cijena

Nastavak (razbuktale) diskusije o Facebooku ovdje: :o:

1 Like

Ne nije ovu stranicu sto sam kupio davno je bilo pa sad samo primjer navodim :smiley: