Pravim portale po zelji za odobrenje od Adsensa

Pozdrav.Pravim portale sa kojim mozete dobiti odobrenje od adsensa. Za jos informacija javite se u pp.

heheh

2 Likeova

bas tako, to je vrijeme kad sam bio odbijen nekoliko puta i dok sam bio pocetnik i onda kad skontas da to uopste nije tesko toliko i kad skontas kako rijesiti sve te “probleme” sto sam tad imao.Zato sam ponudio ovdje ako nekom treba normalno ne govorim neku preveliku cifru kao sto su meni govorili po 300eura da to urade.I naravno nikog ne bi zeznuo jer znam da svima treba novac jer smo svi u istom k… i niko ga nema na bacanje pogotovo mi bosna,hrv,srb i tako te nase zemlje, a drugo ne bi htio zeznuti nikog iz razloga da ne dobijem ban ovdje na ovom forumu jer sam ovdje bas bas dosta naucio a i naucit cu vjerovatno s vremenom jos dosta toga, imam puno topicsa jer sam pitao o svemu i svacemu pa tako da je ovo jedini forum na koji sam se logovao i da sam na njemu aktivan, a sad svaki dan po citav dan mi je haman otvoren ovaj forum u tabu na chromeu.Pozz

Nisan ni rekao da bih nekog zeznuo, nego mi smisno kad pogledam kakve si topice otvara i sto si sve pita i onda ovo nudis :slight_smile: Svako sricno.

1 Like

Pa na pocetku niko nije bio upucen i nije znao ali svako s vremenom uci a tako i ja pa zasto ne bi postavio ako bi neko dobio isto sto od mene isto sto i od nekog drugog(odobren adsens) samo za manje novca.

Sto nije da site treba imati vise posjeta sa googla…?
Frend je pisao blog na engleskom o teretani i ok je napravio stranicu, ali nisu mu odobrili…

Mladi kega,
Za 3 mjeseca si postao ekspert, od pocetnika s pitanjima koja vrijedaju IQ i koji je bio spreman platiti nekomu da mu to rijesi, do strucnjaka koji sad komercijalno nudi tu istu uslugu.
Well done, respect :smile:

5 Likeova

Bem li ti sunce kolki tekst bez i jedne tacke o.O
P.S. jel ti pises tekstove za odobravanje :smiley:

3 Likeova

Nisam expert ali kad sam veec to uradio, radio bi za manje pare nego npr sto bi poput tebe trazili 300eura.Tako da ne znam zasto se javljas ti i ostali ljudi na forumu koji imaju samo nesto dodati na to, ako te interesuje javis se a ako ne interesuje dovidjenja.

Samo ne znam zasto se javljate ako nemate sta norm pitati? Ako te interesuje usluga javi se, ako ne interesuje dovidjenjaaa. Nisam pismen al sam pametan he-he. :blush:

ha-ha-h
:o:

2 Likeova

tako je :stuck_out_tongue: hahahaha

Nemoj tako. LOL…

Ne znam jel mi se čini ili je prosječni IQ na ovom forumu u zadnje vrijeme drastično pao…

1 Like

Ne cini ti se :smiley:

postovanje moze pomoc oko toga odobrenja :smiley: hvala puno

1 Like

haha da me ne zezas jos bilo bi fino ali eto ako ne zezas javi se i reci zasto te odbijaju tj ako si vec prijavljivao za odobrenje.

1 Like

Nisu ga odbili nego je dobio ban jer je stavljao oglase u popup.

Koliko vidim on je ovdje pitao za odobrenje tj mislio sam na novi account ili nesto.A za to ne znam i da li je uopste dobio sansu da se vrati neka im se javi kao sto su meni napisali da mogu vratiti pa sad sredjujem sve clanke i to pa cu se opet prijaviti.

Zato jer mu treba novi account.

Zar nisi čitao ovu temu? Koliko vidim, pisao si u njoj. :smiley:

1 Like