Predstavljanje web stranice Zabavnik.org

Pozdrav,

Da predstavim ekipi projekat na kojem radim u zadnje vrijeme. Juce sam tek nabacio na host, nije jos ni izbliza zavrsen posto nemam bas slobodnog vremena pa radim koliko mogu. A posto mi ponestaje entuzijazma odlucio sam da izbacim kako-tako sa nekim osnovnim funkcionalnostima pa ce poslije biti lakse kad dodje neki feedback i uopste pocnu nekakve aktivnosti.

Dakle, stranica je u pravo ranoj beta fazi :smile:

Evo link, svi konstruktivni komentari su dobrodosli(nije mobile-friendly to je vjerovatno sto ce vecina prvo primijetiti pa eto da vas preduhitrim :wink: bice i to):

http://zabavnik.org/

Napravljene su odredjene izmjene. Primarno dizajnerske. Sve sugestije su dobrodosle :wink:

Sredjen je prikaz i za mobitele dobrim dijelom.

Niko, nista :slight_smile: Ne znam kako da protumacim ovu ā€œjednoglasnuā€ sutnju, je l projekat obecava ili ne :wink:

Inace, kako dovuci korisnike?

nije loŔe. koliko vas piŔe

Otvorenog je tipa tj. predvidjeno je da korisnici unose sadrzaj.

jel dobija Å”to novaca za člankeā€¦i Na koji način se može unositi

UključiÅ” malo logike i maÅ”te i sve će ti biti jasno. Vjerovatno se registriraÅ”, a potom vjerovatno dobijes opciju za unost clanka.

Siguran sam da ti za članak neće biti plaćen to je tvoja dobra volja, ali opet mozda imas pravo na 1-2 povratna linka npr. na svoju web stranicu ili slicno tome.

Misterija rijeŔena :smile:

Kako volim pametnjakoviće. Živ ti meni bio

Prijatelju nije pametovanje samo malo prolistaÅ” i sve ti bude jasno.

Kao Ŕto sam rekao.

http://zabavnik.org/dobrodosli-na-zabavnikorg

Autoru teme sretno s projektom.

Hvala Jabuka :smile:

Da, potrebno se prvo registrovati, pa tek onda je moguce praviti nove unose.

Sve je po dobroj volji kako rekoste a backlink ce biti tolerisan ako je clanak kvalitetan i ako ima neke veze sa njim tj. svaki clanak koji nema veze sa mozgom ce biti obrisan jer ideja jeste da se stranica profilise u nesto kvalitetno iako ce mozda zbog toga posjecenost ispastati posto inace mnogo ljudi vise cijeni glupe clanke tipa ā€œnikad necete pogoditi sta je uslijediloā€ ili ā€œstaniji ispala cicaā€.

Lp,

sretno u raduā€¦

E hvala puno druze :slight_smile:

ā€œNikada necete pogoditi sta je ovaj covek uradioā€ ce vise privuci ljudi na sajt nego " Covek isekao lubenicu nosom"ā€¦ To je cista taktika, naravno ne treba svaki naslov biti takav ali neki trebajuā€¦

OT:

S obzirom da sam vlasnik sajta iste niche i imam oko 16.000 poseta dnevno i dobre clanke potrebni su mi linkovi, da li mogu neki svoj clanak koji bi planirao da stavim na svoj sajt stavim na tvoj sajt i naravno da linkujem u tekstu po principu ā€œkako navodi/istrazuje MOJE IME SAJTA(link unutar)ā€ ?

Svidja mi se tvoj sajt, jednostavna, lep, samo malo aktivnosti i vremena i trebalo bi uspetiā€¦ Sta planiras, kako ces zaraditi od njega?

Moze, nije nikakav problem. Slobodno napisi tako. A sto se zarade tice nisam siguran, vjerovatno cu vremenom adsense ubaciti.

Dobra je to posjeta - svaka cast.

Meni se sviđa i kad budem imao vremena ubacim pokoji kvalitetni članak free bez linka naravno. Nevolim pisati ali mislim da bi mi bio gust napisati nesto kvalitetno za ovaj web i time znati da sam malim dijelom dao koliko toliko podrsku u radu.

Gledaj vise na drustvenim mrezama da si aktivan, grupe, stranice itdā€¦ Tu je poseta dobra, ti ljudi nemaju sta da radeā€¦ Nazalost nasa nicha nije toliko razvijena i placena koliko Soraja, Stanija, Parovi, Farma itdā€¦

@Jabuka drago mi je da imas takvo misljenje :wink:

@Dimi3je, tacno, upravu si. Daleko bi lakse bilo ici sa takvim jednim portalom ali eto, ovo je nesto sto bih i sam volio posjecivati pa sam se zato odlucio za takav korak.

Da, i za fejs si u pravu, razmisljao sam dok jos ispeglam stranicu da uplatim koju marku na reklamiranje :smile: .

PS. De mi link tvoje stranice ako nije tajna na pm a moze i ovdje ako nije protiv nekih forumskih pravila.

Svida mi se ovo sretno sa projektom

Hvala druze na komentaru