Prijevare kroz AdSense

hehe evo i ovi smecari paralelno su dobili bananu.

EDIT nisu prijavljujte jos.

0 Likes

To 6 mjeseci za blog je za odredjhene zemlje- npr Indija je jedna od tih… Nez koje su ostale

1 Like

Kako znaju ko je odakle ako ja napravim gmail na US i blog a vec mi pise da tek mogu posle 6 meseci da apliciram za adsense. Izgleda da to vazi za sve.

0 Likes

ejs sad nemoj me zezat

0 Likes

hahahhahahhahahhahah

0 Likes

Pogle sad njih pa idite na gmail ukljucite vpn sa americkom ip napravite gmail sa americkim imenom i blog i videcete natpis da tek za 6 meseci

0 Likes

Ljudi znaju šta ćeš ručati sutra kamoli šta drugo, ja se smijem tome…briga me za pravila adsensa…

2 Likes

To jeste ali samo kazem da vazi za sve to 6 meseci.

Sto je najzanimljivije imam i blogove za dva testna posta gde isprobavam nesto i oni imaju opciju za adsense a ni saobracaja ni normalnog sadrzaja.Nije napravljen preko americke ip ni ime ni nista…

0 Likes

pa najvjerovatnije važi za sve, jer ne žele ni oni vjerovatno više izdavati naloge bezveze a likovi zarade 54 centa u pola godine, s ovim vjerovatno hoće da se potrudi i sa sadržajem sajta/bloga a i da se ide na dugoročno a ne blackhat metode i brzinsko dobijanje naloga, neće niko mukotrpno raditi pola godine na sajtu/blogu da bi prokockao nalog kad ga dobije…to je moje mišljenje…

0 Likes

Ovaj blog sto sam uslikao da ima opciju za adsense mislim da je napravljen u januaru,nemam ja vise pojma sta oni rade i kako kotiraju.Verovatno kada ne bi imao adsense i kada bi aplicirao ne bi me primili sa 2 posta ali opet ima dozvoljeno da se ubaci na vec postojeci adsense a totalno drugi gmail koji nema veze sa onim gde mi je adsense.

Sad i blogove prodavati :joy::joy::joy:

0 Likes

Reci raji da si tu da trolaš pls…

0 Likes

Sta trolam,ajmo u opkladu da sve sto sam iznad napisao je istina. Kad uplatis opkladu postavljam video zapis ili gledas preko teamviewer-a registrovanja preko americke ip i imena i postavljam video zapis bloga suntavila starog od januara meseca sa 2 posta koji ima opciju za adsense. :blush: sad ovo ode o off topic pa necu dalje pisati.

0 Likes

“To jeste ali samo kazem da vazi za sve to 6 meseci.”

To pise tako vec godinama… Ja sam na cetiri tek kupljene domene mogao ubacivati adsens (s tim da je prva isla na review pa sam morao cekati 2 dana)… Tako da je to samo za odredjene zemlje kao sto pise… AKo si iz Indije moras imati blog 6 mjeseci… Kod nas ne… Pa ne bi ovi sto varaju mogli radit da je tako

1 Like

Aha ako si iz indije pa pravis adsense sa svojim pravim podacima…sad te kontam.

@westowene zakupi domen i eto za 2 dana odobre.

Stvarno ko me vukao za jezik i sta se petljam u sve :joy::joy::joy::joy: ode opet na godisnji pola dana.

Sad cu dati jedan blog dzabe koji ima odobrenu opciju adsense,samo da vidim kako da promenimo mail.

:joy::joy::joy: zahvaljujuci tvom pitanju i mom objasnjavanju (trolovanju) pomogli smo coveku da nadje stari blog sa odobrenim sign up :muscle::muscle::muscle:

1 Like

hehe da :smiley: hvala vam :smiley:

1 Like

Ma znaju oni djavola,ne bi ih toliko varali preko poup da ovi znaju,zar ne. Znaju kada hoce ali vidis preko popup prave se da ne znaju.

0 Likes

pa druže da li bi ti vidio iglu u plastu sijena?

0 Likes

Pa to sam i pisao sinoc da kada ne znaju ko je iz koje zemlje onda ne znaju jer to automat prepoznaje a automat se moze prevariti pomocu vpn i ip e kada neko prijavi onda vide i sve saznaju ako hoce,ali to sam pisao za pravljenje blogova a ne za adsense jer za adsense je vec teze sa drugom drzavom. Iskreno ne znam sta je bilo trolovanje u mom pisanju,

Sad gledam blogove imam mnogo i svi koji imaju bar 2 posta imaju odobren signup na adsense,oni koji nemaju postove a stariji su nemaju signup adsense

Sad cu jos napraviti blogova sa par bezveznih postova i bas cu videti kada imam opciju signup

0 Likes

google na osnovu tvog racunara, tvog browsera i na osnovu onoga sto si otvarao prije i u standard i u incognito modu zna sve o tebi …

ako si ti ulazio sa jednog racunara i jednog browsera i jedne ip adrese na neku googleovu stranicu … i onda promijenio ip adresu a opet koristio taj isti racunar i taj isti browser - to nista ne znaci, ako hoces da vidis realno stanje, sjedi za kompjuter koji nikad prije nije povezivan na internet, nikad nije imao instaliran browser, pa onda promijeni ip adresu i udji na neku googleovu stranicu

zar stvarno mislis da se google ponasa kao i svaka druga stranica? ma daaaaj

1 Like

Prijavljujte:

0 Likes