Prijevare kroz AdSense

To da je tako nebi ni bilo gomile ovih news sajtova :smiley:

Evo juce sam napravio blog na blogger, izbacio 15-20postova i evo sada kad idem tamo da povezem adsense sa blogom pise ovo:


Znaci ipak mora blog da bude aktivan minimum 6 meseci da bi zaradjivao preko adsensa. :frowning:

Možda ti @cupomakarska treba nacratat, a ti se potrudit pročitat Ŕta je napisao.

1 Like

Idi na svoj adsense nalog i tamo dodaj taj blog. To 6 meseci vazi samo ako preko tog bloga prvi put apliciras za adsense.

2 Likeova

hehe evo i ovi smecari paralelno su dobili bananu.

EDIT nisu prijavljujte jos.

To 6 mjeseci za blog je za odredjhene zemlje- npr Indija je jedna od tihā€¦ Nez koje su ostale

1 Like

Kako znaju ko je odakle ako ja napravim gmail na US i blog a vec mi pise da tek mogu posle 6 meseci da apliciram za adsense. Izgleda da to vazi za sve.

ejs sad nemoj me zezat

hahahhahahhahahhahah

Pogle sad njih pa idite na gmail ukljucite vpn sa americkom ip napravite gmail sa americkim imenom i blog i videcete natpis da tek za 6 meseci

Ljudi znaju Å”ta ćeÅ” ručati sutra kamoli Å”ta drugo, ja se smijem tomeā€¦briga me za pravila adsensaā€¦

2 Likeova

To jeste ali samo kazem da vazi za sve to 6 meseci.

Sto je najzanimljivije imam i blogove za dva testna posta gde isprobavam nesto i oni imaju opciju za adsense a ni saobracaja ni normalnog sadrzaja.Nije napravljen preko americke ip ni ime ni nistaā€¦

pa najvjerovatnije važi za sve, jer ne žele ni oni vjerovatno viÅ”e izdavati naloge bezveze a likovi zarade 54 centa u pola godine, s ovim vjerovatno hoće da se potrudi i sa sadržajem sajta/bloga a i da se ide na dugoročno a ne blackhat metode i brzinsko dobijanje naloga, neće niko mukotrpno raditi pola godine na sajtu/blogu da bi prokockao nalog kad ga dobijeā€¦to je moje miÅ”ljenjeā€¦

Ovaj blog sto sam uslikao da ima opciju za adsense mislim da je napravljen u januaru,nemam ja vise pojma sta oni rade i kako kotiraju.Verovatno kada ne bi imao adsense i kada bi aplicirao ne bi me primili sa 2 posta ali opet ima dozvoljeno da se ubaci na vec postojeci adsense a totalno drugi gmail koji nema veze sa onim gde mi je adsense.

Sad i blogove prodavati :joy::joy::joy:

Reci raji da si tu da trolaÅ” plsā€¦

Sta trolam,ajmo u opkladu da sve sto sam iznad napisao je istina. Kad uplatis opkladu postavljam video zapis ili gledas preko teamviewer-a registrovanja preko americke ip i imena i postavljam video zapis bloga suntavila starog od januara meseca sa 2 posta koji ima opciju za adsense. :blush: sad ovo ode o off topic pa necu dalje pisati.

ā€œTo jeste ali samo kazem da vazi za sve to 6 meseci.ā€

To pise tako vec godinamaā€¦ Ja sam na cetiri tek kupljene domene mogao ubacivati adsens (s tim da je prva isla na review pa sam morao cekati 2 dana)ā€¦ Tako da je to samo za odredjene zemlje kao sto piseā€¦ AKo si iz Indije moras imati blog 6 mjeseciā€¦ Kod nas neā€¦ Pa ne bi ovi sto varaju mogli radit da je tako

1 Like

Aha ako si iz indije pa pravis adsense sa svojim pravim podacimaā€¦sad te kontam.

@westowene zakupi domen i eto za 2 dana odobre.

Stvarno ko me vukao za jezik i sta se petljam u sve :joy::joy::joy::joy: ode opet na godisnji pola dana.

Sad cu dati jedan blog dzabe koji ima odobrenu opciju adsense,samo da vidim kako da promenimo mail.

:joy::joy::joy: zahvaljujuci tvom pitanju i mom objasnjavanju (trolovanju) pomogli smo coveku da nadje stari blog sa odobrenim sign up :muscle::muscle::muscle:

1 Like

hehe da :smiley: hvala vam :smiley:

1 Like

Ma znaju oni djavola,ne bi ih toliko varali preko poup da ovi znaju,zar ne. Znaju kada hoce ali vidis preko popup prave se da ne znaju.