Prijevare kroz AdSense

baš prevare sa popupom? baš ta scripta? ne vjerujem

definiši

Preko 1k eura mjesecno.

Nisu ovo velike pare za riskirati toliko, ja ovo imao na adsensu bez varanja…

2 Likeova

Ma je, moreš… imas plugin click fraud za adsense al to ti je tak… promjenis IP adresu sa
VPN-om ili dinamickim ruterom i rokas ponovno i ponovno… mislim imas raznih kombinacija.

Drzim adsense/sajtove vec par godina pa ni upola toliko nemam, dok neki sa kvazisajtovima sa kojekakvim novim racunima uzimaju 5 puta vece pare za apsolutno nista, tako da mislim da ipak jesu velike pare!

Ubije svaku daljnu želju za rad i moral na posten nacin i daje definitivno na razmisljanje da li ipak varati kada prolazi tako dugo…

Ja bar mirno spavam … za prevarante ne znam, ali to je vec njihov “problem”

1 Like

1k EU mjesecno je velika para sa gledista jednog prosjecnog balkanca DA, no dal’ se isplati varati za taj iznos? definitivno NE, zasto? :open_mouth: jer kad ti popis ban potrebno je ponovo cijeli postupak, verificirat account, cekat isplatu 1,5-2mj, i molit Boga da ti dodje isplata, velika šansa je da na nece ili prodje na jednom od accounta par stotina eu. Nakon 1god zaradis 2-3k EU , potrosis u medjuvremenu a nemas ni posao ni adsense, da SUPER i sta dalje? Umjesto toga, napravis dobar Off-page i Onpage, ulozis u SEO jelte, pocinje zarada, i polako gradis priču oko brenda, ulazes novac u Dropanje zaradjujes, investiras, otvoris agenciju, consultant… nije bitno… ulazes u sebe u svoj skillset, ucis i ponovis postupak, investiras… tak to funkcionira.

7 Likeova

Pogledajte sajt kojis e reklamira pa isprijavljujte

1 Like

Nakotili se!

Pazi ovog image

Kad otvoris blog

Što je još jače lik je iz Srebrenika + IT Student na privatnom fakultetu :smiley:
image

sad me već nervira vaše čuđenje

ljudi, svako zna za tu scriptu i svako može doći do nje … svako zna da se preko te scripte zarađivalo i naravno da će svako probati da zaradi

ali ne znači da svako ko postavi tu scriptu zaista i zarađuje … ako jedan od njih 10 zaradi, zaradi 1000e mjesecno … ako i toliko, iskreno mislim da oni rade sa ciframa od 200-300 e mjesecno

da, niču kao gljive posle kiše, svako može kupiti 10 domena i napraviti 10 adsense naloga na familiju i komsiluk, ali koliko ste sigurni da su oni krivi za to sto je mali rate na adsenseu? dokažite … dokažite da oni zarađuju toliko velike cifre i da prave toliki saobraćaj da bi mogli oštetiti kompletne balkanske rateove

to je daleko od onoga sto se zaradjivalo prije 2-3 godine, ali eto ljudi idu linijom manjeg otpora pa kontaju daj pare što lakše, to vrijeme na netu je prošlo, danas za bilo kakav profitabilan black hat se treba potruditi skoro kao i za white hat

a to da neko otvara firmu da bi varao sa adsenseom ma dajte molim vas, razmisljajte malo šire i racionalnije, de vjerujte svemu i svakome

smiješni ste više sa postavljanjem tih linkova, ista scripta … ja očekujem da kada otkrijete neku novu scriptu i neki novi način prevare da objavite ovdje pa da razglabamo

Da li si ti advertiser pitao bi’ te :wink:

zašto nisi advertiser za strano tržište? za strano tržište je 100x više konverzija … zašto se oglašavaš na adwordsu … vjerujem da možeš i na drugim mjestima?

Evo ovo pa prijavljujte.

A ovaj sto kaze “ak kradu, dzabe prijavljujete samo ce pravit nove naloge”- pa nije bas tako jednostavno ako ih prijavis pa ih gugle ukine prije isplate… bice im daleko teze (kao sto si rekao prije 2-3 godine je islo mnogo lakse)

Zato što sam rođen u pokvarenoj državi. Zato što je proizvod u ovoj pokvarenoj državi. Zato što je firma u ovoj pokvarenoj državi. Zato što je u ovoj državi sve pokvareno kao i ljudi :smiley:

to je već tema …

Ma samo prijavljujte lopove, sigurno ce dobiti ban na 5-10 prijava.

Meni da je potrebna trash posjeta uzeo bi lagano skuckao sokantan title i objavio na sajtu i tako primao trash posjetu :smiley:

A ovako oglašavanjem i ovakvim publisherima to isto dobijem :smiley:
Čak što više čini mi se da cu bolji učinak dobiti adnow-om okušam se i u tome :wink:

Imam nekih 30tak $ na adsenseu, da li ce mi blokirat nalog, ako napravim neke bezze sajt da bude kao vijesti, i da copy/paste sa ostalih portala kopiram. Znaci nista originalno nece biti, sajt dnevne novostibla bla, i da copy paste sa ostalih portala? dijelio bi po grupama clanke pa se mozda i nabere do tih 70eur koliko je min za isplatu?

Navodi izvor i ne bi trebalo biti problema, ali mizeran ces imati rpm…i onako je los, jos na takvim stvarima.