Prijevare kroz AdSense

pa druže da li bi ti vidio iglu u plastu sijena?

Pa to sam i pisao sinoc da kada ne znaju ko je iz koje zemlje onda ne znaju jer to automat prepoznaje a automat se moze prevariti pomocu vpn i ip e kada neko prijavi onda vide i sve saznaju ako hoce,ali to sam pisao za pravljenje blogova a ne za adsense jer za adsense je vec teze sa drugom drzavom. Iskreno ne znam sta je bilo trolovanje u mom pisanju,

Sad gledam blogove imam mnogo i svi koji imaju bar 2 posta imaju odobren signup na adsense,oni koji nemaju postove a stariji su nemaju signup adsense

Sad cu jos napraviti blogova sa par bezveznih postova i bas cu videti kada imam opciju signup

google na osnovu tvog racunara, tvog browsera i na osnovu onoga sto si otvarao prije i u standard i u incognito modu zna sve o tebi …

ako si ti ulazio sa jednog racunara i jednog browsera i jedne ip adrese na neku googleovu stranicu … i onda promijenio ip adresu a opet koristio taj isti racunar i taj isti browser - to nista ne znaci, ako hoces da vidis realno stanje, sjedi za kompjuter koji nikad prije nije povezivan na internet, nikad nije imao instaliran browser, pa onda promijeni ip adresu i udji na neku googleovu stranicu

zar stvarno mislis da se google ponasa kao i svaka druga stranica? ma daaaaj

1 Like

Prijavljujte:

Izvini ali ne vidim da on krši AdSense ili IA pravila?

Nema nikakvih linkova? A ovo sa tagiranjem ce svakako fb sankcionisati…

Ovaj idiot ne odustaje, prijavite.

Imao je linkove sa pop upom… ne kontam kud prije obrisa… Mozda se stiti na taj nacin- objavi pa obrise nakon par sati da se ne moze prijavit

Prijavljujte

A je li moguce da su ljudi toliko glupi pa pogledajte samo oznaka ispod clanka.

Tacno se nekad zabrinem gdje zivim. Treba planetu promijeniti.

Upratio sam ovo i šta drugo da kažem, osim da se ovaj momak zeza, prikazuje to kao zezanciju i na tome uzima pare.

Dakle cilj mu je da lupi totalnu dezinformaciju, na jedan šaljiv način. Da li je to legalno ili ne, to ne bih znao.

O kakvi mi ti salama covjece pricas, ovaj idiot KRADE nase pare koristeci pop-up scriptu.

Da da, u pravu si. Nisam vidio sa koje stranice je objavljeno. Ja sam vidio da se na toj facebook stranici forsira portal novost.ba koji radi preko IA. Ovo je nešto novo i ide prijava, svakako.

Trebalo bi se okupiti ovdje na forumu i prijavljivati ih sve redom.

1 Like

Mozda treba nparaviti novu temu, ovdje je ubaceno gluposti pa ljudi i ne vide.

Novu ali zatvorenu temu samo za članove koji bi učestvovali, inače bi i ovi što varaju pratili objave. Samo kako znati ko vara a ko ne :smiley:

Prijaviti sve sa popup skriptom i one koji imaju oglase koji prekrivaju dijelove teksta.

Prijavljujemo…barem ja kad god vidim, ali dobro bi bilo da ide ekipa od 10 tak to bi brzo banovali. @c3po sto ti mislis? Za novu temu i listu ovih lopova? Jel’ mozes samo iz ove prebaciti ove svjeze za pocetak?

@flex ma neka stoji javno, neka prevaranti znaju da ce tu zavrsiti.

Mislim da je ovako skroz u redu. Ne treba pretjerivati. :blush:
A novu ali zatvorenu temu dobrodošli ste otvoriti kao VIP članovi Foruma. :o:

Dosta nas nije VIP, te ne vidim svrhu ovakve teme u toj kategoriji. Ali dobro onda neka stoji ovdje…