Problem sa paypal-om

Možeš poslati na drugi PayPal.

Šta PayPal više ne prihvaća US Payment Service | Payoneer?

Ne prihvaća
20 znakova

I ja imam isti problem kao autor teme, tacnije istu gresku mi pokazuje.Zna li neko sta mi je raditi ?

U svedskoj prihvata, evo jucer dodo jos jednu karticu. Zar nije Hrvatska u EU?

Da ne otvaram novu temu.

Hocu da povucem novac na karticu, ali mi PayPal trazi da dodam neki Bank account ? Iskreno nemam pojma sta treba upisati pa ako moze neko pojasniti.

Inace Visa Electron Debit Card povezana sa tekucim u banci.

https://www.paypal.com/wdfunds/

Loguj se na account i klikni link iznad, izbacit će ti metodu isplaćivanja para na stari način (stari izgled PayPal-a).

3 Likeova

Mnogo hvala, upalilo je :smile:

Svaka cast!

Imao sam identican problem, hvala na resenju :beers:

Pozdrav, imam problem sa PayPalom… naime prodao sam nešto preko eBaya, to nešto sam i isporučio kupcu Amerikancu, dobio sam čak i pozitivan feedback za isporučeno, da bi mi se sada nakon kakva tri tjedna dogodilo sljedeće. Uđem u PayPal a tamo me dočeka negativan balans:

Dok u resolution centru stoji sljedeće:
‘‘The buyer disputed the 55,00 USD charge for the following reason: Unauthorized payment.
We were notified about the dispute by the buyer’s financial institution. We opened a case and contacted you for more information.
PayPal’’
i:
‘Unauthorized Bank Return’?

Jel se nekome slično dogodilo?

Imaš posla s klasičnim štakorom koji je pokrenuo disput sredstava i izjavio da mu je netko ukrao identitet i preko njegovog PayPal računa izvršio plaćanje robe.
Rješenje: provjeri ime platitelja (PayPal) dali se poklapa s imenom kupca kojem si robu prodao. Ako se poklapa, napiši logično složen e-mail i PayPal će ti vratiti novce.
Ako su imena različita - sorry, ubuduće vodi računa.

Hvala na odgovoru, no sva imena su ista, i osobe koja je platila i osobe kojoj je dostavljeno kupljeno.

Baš me zanima kako će eBay/PayPal presudit, s obzirom da mi eBay velikom većinom služi za kupovinu (52 kupljene stvari / 3 prodane), baš kao i PayPal (potrošio preko 5000$ / primio tek oko 300$)…

Što znači, morao bi dobiti spor.

Dobit ces lovu natrag 99%

Da ne otvaram novu temu.

Koja je procedura nakon isteka kreditne kartice.Obrisati staru, pa dodati novu i onda uraditi verifikaciju ?

evo ti moje iskustvo kada sam promijenio banku

ubacio novu karticu, potvrdio, kontaktirao podršku da auto-withdrawal prebace na novu karticu, nakon što su prebacili auto-withdrawal na novu karticu obrisao sam staru

dok je autowithdrawal (ono zeleno) na staroj kartici nećeš je moći obrisati, a ne možeš ti promijentii autowithdrawal već samo podrška, sve im fino objasni

ono što volim kod paypala je što im je podrška ZAISTA ažurna, nema problema koji sam imao a da nisam riješio sa njima

1 Like

Ma povlacnje mi ne igra neku ulogu, jer PayPal koristim za placanje.

Hvala

1 Like

moći ćeš plaćat čim potvrdiš novu karticu, moći ćeš i manual withdraw na nju … ali svakog prvog u mjesecu će ići na staru i staru nećeš moći obrisati dok autowithdrawal ne prebaciš na novu

Ne, samo uradis update karitce. Pod uslovom da si produzio tu karticu koja ti je istekla.
Samo editujes godinu do koje ti kartica vazi, i uneses novi CVC (one tri cifre).

2 Likeova

Aha, hvala.

Znaci nema veze sto su brojevi kartica razliciti ?

ako su brojevi različiti ja bih ipak dodao kao novu