Problem sa prikazom reklama

Pozdrav ekipa!

Imam problem sa prikazom amazon affiliate reklame u widgetu na stranici. Do sad mi je to uvijek radilo tako da mi nije jasno kako je moguće da se ne prikazuje. jer se isti kod u wordpress postu prikazuje sasvim normalno. Ima li netko rjesenje?
P. S. Sve sta dobijem je bijelo polje

Moderator moze obrisat, rijesio sam. Trebalo je postaviti synchronous loading reklamu umjesto asynchronous.

1 Like

Ne treba brisati, hajde kada se već pokrenulo da i ja prijavim svoj slučaj.

Prije 3 dana sam saznao da se Amazon ads ne pokazuje u Njemačkoj. Danas provjerim sa jednim kolegom i on mi potvrdi isto. Dakle, moji Amazon ads (native reklame) se ne prikazuju u Njemačkoj. U SLO, BiH, HR i drugim okolnim zemljama rade. Rade u USA i uredno mi broji klikove i zaradu.

Zapravo mi Njemačka nije interesantna jer radim isključivo Amazon com , ali mi je čudno i gledam pronaći mogući uzrok takvom ponašanju? Jedino što mi pada na pamet da nemam na stranici GDPR obavijesti…

Mozda pomogne objasjenje jer je nemacko govorno podrucje.

Pozdrav, kakva je zarada preko amazon affiliate? nikad nisam radio sa amazonom pa me zanima statistika zarade itd?

oko 3% za većinu proizvoda… Ovisi kakve proizvode misliš promovirati… Konverzija bude oko 10-15% većinom

Mozes da mi kazes, kooliko se dnevno moze zaradi i na koliko prikaza?

Pa s čim si do sada radio. Napisao ti je kolega sve, proviziju i konverziju. Nema nikakvih nejasnoća

@dejan9090 prouci ovu temu: