Prodaja, kupnja i procjena web stranica

Posalji nek skeniraju njegovi saradnici iz Japana hahahaha, a mozda te i Mark Zuckerberg kontakira, da licno kupi, kada oni skeniraju.

A ako govoris o prosjecnoj brojci na dnevnoj bazi to 1-2.5k imas vrijedan sajt.

Hahahah ti si propao :stuck_out_tongue:

Onaj moj sajt je procijenjen na 48,01$ :smiley:

Logika :-1:

Nitko nije govorio da prodaje ili kupuje. (vidim da si pun ironije/sarkazma, ali neka ima nas svakakvih, “sto ljudi sto ćudi”).
Čisto me zanimalo kako funkcionira izračun vrijednosti nekog weba ako nema neki način zarade putem oglasa ili slično, ali ima dosta unikatnog materijala.

Što je tebi “vrijedan sajt”?
Ne razumijem se baš u GA ali evo ispod neke statistike

Kako bi doznao koju bi procjenu webimir dao za tvoju web stranicu, potrebno je upisati url web stranice u webimirov hiper calculator web stranica.
Ispod url-a upisati sigurnosni kod, kliknuti na plavi gumb u kojem bjelim slovima pise “Procjena” i pricekati do 60 sekundi kako bi webimir, hostan na Tjanhe-1 kompjuteru smještenim u nacionalnom centru za super-kompjutere u sjevernom kineskom gradu Tjandžinu, izvrsio trilijunske operacije potrebne za izracun kvalitete i vrijednosti tvoje web stranice.
Zivio!

1 Like

Ovo neki trol? Stranica stara 5 dana, neindexirana vrijedi vise nego stranica koja mi je stara 3 mj sa indexiranim sadržajima i konstantim rastom…

Cini mi se da je neko previse puta pao na glavu kad je bio mali :smiley:

1 Like

pa je obrnuo logiku i sve ošlo naopačke :smiley:

Troll? Gluposti…
Webimirov algoritam koriste kriptovalutari (stavili smo im na koristenje 10% naseg procesora na Tjanhe-1).
Bitcoin je prekjucer vrijedio oko 15.000 eura…a eto ga sada na 10.800.
Malo prije me nazvao Satoshi Nakamoto i, bas poput tebe, kuka da da tu nesto ne stima.
Sorry rdamorei i sorry Satoshi…

2 Likeova

hahahahah ma kralj si

2 Likeova
Domain: webimir.com
IP-Adresse: 198.20.126.21
Provider: SingleHop
Region: Amsterdam (NL)

je li tjandžin neki kvart u amsterdamu možda?

3 Likeova

Ahhh…oprosti…server se nalazi u gradu Tianjin, Kina (China). Bill Gates nam je savjetovao da, ovisno o regiji gdje publiciramo ponude, pisemo po Vuku pa sam umijesto Tianin napisao Tjandžin.
IP informacija na koju si naisao je od jedna od nasih mnogobrojnih “mirror baby-servera” koje imamo raspodjeljene po cjelom svijetu.

2 Likeova

izvini molim te nisam te prepozno

1 Like

Podsjecas me na Marka Zuckenberga kada je, pocetkom 2007-e, na webimiru zatrazio procjenu weba facebook.com
Webimir mu je, tada, procjenio web na 247 eura pa se Mark zalio da to nije u redu, da ta domene vrijedi vise, da ima drugu, stariju, domenu sa indexiranim sadržajima i konstantim rastom koju je webimir subestimir’o…
Ali eto…na kraju se ispostavilo da facebook.com vrijedi puno vise od te druge domene koju je pokrenuo 3 mjeseci prije

3 Likeova

Vjerojatno webimir ima algoritam koji računa budućnost ako je tako onda se držim samo webimira :slight_smile:

1 Like

Krivo, budućnost koristi webimirov algoritam

4 Likeova

Hhahahahahahahahaha e sta se sve nece procitat na ovom forumu :slight_smile: Sad si ga kralju bas “ubo” :smiley:

3 Likeova

Covjek je legenda…

2 Likeova

Webimir nije covjek…
Webimir je HAI (Hyper Artificialna Inteligencija) hostana na kineskom Tjahne-1 serveru.

2 Likeova

Hahahahahahahaha… :smiley: sta reci koju poruku poslati

1 Like

Ti mene nisi dobro razumio. Ja sam probao već to što savjetuješ. No tamo su AdSense (dakle ima nekakve zarade, pa vjerojatno algoritam i daje procjenu iako po meni nisu baš točne neke statistike). Probao sam ja više drugih sličnih web stranica koje se bave istom tematikom i razlike su velike. Većina njih se drži Alekse i još nekih par sitnica što ne mora biti točno.
Mene zanima kakva bi procjena bila da nema AdSense?
Da li se algoritam u procjeni bazira na nekakvu eventualnu postojeću procijenjenu zaradu ili na količinu materijala, jedinstvenost članaka (koji nisu C/P), broj posjeta sa Google i slično…
Trenutno nemam ideju za nijednu web stranicu koja je aktivna bez Adsense (a da na njoj ima dosta materijala i da je vremenski starija domena).
Zanimaju me tvoja iskustva ako si voljan podijeliti ih s nama (s obzirom da iz tvojih postova vidim da si “doma” na tom području)?