Prodajem domaću stranicu s igricama +800 UV dnevno

Nas narod je glup. Zadnji sajt koji sam prodavao, mnogima se to ovdje na forumu cinilo nevjerovatno imao dosta posjeta, 50ak postova a nema backlinkova…
Davao sam linkove u inbox (nakon sto kupac sazna link vidi sajt i pravi isti takav) , nakon par dana sam prodao sajt.
posle mjesec sam pronasao slucajno jos 4 takva sajta, ista tematika isto sve, sta vise jedan je imao istu temu dakle samo razlika je bila u com net org domenama…
mnogi hoce ukrasti ideju…

2 Likeova

Nitko normalan nece javno objaviti URL sajta kojeg prodaje. URL se pokaze tek nakon uplacenog depozita ili tako nesto, kada se vidi da se radi o ozbiljnom kupcu a ne o kokosaru koji trazi ideju za copy-paste sajt.

Sta vam uopce znaci url, to ni po cemu nije relevantna informacija za utvrditi vrijednost sajta!

Bitni su : promet, zarada, starost, broj sati potrebnog rada / mjesec… i mozda sam jos nesto zaboravio. Naravno da je potrebno u detalje objasniti izvore prometa, nacin zarade itd itd. Za domenu se kaze jel EMD il’ nije i to je to.

1 Like

Morat’ ću čak i Velikom Anti kontrirati, ali samo malo;

Naravno da je URL sitea najbitniji, iz jednostavnog razloga što će kupac tada (ako zna kako) doskočiti eventualnim makinacijama ili podmetanjima. :frowning:
Kada bi se pokazivao URL tek nakon avansa, siguran sam da bi barem nekoliko likova i sa ovog Foruma odmah u tome vidili dobar businnes (avans po avans palača, a domene ne mora ni biti). :slight_smile:
Još najbolje da se tek nakon kupovine vidi ime domene, a to je ustvari najvažnija stavka. :slight_smile:

Dakle, po meni, nužno je da netko tko se razumije provjeri dostavljene podatke o prometu i zaradi sa samom domenom online. :slight_smile: Moguće je (govorim općenito, a nikako ne za ovaj slučaj gore, jasno) da su podaci ako ne lažirani, onda - zastarjeli i jednostavno neće biti takvi u nastavku korištenja. :frowning:
Netko tko se ne razumije kupit će sav sretan eventualno i banovanu domenu. :frowning:

Nije to tek tako jednostavno; kupiti pravu polovnu domenu.
Kupovanje domene bila nova ili stara je prva i jedna od najvažnijih, ako ne i najvažnija stavka. :blush:

P.S. Da ne bude zabune, ni ja nisam ime domene objavljivao javno kod prodaje, to nije dobro.

ukrasce ti ideju, a sajt sa igricama, pa ode na google vidi najbolje sajtove za tu pretragu i odma im ukrade ideju malo glupa prica, al nbt ulazimo u raspravu bespotrebnu i webmajstori su mnogi htjeli pokrenut pa ni jedan jos ne uspje barem ne jos uvijek. ono sto ovdje neke zanima, a pitali su prethodno jel prodat sajt?

Stranica nije prodana jer kao što sam rekao večinu je samo zanimalo koja je to domena i kw u pitanju jer stvarno 800 UV na domaćem webu danas nije malo pored tolike konkurencije.
Uostalom ako nikome ne treba stranica budem je ja sebi ostavio posvetim 20 minuta dnevno i isplatim stranicu u 10 mjeseci.
Ako netko bude htio kupiti neka se na PM javi.
@apazinjan MOŽE LOCK