Prodajem portal koji zaradjuje sa ogromnim potencijalom za rast

Ako zaista imaš ponude od 3000€, moj ti je prijedlog da prihvatiš, jer po mojoj procjeni ne vrijedi toliko. Očekujem sada neke koji će pisati kako ga ne zanima moje mišljenje, odmah da im poželim sve najbolje :D.

Nemojte se vi ogranicavati samo na ovaj forum, elem nemaju ovde love. Koliko znam da ljudi stranice od 100k prodaju po 500-1000, Adsense verifikovane racune isto, a kamoli web od toliko godina rada sa svim dodatcima. Vama treba neki ozbiljan kupac, bolje cekajte ozbiljnu ponudu. Eto, toliko od mene, izvinjavam se na upadu, ali nisam mogla da odolim :shushing_face::face_with_hand_over_mouth:

I ja tako razmišljam i čekam ozbiljnu ponudu jer ko se ne bavi ovim ne može da zna koliko je tu energije uloženo a 90% ljudi koje interesuje alternativnna medicina zna za taj portal. Tako da neko sa velikim budžetom moze i brend da iskoristi za svoje proizvode.
Ne znam gde bih drugo ozbiljnije oglašavao sem na kupujemprodajem.

1 Like

Da, nema mnogo opcija. Eno na pik.ba se prodaje Nacionalna Geografija vec dvije godine i nista. Jedino grupe, forumi …i cekati. Ili u najboljem slucaju posvetite se malo vise tome i odustanete od prodaje :face_with_hand_over_mouth:

Ne živi se od prošlosti (pogledajte šta se desilo sa dernek.ba ili kafic.net), sada je adsense spao na 100€ mjesečno, 4000€ znači da bi morao da održi istu zaradu naredne 3 godine, a svi vidimo da je sajt u padu. Da je sva posjeta sa googlea druga bi priča bila, ali opet je cijena visoka.

Zadnji post je dodat u martu, vecina clanaka je kopirano sa drugih sajtova, free theme, global rank: 1,739,937

Sto se tice prodaje, to je vec fantazija, da se zaradi 20.000€ treba znaci da je bila prodaja oko 50k na crno je ili placen pdv? Sta ako neko dobije neke nezeljene posledice od tih preparata? Ko ide u buvaru?

Evo neka mi ponudi za 100€ i necu ga kupiti

Nije kopirano ukupno mozda 10 clanaka ostalo je unikatan sadrzaj koji su pisali pisci.
Hvala na iznetom misljenju verovatno imas mnogo bolji biznis :slight_smile:

Ja sam nekad gledao te ponude po PIKu i naletio na taj sajt.

Sajt malo bio na našem malo na engleskom.
Copy paste većina sadržaja.
Backlinkova ništa.
Trademark žestoko pod upitnikom.

Nije ni čudo što nije prodan nit je iko bio zainteresovan. Takav sajt napraviš za par sati znači vrijednost mu je maks 50tak evra. Mada imao je čini mi se aktivnu FB stranicu koja bi možda imala vrijednost nekom ko radi sa FB.

Inace kad se pojavi dobar sajt razgrabi se to brzo.
RTL i NOVA su pokupovali masu domacih sajtova. Meni su za neke sajtove nudili petogodisnju zaradu. Znaci da jedva odbijes ponudu. @imemperor1 je mozda vise pokupovao nego oni.
Znaci ima kupaca ako sajt valja i ako je cijena povoljna.

Najbolji sajtovi kod nas se rijetko ovako prodaju. Znaci direktno kontaktiras sajt koji ti se svidja i dajes ponudu i nadas se da ce prihvatiti prije nego ti povecanje ponude postano preskupo.

3 Likeova

Ponovo aktivan oglas.
Bio sam odustao od prodaje, cena 3700e, dogovor, samo ozbiljne ponude.