Prodajem stranicu s igricama domaća

Dakle prodajem domaću stranicu s igricama tematika je:
igre nogomet,nogometne igre,nogomet igre također sva posjeta dolazi preko tih ključnih riječi i preko googla.
Zarada je oko 0.4-0.5€ dnevno.
Prosjek je oko 100 posjeta dnevno.
Polako raste jer zima dolazi i uz to i zarada bude rasla.


Cijena po dogovoru.

Baš sam htio kupit sajt ali vidim da je broj korisnika 666 tako da odustajem jer je sigurno opsjednuta.

4 Likeova

Kako misliš opsjednuta ne kužim tvoju rečenicu.

Nudim 50€…

Pa iskreno oko 15€ mjesečno zaraduje stranica a zarada i posjeta nisu u padu tako da mi ova cijena izgleda smiješno.

Koliko bi tražio onda? Da ne nudimo napamet :slight_smile: Može i na pm.

Ma zajebancija…

Nema to veze koliko stranica s igrama zaradjuje mjesecno, bitnije je koliko dugo zaradjuje. Jer ako ti stranica zaradjuje 3 mjeseca 15 eura mjesecno,onda definitivno ne vrijedi vise od 50 eura.

Lol eto ako imaš stranicu koja zarađuje do 300€ mjesečno i prodaješ je za 3-4mjesečne zarade a sva posjeta je s googla eto odmah kupujem sve koje imaš stranice.

Ocito se ne razumijemo. Ako ti stranica tek 3-4 mjeseca zaradjuje po pol eura na dan, onda ne vrijedi vise od 50 eura. Ali ako je zarada na njoj konstantna pol eura na dan 12 ili npr.16 mjeseci mozes traziti recimo 200 eura.

1 Like

Ja sam pitao na PM koja je cijena, rekao si da tko ponudi najviše, pa sam krenuo s ponudom od 50€… Također dao si dosta malo informacija o stranici, posjetu od zadnjih mjesec dana, dokaza o zaradi ni nema…

slažem se d1namic pošteno si ponudio a meni trenutno se ne sviđa cijena.

ss zarade zadnji 6mj i posjete te cemo o cijeni ozbiljan sam kupac :slight_smile:
i link logicno, ako neces ovdje ajd u box

Poslano je zdenga
20 znakova

nema nista u inboxu…

Evo je duže razdoblje posjeta a za zaradu nesmijem pokazivati po pravilu ad mreže jedino ako je netko baš zainteresiran mogu staviti njegove banere na par dana da vidi.

Jel moguce preko teamwievera da vidim ?

Ma što ne smiješ, pun je forum takvih slika. Odi vani na DP ili flippu, tamo svaki sajt koji se prodaje mora imati slike ako ima adsense.

Pokazi ti nama posjetu od sijecnja ove godine a ne od kolovoza. Jer ako zaradjujes s tom stranicom tek zadnja 4 mjeseca,maksimalno mozes trazit 60-70 eura,vise ne.

Ja sam jednom rekao da ovakvi oglasi treba da se brisu nego niko ne slusa. Fore po dogovoru pa ceka ko vise ponudi i malo si ponudio vrijedi puno vise bla bla. Brate cijena pa ko voli nek izvoli, bez cijene odma se brise i kraj. Ne dolazi do ovakvih rasprava.

2 Likeova