Prodajem uhodanu web stranicu sa stabilnom zaradom (za ozbiljnije)

Nisam mogao da se ne ukljucim, jednostavno je. Nedas screenshot hoces da dodje neko uzivo da to pogleda :slight_smile: btw svako mistificiranje nekog posla je dokaz da ljudi ne znaju da rade svoj posao, u ovom slucaju ti samo vrtis u krug i glumis nadri filozofa, mislim da si ozbiljan, na sto cijelo vrijeme aludiras, ne bi se tako postavio.

Dajte moderatori, zakljucajte ovaj topic ā€¦ ovo je vec postalo mucno citati, sve se vrti oko istog, pomaka nema :smiley:

1 Like

Mene je citajuci sve ove silne postove facinirala jedna stvar. Tebi je lakse da odgovaras ovde kilometarskim tekstovima i da objasnjavas svima ponaosob svoju ,filozofijuā€™ā€™ nego da ostavis jedan screenshot gugl analitike za pocetak ili da napises jednostavno koji je tip sajtaā€¦ Mnogo si cudan lik, pravis se pametan medju ovim ljudima ovde koji su prodali i kupili sajtova koliko ti nisi u zivotu video i objasnjavas im kako je tvoj oglas legitiman. Ajde stani malo, dodaj u taj oglas stvari koje bi trebale da se nalaze u njemu pa se pravi pametan i glumi ovde prosvetitelja nekog.

Prestanite komentirat i tema će past na dno, pa će se javiti samo onaj tko bude zainteresiran i kome 200k kn nije neÅ”to Å”to nikad nije vidio. Za takve sam i postavio oglas.

@Sceko
Nisi dobro shvatio. Stranica ima prihoda, ali meni ta stranica nije osnovni izvor prihoda, to sam htio reći.
Zarada je stabilna. Može se raspravljat Å”to smatraÅ” stabilnim. Naravno da postoje oscilacije i da nije svaki mjesec u lipu ista. Te oscilacije su minimalne i zato sam rekao da je stabilna zarada. Parsto kuna viÅ”e manje od nekoliko tisuća smatram stabilnim. Zarada nije 100 eura svaki dan, ali je recimo jučer bila malo iznad 100 eura. Gledam cijeli mjesec u globalu i tu je sve jako stabilno. Na kraju svakog mjeseca je zarada gotovo ista. Nije bitan zadnji mjesec, nego prosjek na puno duži period. Zadnji mjesec je bio i malo iznad prosjeka. Svaki mjesec je to skoro isti iznos i zato kažem da je sve stabilno.
Posjeta je 500 dnevno. To ne znači da nije 501 ili 499 neki dan. Prosjek je 500 dnevno zadnjih xy mjsecesi i niti jedan dan nije bilo recimo 5000 posjeta pa da je taj dan nabio prosjek.

Stabilno je i zato Ŕto ne ovisim o nekome tko neŔto reklamira i sutra može odustat.

Isprozivao sam jer sam odgovarao na napade na mene. Svakakvi su me tu nazvali prevarantom, a NITI JEDAN MI NIJE ODGOVORIO KAKO MOGU NEKOGA PREVARITI UŽIVO LAKŠE NEGO ONLINE. KAKO MOŽE BITI DOZVOLA ZA LOGIRANJE NA MOJ BANKOVNI I ANALYTICS RAČUN MANJE TRANSPARENTNA OD JEBENOG SCREENSHOTA?

Nemam auto salon niti iÅ”ta gdje je web samo usputan. Web je sve Å”to je potrebno i nema fizičke lokacije. Mogu ja i ostat na stranici da taj netko bude siguran da će sve ostat kako je sada, a da on svojim inovacijama poboljÅ”a zaradu. Ja nisam ni potreban, jer će zarada dolaziti kako je dolazila i sada. Mene nekad nema uz komp danima, pa se to ne osjeti na zaradi. Ovo je plug and play. Ne moraÅ” niÅ”ta znati da bi zarada ostala ista, a uz mala poboljÅ”anja je lako povećati zaradu.

Reci mi koliko ih je ovdje kupilo sajt za 200000 kn? Možda je netko, ali je u debeloj manjini. Ja nisam niti kupovao webove niti prodavao, da, jer se time ne bavim.
Što si se uhvatio analyticsa? 500 posjete dnevno je sumnjivo za web koji nije od jučer? Ne radi mi se screenshot, pa crne neki dijelovi jer znam da to nebi niŔta promjenilo.
Kad se ti toliko praviÅ” pametan, reci iskreno jel sam te pitao gdje si u Bosni jer ću uskoro biti uz granicu pa ako si u tom djelu se možemo vidjeti. Jel si mi na to odgovorio? Ne bi ti kupio niti web od zlata za 100 kn.

Ostavite me na miru, i mene i moj oglas. Kome se ne sviđa neka produži. Pogledao sam druge oglase i hrpa ih je smeće za moj pojam, pa nisam komentirao jer me se ne tiće.

Pazi, kao prvo, to sto si ti nabio cenu 200 000 kuna niko trenutno ne moze da zna dal to stvarno vredi i upola od toga. A pitas koliko njih je dalo 200 000 kuna za sajt? A sto ne pitas koliko njih je kupilo sajt sa vecom posetom i zaradom od tvog za upola manje pare? Svako moze da nabije cenu koliku hoce, ali to ne znaci da ces ga ti stvarno i prodati po toj ceni, kad ga prodas onda mozemo da pricamoā€¦

O kakvoj Bosni ti pricas druze, ja sam iz Srbije i nisi me nikad nista pitao, al umes da napravis pricu, u tome ti zavidim :smiley:

Imam jedno pitanje, znaci iz ovoga komentara sam mogao da izvucem da se zapravo radi o stranici gdje ljudi placaju neko clanstvo ili neki software koji kupe i stigne im link za download ili neka licenca nesto na tu foru jel tako?

Zasto nikome nije palo na pamet otici na sastanak ā€¦ vidjeti o cmeu se radi ā€¦ pokupiti ideju, uloziti par tisuca kn i replicirati stvar kada je to tako jednostavno kako govori @Zagreb , nikakva ilegala, nikakve licence, nikakav adult, ni clanstvo ā€¦ itd itd.

Pa ja iz ovoga skontah da je onda nesto na tu foru clanstva ili neki program, licenca.

Mozda ima uhodani adwords kao - http://bit.ly/19iHAlX :smiley:

Ne znam sta ima ali to onda dosta vrijedi kad zaradjuje ā€œZarada nije 100 eura svaki dan, ali je recimo jučer bila malo iznad 100 eura.ā€ oko 3000e mjesecno.

Ne, to nije nitko vidio na balkanskom podrucju, takav sajt ne postoji, ako ga ti posjedujes pokusaj se prijaviti za ginesov rekord. Čak ni engleski sajtovi o osiguranju teÅ”ko mogu zaraditi tu lovu sa tom posjetom.

Jednostavno ne vidim načina. Prva opcija su nekakvi oglasi - nemoguće. Druga opcija je nekakav affiliate - isto nemoguce kod nas, osim ako svaki mjesec ne prodas neki auto.

Jedina moguca opcija koja mi pada na pamet je da u stvari prodajes neku firmu ili trgovinu (nisam skuzio jesu oni tepisi Å”ala ili) a taj sajt je samo sajt te firme preko kojeg Å”aljeÅ” kupce da naruće te proizvode koje prodajeÅ”. Samo onda ne prodajeÅ” sajt nego neÅ”to drugo.

Vidis da je rekao gore da je sajt nezavistanā€¦

Covek mi je idol ako je ovo tacno, jer za godinu dana postic zaradu od oko 100e dnevno svaki dan, sa 500 posjeta to je umjetnost.

Realno brate, al ne verujem, jer da jeste to sve tako, on bi odavno to dokazao i napravio nas kretenima :slight_smile:

Oprosti, u pravu si. Zamijenio sam te s nekim drugim. Moja isprika.

Ovo Å”to si napisao je također jedan od razloga zaÅ”to ne želim dati online informacije. Ako bi netko radio neÅ”to slično nije me briga, ali ako bi netko radio identično dobio bi tužbu. Smatram da netko tko bi doÅ”ao uživo porazgovarat nije neozbiljan klinac koji sam želi okitit se tuđim perjem.

Dva projekta tesko da uspijevaju cega se bojis onda kad je zarada stabilna?

Evo uspio sam procitati sve.

Ono Ŕto je ok:

Cijena - ok, svak moze reci koliko želi za neŔto svoje, drugo pitanje je koliko može dobiti.

Posjeta - ok, 500 posjeta, ne kuzim one koji traže da tu ljepi neki analytics, to ima svaki blog.

Podatke dajeÅ” uživo zainteresiranom - to je u redu, ali prije toga kupac mora znat kakve ce podatke dobiti, uživo ih samo potvrđujete da su ispravni.

Ne želiŔ otkriti ime domene - ok, vjerojatno se bojiŔ konkurencije.

Ono Ŕto nikako nije ok a ti tvrdiŔ da je:

Ne želiÅ” otkriti niÅ”u i način na koji zarađujeÅ” - ne moraÅ” otkriti previÅ”e ali barem daj neke naputke tipa prodajem vozila, iznajmljujem smeÅ”taj, prodajem oglasni prostor. Pa čovječe neće ti netko doći u Zagreb, čak i da je iz Zagreba na kavu da ne zna zaÅ”to ide tamo. Zamisli situaciju, čovjek proputuje, sjedne na kavu i ti mu kažeÅ” niÅ”a je turizam i on ti hebe mater Å”to je uopće iÅ”ao igdje a sve se može spriječiti samo da tu napiÅ”eÅ” riječ turizam i affiliate.

Ne vidim realnog razloga zaÅ”to izbjegavaÅ” ove dvije riječi jer si sa njima ne možeÅ” naÅ”tetiti nikako a samo ispadaÅ” neozbiljan. Da si napisao te dvije riječi već bi imao upite ljudi koje zanima viÅ”e detalja a one koje ne zanima nebi sudjelovai u temi.

Dakle, ti si jedini neozbiljan ovdje!

1 Like

Ne, zarada nije 3000 eura mjesečno, manja je. Da je, onda bi trogodiŔnja zarada bila cca 825000 kn i toliko bih tražio, a ja tražim 200000 kn.
Dnevna zarada nije jednaka svaki dan, ali sam napisao da je ukupna mjesečna zarada skoro identična svaki mjesec. Ako je zarada jučer bila preko 100 eura ne znači da će i danas. Isto ako je danas 10 eura ne znači da sutra neće biti 110 eura. Ono Å”to je sigurno je da će na kraju mjeseca ukupna zarada biti kao i prethodni mjesec, i onaj prije njega, i onaj prije njega itd. Web je dovoljno star da se može vidjeti da je svaki mjesec zarada tu negdje.

Vidim da se svi čude kako s tako malom posjetom web toliko zarađuje. Onda sam možda stvarno pogodio u sridu. Ja se inače ne bavim webovima, pa mi nije niti čudno ovo bilo. Jedino Å”to znam je da svi koji imaju webove spominju dnevnu posjetu u tisućama. Meni nije čudno Å”to ja imam samo 500 jer znam da nisam maher i kreiranju posjete.

Ako je točno da sam ja jedini na ovim prostorima s 500 dnevne posjete i tolikom zaradom onda dižem cijenu :smiley:

Ne radi se o tepisima. Radi se o prodaji, nečega za čim je stabilna potražnja već desetke godina, i biti će joÅ” barem toliko. U Hrvatskoj i u svijetu. ViÅ”e od toga neću reći. Moj troÅ”ak nije vrijedan spomena, a osigurao bih da i troÅ”ak eventualnog kupca ne bude vrijedan spomena. To može ući u ugovor s drastičnim penalima ako bude suprotno.
Ne prodajem firmu, niti je web nadopuna neke fizičke lokacije.