Prodajem uhodanu web stranicu sa stabilnom zaradom (za ozbiljnije)

Ok, ajd sad samo reci jel se ti šališ ili stvarno očekuješ da će netko otići u Zagreb samo da bi mu ti rekao što prodaješ?

Ako to očekuješ onda ti ja predlažem lječenje.

To je isto kao da netko stavi na njuskalo da prodaje auto a marku i tip auta kaže kupcu koji dođe u Zagreb.

E sad mi je sve nejasno “Radi se o prodaji, nečega za čim je stabilna potražnja već desetke godina, i biti će još barem toliko.” hoces da kazes da za 10 godina nikome nije palo na pamet sem tebi da prodaje taj proizvod. I jos nesto kako mozes prodavati nesto, a da nisi danima na internetu kako je moguce da korisnik dobije proizvod. Jer ici tom logikom radi se onda o nekom programu za firme koji radi na bazi kad plate dobiju link za download. To je jedino moguce prodavat putem sajta, a da nisi danima na internetu.

@bugi

Eventualni kupac zna podatke, a uživo će ih potvrditi. To si napisao u svom postu, a ja to govorim od početka. Podaci koji bi trebali biti bitni jesu da je sve legalno, da je trošak zanemariv, da je potrebno desetak minuta mjesečno za održavanje weba (ako se ne krene u poboljšanja što će donjeti i veći zaradu), da je prosječna posjeta 500 dnevno i da je cijena 200000 kn koja je na temelju trogodišnje prosječne mjesečne zarade.
Sve navedeno mogu i želim potvrditi uživo.

Nitko neće putovati u Zagreb samo radi mog weba, to uopće ne očekujem. Oni koji su u Zg se mogu javiti i možemo se naći gdje god njima paše. Mislim da je dovoljno onih bitnih podataka, a potvdit ću sve uživo. Ako je netko picajzla i nikako ne želi web koji je u niši turizam, e njemu može biti gubljenje vremena. Ali će izgubiti samo pola minute jer ću mu reći link i nišu kad se vidimo. Računam da je ljudima bitnija stabilnost zarade i slaba potreba za trudom nego niša.

Pa čovjek prodaje WC papir, tu je uvijek potražnja :smiley:

1 Like

Ali zašto netko nebi putovao u Zagreb radi tako velikog posla, pa ja bi da sam zainteresiran putovao bi u London radi posla od 200 000kn ali ne znam jesam li zainteresiran kada ne znam ni približno što prodaješ. Ti nisi normalan ako prodajes tako velik posao i radi jedne rečenice se ograničavaš na prodaju sajta u tvom kvartu, a što je najgore bez te informacije ni u tvom kvartu ti neće nitko doći pogledati što prodaješ.

Imam pitanje za tebe buraz, bil ti prodao posao koji ti donosi toliku zaradu, a da ne moras danima biti na internetu? jel mi je nelogicno da prodajes nesto sto ce zapravo te pare da ti donose.

Ne, hoću reći baš ono što sam napisao. Nisam jedini koji to prodaje i to mi uopće nije problem.

Mogu ne biti danima na Internetu. Možda je rok isporuke mjesec dana, a ja u jednom danu stignem isporučiti naručeno zadnja 2 mjeseca. Eto samo jedan primjer.

Moj problem je što nisam napisao nišu i link, vaš problem je što sve gledate usko i ne vidite više od 5 cm od nosa. Jesmo vrlo jednostavno došli do konačnog zaključka da ne treba biti adsense da bi se zaradio novac. Isto tako jednostavno se može zaključit da 500 posjeta dnevno može donjeti dobru zaradu bez da si stalno na internetu. itd

Eto vidiš, dobar primjer

Jebemu sunce koliko rasprave da se dođe do nečeg što govorim od početka. DA, ZNAM DA SAM SI SAM ISKLJUČIO PUNO POTENCIJALNIH KUPACA. Nisam napisao da mi je hitna prodaja niti da moram prodat pod svaku cijenu. Stavio sam oglas, pa ako prodam dobro, ako ne opet dobro. Da mi je sila, letio bih po cijeloj Hrvatskoj i dalje do svakog tko bi bio zainteresiran.

Oglas ti je odgovor :wink:

Meni je iskreno to preskupo. Makslimalno 20.000 evra bih ja platio, eventualno 30.000 evra uz dogovor da ti vodis sajt godinu dana i zaradis tih 10 - ak hiljada evra za tu godinu koje bih ja uzeo.
Da sam iz HR, mozda bih otisao da vidim o cemu se radi.
Nemam toliku kintu, ali bih uzeo kredit ili pozajmio se. Nekako bih se vec snasao. Ipak se ovo ne propusta, malo radis, a zaradis :smile:
Samo da si mi blizu :smile:

nisam lud što prodajem nego imam bolje izvore prihoda i nemam volje baviti se unaprijeđenjem ovoga (više na sastanku)

Pa nejasan ti je onda odgovor “nego imam bolje izvore prihoda i nemam volje baviti se unaprijeđenjem ovoga”

Sto bi unapredjivao nesto sto je stabilno i sto ti donosi novac,a i da ne moras danima biti na internetu. To je moje misljenje u svakom slucaju srecno sa prodajom ali nesto tu nije kako treba. Jer nema toga ko bi prodao nesto sto toliko novca donosi, a jos ne mora imati nikakvo znanje i ne mora provoditi vrijeme na sajtu.

O ovako nečem bih razgovarao. 30000 eura da ja vodim još godinu dana i da zaradim tih desetak hiljada eura tu godinu koje idu novom vlasniku. Znači da ne radim ništa više nego sada i da zarada ostane kao i do sada. A taj novi vlasnik ima pravo raditi poboljšanja koja želi (ako želi), ali bez mog truda izvan onoga što radim i sada. Ja mogu dati svoje ideje, zapažanja itd, ali ne i svoj dodatni trud iznad ovoga što je do danas. Može i moj dodatni angažman, ali onda pričamo i o drugoj cijeni.

Da si iz Zg, s tobom bih rado razgovarao.

Želim iskoristiti 200000kn za nešto drugo što će mi nositi još više nego što mi nosi web. To je rizik, ali sam spreman na njega. Za mene je to dobar razlog. Ne živim od tog weba nego od drugih prihoda. A baš zato što je ovo stabilno nedam za manje od traženog iznosa.

Nakon nekih ovdje komentara je i meni prošlo kroz glavu da možda ipak jesam lud. Ja znam da stoji sve napisano, na stranu sad što vi sumnjate. Možda ja s ovim webom trebam pokucat Prpiću, Cvetojeviću i takvima na vrata i tražit 500000 kn.

Sve to stoji, ali zasto se usresredit na nesto drugo i rizikovat, kad mozes sa ovim ako ti vec ne zavisis od njega da iskoristis njegov prihod bas za taj drugi projekat.

Zato što mi treba veći iznos odjednom.

Zato postoji kredit i vracas ga sa ovim sajtom koji ti ima sigurrnu zaradu. On ce ti ga otplatit i ostaju ti posle oba sajta ne gubis i nema rizika.

Evo jedan citact s druge teme: “Mi ovde pricamo o promociji zanimljivih clanka putem servisa, linkeri,clanci, linkoteka.rs te servise google dozvoljava kao i google adsense, ja sam linkere koristio vise od 3 godine i nisam imao nikakvih problema, a sad vec godinu dana koristim www.linkoteka.rs2 servis i google nema nikakve primedbe, zato sto je sve besplatno i ne povecava se page rank sajta vec iskljucivo posecenost sajta…”

S ničim od ovog se nisam bavio, i zato imam samo 500 posjeta dnevno. Spominjao sam i potencijal…što nije ovo jedna skroz realna mogućnost rasta posjete, kvalitetne? Meni se neda kontaktirat vlasnike tih servisa, ili ispunjavat prijave pa pisat članke. To bi sigurno povećalo posjetu, pa i zaradu. Ali ja sam takav, ima nas svakakvih, meni se to neda i to je tako.
Palo mi je napamet hiljadu načina za povećanje posjete i zarade. Neki su jednostavni i uzmu par minuta, neki su malo kompliciraniji. To sve mogu predložit zainteresiranom kupcu. Možemo se dogovorit i da ja to odradim, ali onda bi cijena išla puno iznad 200000kn jer to mogu i sad pa nabit zaradu i prodat za par mjeseci po većoj cijeni.

Pa za samo jedan dan zarade tog sajta kako si napisao oko 100e ti mozes da placas google ili facebook koji ce ti donositi veoma dobru posjetu.

Ovo drugo nije sajt.
Ne, kredit nije za to. Kod kredita vratiš puno više nego što si dobio. I ako bi mi to propalo, onda bi mi ovaj web stvarao novac koji bi odlazio na kredit za ništa i gdje bi vratio više nego sam dobio. S druge strane mi se neda vucarat po bankama i skupljat dokumentaciju. Da ja njih molim i kumim da me opljačkaju, baš i nisam za to.