Profit Trailer - Crypto Bot - Pasive Income

Pozdrav,

Evo mene opet sa jos jednim pasive income rjesenjem. Dosad ih imam 4, Amazon affiliate, Adsense i Crypto mining.

O cemu se radi:
Naletio sma slucajno na ovaj bot, on kosta mjesecno 40 eura ili lifetime 500 eura. Trenutno ga testiram, i moram rec kao bot creator da je ovo monster bot. Ovakav bot u zivotu nisma vidio, ne pricam tu o crypto samo, nego opcenito. pokrivena su sva podrucja, bot ima vise nivoa zastite i funkcionira besprijekorno.

Ovdje: Traži se Investitor za Crypto Mining Joint Venture
Sam trazio partnera za crypto mining, dobro da ga nisam nasao, jer sam od ovog posta do danas napravio jedan pravi mali rudnik od 10 rigova, nabavio i super grafe tipa Vega i 1080ti. Tak da je to dobro ispalo.

E sad opet ja nesto nudim i trazim. Trazim partnera, investitora, suradnika ili kako god ocete to nazvat. Znaci osobu ili osobe koje bi dale pare koje bi bot vrtio. Moram odmah se ogradit da nitko ne garantira nista, ovo nije neki scam gdje vam ja garantiram profit od nekog postotka ili nesto. garantiram vam jedino da postoji mogucnost da sve sto ulozite popusite. Znajuci to ja cu krenut u ovaj bot s 3 ethera ( to je oko 800$ ovisi kakva mu je cijena), i s vremenom cu to povecavat ako bot bude dugorocno radio profit.

Sto nudim:

  • bot cu runat 24/7
  • 24/7 cete moci gledat livestream i pratit sto bot radi (neznam dali mogu to preko twitcha ili Youtube ili kako)

Koliko vas to kosta:
Kostanje bi radilo po postotku, svaki mjesec neki postotak od cijelokupne zarade bi isao meni. Zato mi je i motivacija da skupim sto vise kapitala jer onda bi i ja imao dobar prihod.

Moj posao:

  • nadgledanje bota
  • podesavanje settingsa

Ovo podesavanje settingsa je u biti cijela mudrolija. Svatko moze kupiti bot i moze ga runat na svom kompu, mora biti malo jace tehnicki potkovan i instalirat ce ga bez problema. Bot trosi cca 300GB bandwitha mjesecno. Meni to nece biti problem jer uskoro prelazim na optiku 500/200. Nije ni sad problem, imam flat, ali moguce je malo sporije reagiranje zbog samo 30/10 brzine.

Podesiti settingse necete uspjeti ako nemate malo veca znanj u tehnickim analizama i razumjevanje neko barem bazicno kako market funkcionira i kako se cijene krecu, bull, bear, i tako te neke pojmove, plus morate jos znat i kako koji indicator funkcionira, bez toga bot nece raditi kak treba.

Trenutno bot runam u test modu i pokusavam naci najbolje settingse, excludam parove i tako tweakam ga. Bot radi vec sada 24/7 u test modu. Trebat ce vjerujem nekoliko jos dana ili mozda i tjedana da pronacem najsigurnije i najbolje settingse koji garantiraju kakav takav profit, a nakon toga bi tweakao da se taj profit poveca. Uglavnom s tim botom u pocetku ima dosta posla, ali jednom kad se podesi kak treba onda radi automatski.

Eto pa ako tko ima pitanja, mozemo caskat, svi ste dobrodosli, ovo je u birtiji jer mislim da tu spada, neko ce na ovo gledat kao na salu, neko ce mozda sam otici i kupiti porfit trailer (javite mi se za affiliate link, mislim da ima neki affiliate program pa mozda dobijete neki popust, a ja neki postotak, nisma gledau to jos).

A neki ce vidjeti u ovom priliku za dobru zaradu.

Zanimljivo deluje. Ako možeš napiši nešto više o samoj računici tj mogućoj kalkulaciji. Koliko ulaganja mesečno, kolika moguća dobit okvirno itd.

1 Like

Iskreno neznam. Nisam jos nista racunao, ugrubo bot radi cca 2% po danu. Sto na prvo izgleda malo, ali neki lik je napravio racunicu i ako bot koristi sav budget i krenes sa 200$ za godinu dana ces biti na preko 200 000$

Moj bot trenutno radi 1.18%, sto bi ispalo da bi radio 100 000$, meni dovoljno, lol.

No ja necu krenut sa 200$, vjerojatno cu krenut sa 1000, mozda i vise.
No tu je i problematika, da je ta racunica vezana za cijeli budget po danu, sto znaci da bi na 364 danu (godina ima 365), bot morao uloziti 100 000$ u treding, sto je inace problem, iskreno mislim da je problem i 10 000$ uloziti, no neznam jos za te velike cifre jer sad testiram micro transakcije.

npr:
Bot ima limite, ne kupuje kada netko ne prodaje, pa moze biti coin u dobroj poziciji za kupovinu a ti ga zelis kupiti recimo za 1 BTC, ali nitko ne prodaje za taj 1 BTC (recimo ima ga po toj cijeni samo za 0.5BTC), e onda je to problem.

Hmmmm, a u trenutku bull runa, da li bot ima dobar postotak ili posluje s gubitkom?

Ima triggere da udje samo u sell mode kada btc ode za neki postotak gore ili dolje. najbolje bot radi kada stagnira market, mada mene zanima i bull run i bear run, naravno za te runove bi trebalo biti drugacije pdoesen.

@s.perkovic
odgovor na Pm, da se ne ponavljam odgovaram ovdje. pitanje je sto se moze ocekivati?

Predvidjanje je nemoguce, uglavnom bot radi profit po settingsima. Settingse jos trazim i testiram, vjerojatno ce to trajati. Tek onda mogu reci koliko tocno zaradi. A kako se market mjenja, ide gore ili dolje tako se bot mora mjenjat i koristiti druge settingse, znaci ima jako puno posla oko njega zasad u pocetku. Kad se sloze svi settingsi koji na dugorocno daju profit u odredjenim uvjetima onda se samo mjenja tip settingsa.

Na youtubeu ima dosta youtubera koji pricaju o ovom botu, ali ima i onih koji su odustali, zato ja nisam odmah uletio sa live trejdingom jer znadem da moram tweakat bot.

edit:


Evo review dobar da se dobije odprilike neki info kako to radi.