Propeller Ads problem blogspot

Zdravo, dali mi neko može pomoći, ne mogu da potvrdim moj google blog na Propellerads jer kod koji dobijem od propeller blogspot ne prima.

Kupi domenu i host napravis wweb sajt i onda .D

Da li si zatvorila kod sa name=‘propeller’/> ovako treba da bude kraj i da ima na kraju />

Ispod

problem riješen, da potrebno je bilo zatvoriti />

Hej, imam sad drugi problem. Onaj kod za blokiranje ne mogu da postavim u html mog bloga

Imam drugi problem, ovo mi ne dozvoljava da umetnem u html kod blogspota

To postavi onako kako sam ti opisala u porukama za verifikaciju,idi na dodaj gadzet i u gadzetu nadji HTML/JavaScript dodaj i nemoj imenovati nego samo ubaci taj kod i sacuvaj.Dodaj gadzet mozes i ispod posta ili iznad arhive bilo gde dodaj gadzet i taj kod stavi u html,statistika ce ti kasniti jedan dan,sutradan ces videti i broj poseta i zaradu.

Na Chrome otvara, ali na operi neće kad stavim u box onaj veliki kod

Ja sam tako stavila sve kodove gde imam povezan domen i blogger ili na blogger bez domena nego samo imesajta.blogspot.com i sve mi radi normalno,statistika je slicna kao i na popads i na blogger statistici…sad cu probati i popcash da stavim na jedan od sajtova.

mene ne otvara sa tableta na moju bloger domenu, ovaj kod

http://imesajta.blogspot.ba/
Ovaj ti blog nema postova, meni ne otvara ništa

A ma to sam primer dala :blush: ja kada sam stavila kodove pustila ih i niti sam ih proveravala ni nista,isprobaj na nekom besplatnom wordpressu ili nekako drugacije…ja sam zadovoljna sa njima tako kako sam ih postavila tako stoje mesecima…

https://magazin-press.blogspot.com/

Moj blog na Chrome radi, imam dosta posjeta preko mobitela, a neću da ih izgubim tu zaradu nad njima, jer meni neće sa tableta da otvara chrome, i opera.

I meni su posete sa android platforme,jer su u pitanju razne igrice pa imam dobru zaradu,ne znam sta da ti napisem za to,jedino onda probaj i
Intertistial reklame
Full-screen Interstitials generating much higher revenue from mobile visitors than classic banners ads

Propeller dozvoljava vise vrsta reklama.

Sada sam bila na tvom sajtu pretrazivac opera,desktop racunar iskocila reklama kada sam kliknula na naslov…

Izasla sa sajta opet kliknula na naslov i opet iskocila reklama…kod radi,sve je namesteno e sad da li tebi nece da iskace jer si vise puta klikala sa iste svoje ip adrese,nemoj puno ulaziti sa svoje adrese da te ne banuju.

Sve ok, evo gledam statistiku na računu, ima neke zarade od sinoć i jutros, ide lagano.
Haj da i to isprobam.
Hvala ti punoooo na savjetima i što si me podsjetila na Propeller.
No, evo gledam statistiku od sinoć. Više pregleda je imala ona standardna scripta nego ona sa anti ad block, možel neko objašnjenje ovdje?

zašto ne popads? …

Ne znam, isprobala sam i njega, najviše mi se svidio Popcash za tri mjeseca skupim 40-70$, sad me navukoše na Propellerads.
Da li neko može potvrditi da li se popads i popcash mogu staviti zajedno na jedan ili više blogova.

ja sam koristio zajedno na istom sajtu

CPM je manji u odnosu na PopCash a veći od Adsense
Od sinoć koristim Propeller
Jel ovo normalno?


Bit će da ću vratiti PopCash i pri tom zajedno postaviti i PopAds kojeg hvale
Neko da nahvali Propeller?,

PopCash (trenutno uklonjen sa blogova)

Imal ko prijateljski savjet i prijedlog?

amenida jako brzo donosis odluke,sacekaj par dana da se stabilizuje cpm na tvom blogu,ne moze ti niko dati objasnjenje jer se nikada ne zna,kojim posetiocima iskacu koje reklame i ko ce gde kliknuti,moze npr da iskoci reklama od propellera i da se svidi nekom posetiocu tvog sajta,klikne na nju i tebi bude dobra zarada taj dan,prosecan cpm kod mene je 0.20-0.30 prosecno 10.000 poseta dnevno imam propeller,popads i od juce popcash,vidim da popcash samo placa po jednoj osobi i ip adresi sto znaci da kada ja jednom udjem i kliknem negde na tvoj sajt pokazace mi reklamu i to je sve za taj dan,dok kod propellera i popadsa pokazuje reklame vise puta,nekada ni ne prikazuje ako nema za region sa kojeg dodje posetilac,meni su posete sirom sveta a tebi vecinom iz BH…i meni je cudno sto nema toliko objasnjenja o propelleru,pa da uporedimo cpm ali sada vidim da i dalje imam bolji cpm od adsense.

https://imgur.com/a/KsInc

Antiblock zarada i cpm ti isto ulazi u zaradu i pokazuje koliki je cpm kada ide preko antiadblock,da nema antiadblock ne bi imala tu dodatnu zaradu,jer bi je antiadblock od korisnika blokirao.

Evo kliknula sam na tvom sajtu X da zatvorim facebook prozor i otvorila se reklama e sad cija je bila nemam pojma,mozda je ipak bolje da ti uklonis ove iskacuce reklame,vratis adsense i furas kao i pre jer tema tvog sajta i iskacuce reklame nisu nekako u skladu,iskacuce reklame se postavljaju najvise na sajtove sa igricama,jer oni koji hoce da igraju igrice ne mogu ih spreciti ni 3 reklame sto iskoce :smile: a mozda i kliknu na reklamu pa se zaborave i registruju se pa zato meni dobar cpm bio :rofl::rofl::rofl:

Dala si mi dobru ideju sa ovim facebook prozorom,da jos dodatno povecam zaradu tako sto ce svi da bi ugasili facebook prozor,kliknuti i pojavice se neka od reklama :blush:. Moraju i oni da znaju da mi ovo ne radimo za maglu.

Ako hoces sacekaj par dana da vidis koliki ce i gde i na kom poup networku biti cpm ili odma vrati adsense i radis kao pre,cekas da se poveca cpm koji je uvek u ovo vreme godine najmanji kod svih reklama.