Propeller Ads problem blogspot

Ma to sa facebook prozorom sa davno skontala, klikne na ono X i iskoci odmah reklama
Adsense mi je samo da mi ne odbije posjete na informativnih blogova jer su mi zaista ozbiljni, imam jedan jako aktivan blog koji zaista radim, trudim se i na terenu prikupljam materijal, jako je posjećen lokalne vijesti, dobra mi je zarada išla na njemu sa popcash, ali se raja žalila virus, i ja uklonim stavim adsense, godina dana 70eura, a popcahs za godinu dana 200$.
Navikla sam na popcash, puno mu vjerujem, imala sam više isplata tamo, bio mi je najbolji od svih koje sam probala a minimalac za isplatu je 10$.
Posjeta pretežno BiH, ima malo dijaspore ali eto meni je donosio neku zaradicu.
Mene samo zanima CPM za BiH, jer su mi odatle najveće posjete, ima tu i Njemačka, Švedska, SAD, ali to do 100 dnevno.
Ti imaš 10 000 dnevnih posjeta ja ponekad jedva skupim 1000 možda je u tome razlika.

Za informativne tipa protiv JK podneta krivicna prijava,tu bih stavila iskacuce,jer sve bi zanimalo zasto je protiv JK podneta krivicna prijava i ne bi im smetalo ni 10 iskacucih odjednom samo da procitaju ako prva objavim vest.
Ali za ozbiljne informativne vec bih razmislila i sracunala sta i kako…ja sam ti ovde prenela moje iskustvo sa popeller mrezom sa kojom sam ja licno zadovoljna ali sada ti dalje odluci sta i kako da radis.Ruin mi je preporucio popads i sa njim sam zadovoljna,e sad popcash mi dodje dobar i za analitiku,da vidim koliko imam unikatnih posetilaca.

Nisam koristila fb prozor i sl.jer mi je bio jako dobar ranije cpm pa mi nije trebalo nista dodatno,ali sada ga smanjili pa moram malo da nadohnadim,bar upola sto sam imala zaradu.

“Ti imaš 10 000 dnevnih posjeta ja ponekad jedva skupim 1000 možda je u tome razlika.”

Nisam ja uvek imala 10.000 i kad je bilo 2.000,3.000 i 4.000 bio je dobar cpm,mislim da je mozda fora sto se nekada registruju,kada im iskoci reklama…to je samo moja pretpostavka zasto je visi cpm.

Ja živim ekonomski jako slabo, nemam posao i ako ga tražim dugo vremena, i ufurala sam se sa svojim blogovima, besplatnim domenama, da nešto zaradim, radim stvarno sa ozbiljnim vijestima, kao što rekoh imam jedan lokalni blog koji stvarno radim sa mojim vijestima i na terenu i sve, ne bih da mi opadne broj fanova na fb da se raja žali virus, godinu dana sam adsense radila za bijednih 70e, i ako ja to čuvam za druge stvari jer mi je potrebno.
čak i naslove stavljam bommbastične kod nekih vijesti na drugom blogu.
Odakle ti posjete dolaze, meni preko fb fan stranice profila i mojih grupa, imam toga pa dijelim.
I šta mi se ne sviđa propeller iskoci svaki put kad udje mi neko na blog a popcash svaka 24 sata, jbg nije meni zbog mene, neću da mi otjera raju.
Upravo te crna hronika koje radim i objavim prva sa bomba naslovom navali raja da mi čita, jbg moram i na crnoj hronici da zarađujem.
Ok stoji još uvijek propeller na moja tri aktivna bloga.

I ovi veliki koriste iskacuce, samo ne znam koji sistem, možel neko provjeriti

Potpuno isto i ja zivim i isto sam pocela sa besplatnim blogovima,onda sam gledala akcije kada su domeni 1$ ili 2$ i kupovala i povezivala sa blogovima i preko fb stranica reklamirala sajtove,pocela sam sa igricama jer mi mladji brat tada uvek igrao igrice pa sam pomislila a sto ja nebi napravila sajt sa igricama.Islo je sve jadno do jednog vremena kada je neki mali Indijac,na mom sajtu prosao neki nivo i bio odusevljen,imao brdo fb stranica i hvalio se i izreklamira mi sajt koji dobije veliku posetu i dobro se kotira na guglu,od tada ja imam dobre posete.

Za tebe bi onda dobro bilo i fb istant articles za dodatnu zaradu: Upit o zaradi na Instant Articles?

Ali instant articles i poup ne idu zajedno koliko sam ovde citala na forumu,najbolje tamo gde imas adsense povezes i fb instant articles.

Meni kod ovog sportsport.ba ne iskacu reklame!?

Ja najbolje umijem sa informativnim blogovima.
Imam fan lokalni preko 10 000 ljudi, grupu sa preko 9 000 ljudi, profil sa preko 4 000 ljudi
i imam još nekih fan stranica, grupa isto tako i profila sa znatnim brojem ljudi, ali jbg nemam ja milionsku posjećenost, ali guram nekako.
Ne bih IA ako ga jednom prijavim, pa mi se ne svidi ako ga smaknem strah me da mi ne ode fan stranica koja je ozbiljna i ažurna svaki dan.

meni je maloprije kod tog sajta iskocio prozor samo klikneš negdje mišem iskoci, ali ne mogu da skontam šta koriste, odavno to koriste

Mislim da su grupe sada bolje od stranica jer svi na pocetku koji udju u grupe dobijaju notifikacije kada neko nesto objavi u grupi od moderatora,tek onda ako im se ne svidja objava ili im dosadi oni iskljuce tu notifikaciju.Stranice sada meni imaju jako mali doseg objave,skoro pa su mrtve.

Na tvom sajtu bilo gde da kliknem iskoci,a na ovom sportskom nigde ne iskoci.

Ovo je moja statistika jedne stranice koju aktivno održavam i pokušavam ozbiljno voditi

Imam uz fan par profila i grupa gdje dijelim te vijesti al eto nije milionska statistika, zato kažem čudan mi onaj CPM, da je barem 0.17$ zna biti na popcash-u i preko 1$, ne znam da li to ima veze sa brojem posjeta, kod tebe dnevno 10 000 pa ti CPM 0.20$, znači da li to ima veze sa manjim brojem posjeta da će mi biti manji CPM.
Jučer mi je bilo 3.62$ na ovom propelleru, evo sad imam 3.82$ ne znam kako se stvorilo, ništa mi ne pokazuje kako treba, nekad davno sam zaradila ova 3$ kad je minimalac bio 500$ za isplatu, i nisam mogla da čekam vjecnost, ok sad 100$ možda uspijem zgrnuti do Nove 2019. godine

Ja na fan stranici od 20.000 imam jedva hiljadu impresija i 100 klikova,ni ne koristim je toliko,nego preko googla imam posetu,mozda mi i to povecava cpm ,organska poseta…

Danasnju statistiku na propelleru ces videti tek sutra,kolika je bila poseta,cpm i zarada.Ona gore zarada u desnom cosku je realna,ispod statistika oko broja posete cpm i zarade kasni mnogo i menjace se cpm i bice realna tek sutra za danas.Inace pravilo kod vecine je kada naglo imas mnogo postete cpm se smanjiva,sto znaci ako ti je juce bila poseta 200 a danas 2000 cpm se smanjiva dok se ne usklade posete i budu priblizno,kod mene variraju jedan dan 10000 drugi 8000 treci12000 onda neko nesto izreklamira na 18000 ili vise pa se smanji cpm pa vrati…

Vidis kako kod mene varira i menja se: https://imgur.com/a/KsInc

Za danas do sada pise da mi je cpm 0.29,sutra cu napisati koliki je bio konacni cpm za danas.

U mene i dalje piše cpm 0.09$ danas, možda sutra se promjeni.
Daj Bože da ikad imadnem 10 000 posjeta, ne znam. Blogspot blog nekad prikaže statistiku i 15 000 na dan ali nije to to.
kad bi mi bio taj cpm kao kod tebe, da mi hoće biti svaki dan barem 0.17 na nekih 1000 2000 posjeta, slabo se reklamiram i radim ovih dana, a danas imam jedan bombastičan tekst i naslov pa valjda prešlo preko 1000 impresija
Problem je što stalno iskace, da iskoci jednom u 24 sata kao popcash pa hajde, svaki put kad objavim nešto, podjelim na fb raji će to da iskace, znam kako je živcira to, samo da iskace jednom u 24 sata nego na svaki klik

Pa kod mene kada blogspot pokaze statistiku 30.000 ja na propelleru imam 10.000,tako skoro uvek bude otprilike 1 prema 3,sto znaci kada kod tebe bude 15.000 na propeleru bi trebalo biti 5.000 i ako bi imala to svaki dan eto zarade sa cpm od 0.20 1$ dnevno plus popads 0.20 to je ukupno 2$ dnevno,puta 30 dana 60$ od jednog bloga…

De mi reci mogu li ja popads ili popcash zajedno koristiti sa propeller, pošto čujem da popads i popcash mogu zajedno, da li može i propeller sa jednim od ovih, sad ne znam zašto se tebi više sviđa popads od popcash-a, imala sam samo jednu isplatu od poads oko 7$ dok nisam negdje pronašla popcach i sa njim mi je super išlo.

Mogu zajedno da se koriste pop up mreze,popads koristim duze pa znam koliki je cpm a popcash koristim od sinoc,pa ne mogu jos tacno da napisem da li sam zadovoljna ili ne.

Propeller zarada

popcash

odakle su ti posjete?

Ne gubi vrijeme nego ubaci IA. Neces ostati bez stranica ako ih maknes, kao sto su negdje gore napisala/o.

1 Like

Misliš inaće ili ovo samo na propeller.

Najviše dolaze iz BiH, ima Njemačka, Švedska i tako niz.
Al inaće BiH najviše.

Nesto to kod tebe jako mali cpm sa propeller. Meni konacni cpm za juce je bio 0.28 danasnji 0.35 do sada,konacni cpm cu znati tek sutra za danas.

https://imgur.com/a/KTl0x

Draga Marina ja ne znam stvarno. Ja sinoć uklonila propeller i stavila popcash, ma ne mogu popcash mi je nekako najbolji. Imam i popads račun, ali evo od sinoć čekam da mi odobre tri linka pa da umetnem i njega zajedno sa popcash na nekim blogovima.
Eto pogledaj kako mi je popcash statistika a kako propeller jučer, ne znam u čemu je kvaka. Na mali broj posjeta popcash zarada veća nego na 2000 kod propeller.
Gurat ću sa popcash i čekati da mi odobre ova tri linka na popads, ne znam kako se sad tamo kreće cpm imam samo jednu isplatu nešto vipe od 7$ prije godinu, dvije sa popads, dok nisam našla popcash, sad želim da rasporedim, pošto imam nekih 4-5 aktivnih domena.

Naravno,stavi sto vidis da ti je najisplativije i sto mislis da ce najbolje biti i za tebe i za posetioce sajta, Na popads mi je juce cpm bio 0.45,e sad koliko ce kod tebe biti ne znam stvarno,isprobaj sve i vidi sta ti najbolje ide,ovo je dokaz da kod nekog zbog nekog razloga veci cpm ,negde manji…

Ne znam stvarno. Meni je uvijek na popcash bio dobar, nekad i preko 1$, sad je opao čini mi se puno, ali ja sam zadovoljna.
Čekam samo da mi popads odobri ova tri linka, još mi ne odobravaju sinoć poslala.

Nekad davno kad sam počela sa popcash dobar im je bio cpm ali opao je, da li će opet biti nekad visok ne znam. Šta ću koristit ću njih, meni su super, 10$ minimalno za isplatu.