Propeller Ads problem blogspot

Bio je to dobar cpm onda.

Popcash za ova dva dana,cpm je 0.30 - 032 ali to je po jednoj osobi ili ip adresi pa bude manja zarada od ostalih,popads isplacuje posle 5$.

Da znam, podesila sam automatsku isplatu 5$ ali čekam da mi odobre tri domene.
Može bit da im je cpm kod novih članova veći da ih malo zamažu, meni je tako bilo 2016 jako veliki cpm, bilo mi i posjeta i zarade imam 215$ zarade od njih, cpm je odjednom samo naglo pao, kao bili su dali objašnjenje da varira, da se trude da će biti veći, bla, bla, bla, možda ti je sad veći, ne znam.
Da mi je popads da hoće da me odobre.

Necu bas da budem halapljiva,meni je pre cpm bio 10 puta bolji na propeller-u ali sa ove tri mreze neka imam na dan i oko 1$ ukupno sve tri zajedno cpm,to je sa minimalno sa 8000 poseta 8$ na dan puta 30 dana minimalno 240$ meni super i dovoljno,jer nemam toliko posla oko sajtova sa igricama. Primice ti sajtove sigurno jer ako te je strogi adsense primio,onda za ove druge mreze ne trebas brinuti.

U početku su svi izgleda dobri prema novima da ih malo navuku a onda im smanje cpm, blago tebi. Na ovaj lokalni blog imam dosta posjeta i radim ga aktivno, ali ne smijem da stavim zajedno popcash i popads bojim se odbit će mi raju na fb-u, izlazit će raja iz grupe, sa profila sa fana, imam još tri bloga sa popcash pa bih u njih da umetnem i popads zajedno da vidim kako će gurati, ali eto dobri su svi na početku da te navuku, kasnije ti smanje cpm

Koliko uv imas dnevno?

Nisam ja nova,ja sam skoro 2 godine sa propeller reklamama i uvek je bio super cpm do pre 2 - 3 nedelje kada je poceo padati.Nova sam sada sa popads i popcash.Tebi na propeller odma smanjili i to bas smanjili,ne znam zasto.

E ne znam Marina. I meni je tako kod Popcash bio jako dobar cpm u početku, hajde gurat ću i sa ovim.
I ja sam negdje u tim vodama 2. godine, radim.

Zdravo.

Zavisi, nekad jedva 500, nekad 3000, 5000 na jednoj domeni.
Pošto su mi info blogovi, vijesti, bacam neke bombe u naslovima, a imam jedan lokalni blog koji ozbiljno radim pa pređe i 10 000 nekad, ako je neki naslov bomba.
Posjete iz BiH uglavnom.

Meni se kod propeller-a polako vraca cpm na staro i sada je oko 1$ u zadnjih par dana.