Prosjecan CTR

evo ljudi od jurtos do sada na adsensu mi je CTR 49,16% a eCPM 7,04€ dal je to dobro ili lose posto se nekuzim u to bas …

edit; KOLIKO VIDIM TAKAV CTR NIJE NORMALAN ILI STO

A što fali CTR-u? odlican je.
Probaj utvrditi koji se to lik usudio posjetiti stranicu, a nije kliknuo na oglas.

a gle … kako sto kazem neznam nisam u tome sto se tice crt-a i tih kratica pa neznam dal je ok. ili nije … zato i pitam ja neznam pa…

a sad ako je CTR tako veliki zasto je ovaj eCPM 7,04€ sto je vec …da li treba biti veci ili je to ok …

jer tek tri dana koristim adasense i tako su te abnormalne cifre

Definicija zablude:
Kada misliš da je CTR od 2% velik.

[SIZE=“1”]Kao što sam ja mislio.[/size] :zub:

meni malo cudno svi pisu taj ctr jako mali a m,eni vec evo 4 dana stalno u tom diru danas je najveci tj. trenutno

CTR od 49,16% je abnormalno velik.
Adsense ti, navodno, strogo provjerava sve stranice kojima je CTR veći od 10.
U prijevodu tvoj CTR znači da svako drugo otvaranje tvoje stranice završi klikom na oglas, što je gotovo nemoguće, tj na 1000 otvaranja stranice ti imaš 500 klikova.
Ako se radi o forumu koji ti je u potpisu, onda je vrlo vjerojatno da ti netko klika na oglase i još vjerojatnije da ćeš dobiti ban od strane google adsensa.

Evo moj od cijelog prošlog mjeseca
CTR 2,57% CPM1,19 €

lol vidi vraga hmm sta mi je citiniti

nista sad sam skinuo oglase privremeno … da li da prijavim nekome taj abnormalni ctr ili sto …

Vrati oglase i prijavi adsense podršci da ti provjeri.

Koliki ti je CPM bio sa etarget oglasima?
Pitam to jer ja jedva zaradim kunu dvije dnevno dok si ti imao 70-80.

ma nisam ja ni protio te kratice CPM itd… jer nekuzim ih niti me zanima bilo je uvjek oko 4-6 tak nekako … nepratim to … sad stavio adsense 4 dana on abnormalan …

Zašto si skinuo oglase? tek si sad sumnjiv,bolje da si prijavio njima pa nek oni istražuju u cemu je problem a s time bi oprao sebe jer nebi cinkao sam sebe.
Meni je CTR vec 4g oko 15-20% i sve 5.

vratio sam ih …

[quote=“Zyex”]evo ljudi od jurtos do sada na adsensu mi je CTR 49,16% a eCPM 7,04€ dal je to dobro ili lose posto se nekuzim u to bas …

edit; KOLIKO VIDIM TAKAV CTR NIJE NORMALAN ILI STO[/quote]

Takav ctr znaći ban, netko ti klika namjerno na oglase. Radije prijavi to sam.
Ctr preko 10 na malo večem uzorku ne može biti normalan, meni je najveći bio nešto preko 2!

prijavljeno

a bio bi red naučiti što znači par kratica, jer da nisi pitao ovdje za CTR i pustio još par dana da ti netko klika namjerno na oglase, mogao bi se pozdraviti sa adsensom…

Ko Hepo kockice

0.23 eura mi je ECMP zaszas??

Eto meni je na jednom blogu CTR 0.35% i eCPM 0.63€ za ovaj mjesec. Sad koliko je to dobro, lose ili sto mozete vidjeti iz toga? Recimo ponekad za 10 klikova dobijem manju zaradu, nego sto dobijem od prikazivanja tih oglasa tijekom tog dana recimo.