Rasprava o mobitelima - razno

Pozdrav.

Zanima me malo, ima li netko iskustva sa ovim društvom:

I zanima me što mislite vi o takvim mobitelima, bolje rečeno KOPIJAma ?

Ima li smisla to kupovati ili bolje uzeti neki mobitel kod operatera ?

Evo baš sad gledam ovaj Samsung Galaxy S4 Mini, Info:
http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/samsung-galaxy-s4-mini-8gb-black/d416/?typid=1#txt

Ja kao dugogodišnji korisnik imam popust 100 kn, ali bili to netko kupio ?

I što mislite o Sonyevim modelima ?

U potpunosti je sigurno i to nisu KOPIJE. To su normalne marke, koje su aktivne na Azijskom tržištu. Preporučujem kupnju na stranici Banggood, za koju ti mogu na mail poslati i popust od 10$.

Inače duže vrijeme pratim te mobitele, imam i web stranice koje se bave tom tematikom, te i sam posjedujem Doogee smartphone i jedino što mogu reći je da ne vidim smisao kupnje skupih marki koje prodaju svoje ime…

http://www.banggood.com/

Kad bih kupio kod njih, dal bi platio možda carinu i poštarinu za dostavu, nisam nikad tako kupovao pa baš i neznam, i koji su modeli solidni ?

Od kud si?
U Hrvatskoj platis mobitel i kada dode ukoliko ga ocarine, placas postaru jos 25% tog iznosa kada ti donese mobitel.

Ovisno o budžetu, ali trenutno onako u nekom srednjem cijenovnom rangu Inew V3 PLUS.

1 Like

Iz Hrvatske, aha, znači na primjer mobitel koša 900 kn ja moram platiti još 200, pff

Da, 25 % iznosa. Ukoliko mobitel košta 1000kn, morate platiti još 250kn kada vam ga poštar donese.

ja sam kupovao i naručivao već raznorazne telefone za sebe i frendove… do sada se nitko od frendova nije žalio, a bome se nemam ni ja na što žaliti… trenutno sam na brendu Jiayu i iznimno sam zodaovoljan… veliki dio tih telefona ima opcije koje ovdašnji koje možeš kupiti kod operatera nemaju… svakako preporuka :wink:

gore je netko spominjao banggood, moja preporuka za taj dučan :wink:

Ok, hvala vam, pomogli ste :frowning:

A još ću malo razgledati, vidio sam ovaj Inew V3 PLus, čini mi se dobar

A kakvi su ovi Cuboti ?

http://www.banggood.com/CUBOT-X6-5-inch-MTK6592-Octa-core-1_7GHz-Smartphone-p-917451.html

banggood i ostale ali babine trgovine valjaju ali je pitanje sta dobijes za malo para - malo memorije i slab procesor… pa ak pretjeras s porukama i multitaskiranjem zafroza…

Cubot X6 mi ima brat. Mobitel je odličan, brz i sve, ali moja zamjerka u odnosu na Inew V3 PLUS je što nema Gorilla Glass i ima slabiju kameru. Inew u većini svojih mobitela koristi Sonyeve kamere.

Ovaj Inew V3 PLUS, ima 5 inča, samo mi je to mana, malo mi je to pre veliko, jbt treba mi mobitel a ne tablet, imao sam prije neznam koliko mob od 5 inča, previše posla s njim, mal je zeznut za nošenje itd.

Baš mi se sviđa, i cijena mi paše, ali 5 inča :S

5 inča po meni je optimalna veličina. Zaista nije prevelik, te normalno stane u džep i sve. Inače, prije otprilike godine dana kupio sam GSmart GS202 koji ima 4.3 inča. Isto sam mislio da ne želim veliki mobitel. A onda nakon mjesec dana već sam htio veći. Upravo zbog toga sam kupio Doogee DG550 koji ima 5.5 inča. Ekran mi je taman, samo je zeznuto za nositi ga malo, jedva stane u džep. 5 inčni mobitel po meni je taman. Bratov Cubot X6 je zaista taman, lagano rukovanje, stane u svaki džep…

Pa moguće :smiley:
Možda je to meni pre veliko jer sam naučio ovaj od 4.3

Malo mi je trta ako bi ga uzeo da ga nebi ocarinlili pa moram dodati još tko zna koliko

Znaci kupovina ovih mobitela nije losa investicija. Zanimljivo

inew slaba baterija neće ti izdržat niti jedan dan

kad gledate gledajte 2 gb rama, baterija preko 2500 mah…

imate i eu warehouse cijenu su veće ali vam mobitel dođe brže i bez carine

Kako vam se čini ovaj mobitel:

Koja je cijena ovakvog mobitela ? :smiley:
Ne znam da li bi štekao sa 1.4 GHz :smiley:

Piše ti cijena na samom vrhu mobitela.

850 kn :smiley:

Ala sam slijep xD :smiley:

I šta, jel valja ili ne ? :smiley: :smiley: