Razvoj umjetne inteligencije u Europi

Šta učiniše američki filmovi i hollywood :slight_smile:

Evo Pervan je vamo sve rekao.

Verovatno si mlad i zelen pa na tebe imaju uticaj americki filmovi i ovaj komedijas,
Ja licno poznajem ljude koji su otisli tamo ,znaci iz prve ruke od komsija znam kako je tamo
od milijun ljudi sto su odavde otisli za amerigu ,vratilo se 1000 nesposobni da ista rade
u normalnom svetu ,dakle pusti ti propagnadu ovakvih glupi serija ,
cinjenice govore istinu svi koji nesto hoce i znaju idu u ameriku ne u kinu ili rusiju
i NIKO pazi ovo NIKO se ne vraca,

Hahahahah wooow jedini si na ovom svijetu koji ima komšiju u Americi.
Komedijaš? hahahhahaha čovjek priča istinu o stanju u Lijepo našoj i na balkanu u svakoj svojoj emisiji. Naravno pola plavuša se smiju na to jer misle da je zabavno a zapravo je tragično i ironično.
Naravno da nitko neodlazi živjeti u Kinu i Rusiju nego se odlazi SAD/Ca ali ovdje nije bila uopće riječ o iseljavanju u određenu zemlju nego o moći i jačini gospodarskih sila.

I da se nitko nevraća također su gluposti. To što ti imaš komšije tako imam i ja vrlo dobre prijatelje u Canadi koji imaju nekoliko svojih zgrada i 4 auta, kuću preko 500m2 jer je to standard u njihovom kvartu. Imaju prijatelje koji su zaduženi za kompletan prijevoz robe po Canadi isto naši ljudi, od brata najbolji prijatelj se vratio iz Amerike da se školuje u Hr jer vamo mu je obitelj i djed je kupio hotel u Dubrovniku i apartmane po Jadranu s tim da idalje ima nekretnine i biznis u USA.
Nekužim što si htio reći s tim komšijama?

Najtipičniji primjer tih priča su Njemački gastarbajteri koji su u svojim zemljama skockani na godišnjem odmoru,mobiteli,izlasci,naslikavanja a znaš šta rade u Njemačkoj!?
Spavaju u podrumima njih 6 po sobi i jedu hranu iz konzervi.

Tako da pusti te priče. Da imaju više šansi za uspjeh ali daleko od toga da im je med i mlijeko.

  • malo ljudi odlazi direkt za Ameriku jer Amerika nije imigrantska zemlja nego Canada.

Vazi kada je tako ti najbolje znas…

moram jos samo ovo dodati zbog tvojih reci,

zar mislis da rusija kina japan imaju vise moci uticaja i znanja sa svojim ljudima

ili ameriga sa svim pametnim ljudima iz celog sveta plus pametnim rusima kinezima i japancima

zar ti to mislis ,mora da si veoma zelen,skup pameti na gomili

daje znanje i moc, ne tri kineza,

Evo pročitaj si ovo i sve će i tebi biti jasno :wink:

kakve veze sada ima SAD sa Tominom prevarom ??? vidi se da si neki balavac
bez argumenata sada povlacis price ti si mene ja sam tebe on je mene,

kakve ovo veze ima sa AMERIKOM

ili dal sam ja zelen ,kada nekom hoces pomoci uvek ces ispasti zelen, ako te taj hoce prevariti

ovde pisemo o drugim temama a ti ubacujes video komedijasa,onda je sve jasno

hahahahahahhahahah :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

Amerika nedostižni san za malog branu :smiley:

A ovo za pomoć je no comment…
A to što ti Pervan smeta to je to tebe, da sam ubacio Ivana Inavovića vjerojatno bi dobio lajk :smiley:

ne bi ni onda jer ti ne shvatas da ti komedijasi sluze za takve kao ti…i ivan i amidza i zeljko i svi ti drzavni komedijasi koji sluze da imas 3500 kuna a u srbiji 30.000 a u crnoj gori 300 eura platu
i onda takvima kao ti smeta AMERIGA koja samo sto nije propala
a Brane odavno zivi svoj americki san :stuck_out_tongue: 50 do 100 $ zelembaca dnevno od kuce…
jos kada ti nisi ni znao sta je net

Da, a sve korporacije u kojima taj radi idu u Kinu…

A ovo da se nitko en vraca je normalno i netreba otic u Ameriku, dovoljno je da ode u Sloveniju tu je pokraj samo par stotina kilometara i nikad se nece vratiti, osim na more da dodju da se tu prze na nasoj obali.

pa naravno sda svima treba isto objasnjavati idu jer ti kinezi rade za 500 doalra
a ne za 3000 kao amerikanci drugo je kapital jeftina radna snaga posao i biznis
to nema veze sa pocetkom price o umetnoj inteligenciji

ipak ce brze i bolje to napraviti ameri od bilo koga ,jer imaju naucnike iz celog sveta
iz svih mogucih i nemogucih naucnih pravaca

ja sam samo to rekao a neko tvrdi da

kinezi i rusi iz kojih zemalja svi pametnih beze 200 300 godina…sada nakon 20 godina
nekog poboljsanja sada postaju sile

OMG zar je moguce tako razmisljanje…

Super Brane i meni je iskreno drago zbog tvoje zarade i čestitam. Da ja još nezarađujem od neta ali moji mjesečni rashodi su veći od tvojih mjesečnih zarada tako da nemoraš se hvaliti.

Evo uskoro će kuća s bazenom biti na moru od 180m2, nemam đip jer mi netreba za po kradu ali bmw 5 s m paketom je do kraja godine tu doduše ne novi ali ja ću biti zadovoljan i s 2010 godištem, motor sam imao pa
prodao.

e branko, branko vidim i ovaj komentar dolje ispod @dadaas ovog… a jbg nema smisla raspravljanje samo baci pogled na ovaj post za koju godinu kad amerike nebude nigdje.

opet si zelen ,pa ja citam 30 ,40 godina da je propala…od vijetnama pa na ovamo,
a ako imas velike troskove to ti ja ne mogu pomoci haahhaahaaha
trebas jos vise zaradjivati ,usaglasiti se ,da ne umres ko amer sa 61k duga,

Ma bez brige :wink:
Doduše imam duga jer je kuća na kredit pa ću imati vraćati 290 000€ no bože moj, polako vratit će se to. Kad dođe sad sezona 200€ je dnevni najam puno je 7-8 mjesec + nekih 10 tak dana u 6 i 9 mjesecu i laganini kroz 5 godina opet drugu na tu foru i tako dalje…

eto tebi je i ovde ameriga ,

1 Like

jao to se vas dvojica svađate ko je veći debil hahahahah

3 Likeova

Tako nekako :smiley:

1 Like

cuje se i vidi uticaj 500 godina turaka,

baš tako :slight_smile:

Još u Novom sadu nisam nikad bio ali kad dođem u Bg na skadarliju pa krenem tamo redem od 3 šešira pa nadalje služe me bolje nego u Americi, vrhunska klopa, vino,usluga, pa onda kod Josića, Citadela po Slavoniji, pa po moru ma kakva Amerika nisam lud da se selim da i jedem KFC, MC Donalds, Krafne i ta njihova sra…
Kažem ti ja Balkan je zakon kad imaš neka dobra primanja, ali sve volim obići,posjetiti ali na kraju svojoj kući doći :slight_smile:

a dal sam ja rekao da idem u amerigu …samo kazem da su najjjjjjjjjaci
i bice jos dugo…