Redizajn Google Search Console (beta)

Ima jos tko da je dobio novi WMT/ Search Console?

Po meni bi se pametno moglo iskoristiti za poboljsanje trenutnih stranica te ideje za novi content

Vasi komentari?

Probao sam ga, dobro izgleda (Material 2) ali je prazan, samo osnovne stvari su tu. Kažu da će početi uskoro migrirati sve sa starog search console na novi.

Dobio ali ne koristim wmt cesto.

Ne sviđa mi se. Nepregledan je onaj graf, puno manji nego inace. Impression, klikovi, ctr i to sve je slicne boje na grafu pa nije sve odmah lijepo vidljivo ko na staroj konzoli. Nadam se da ce to poboljsat malo.

Što se tiče ovi Sitemaps pružaju istu funkcionalnost kao i prije. Sad imaš mogućnost slati novu Sitemap i pratiti koliko je indeksirano. No do sada su praćene samo stranice, još nema indeksnih podataka. Kako god poboljšani grafikoni i tablice, što dovodi do boljeg uvida.

Jel ovo search console dobio novi update.
Sad kad sam ulazio piše da od sad nova ažuriranja su u roku 24h a ne ko prije prije 2-3 dana.


Super promjena, ako ostane tako.

Nisam to vidio, ali nema ni potrebe da gledam. Sumnjam da je tako. :relaxed:
Sve će G dijeliti takve garancije okolo… :grinning: Taman posla. :o:

(To na slici je ‘zadnje ažuriranje’, a ne ‘slijedeće’.) :wink:

Udji pa provjeri, žao mi je što ne slika kad sam prvi put klikno, dole kao neko obavještenje da od sad u roku od 24h ažurira se.
Ali imam makar ovo, šta cemo sad? :slight_smile:


Sumnjicav si previše, ne valja ti to :grimacing:

I kod mene je došla promjena. Trenutno mi je zadnje azuriranje bilo prije 5 sati…

Last updated: 10 hours ago.