Reklamiranja sajta preko bloggera, sa popup kodom i šta vi mislite o tome

Za sve vas koji ste trazili kod za popup za bloger , posto ne mogu sam kod da postavim ovde , evo vam link gde mozete prekopirati kod… kod se ne stavlja u temu vec u widget HTML/Java u sidebar…pisem vam na toj stranici sve oko podesavanja… sportski pozdrav.
https://bloggersorigin.com/create-popup-window-blogger/

1 Like

Ma buraz ima grupe koliko volis, fora je samo da sklepas neki klikabilni clanak koji ce da se sheruje masovno… ja imam i vise deljenja od 1.9K mnogo vise… ali to i ne brojim, samo spucam 2-3 klikabilna posta i podelim, posle toga ne diram nista dva tri dana… znaci ne postavljam nista, jer ako mnogo stavljas postove blokne ti FB blog, pa moras da pravis novi… i ono sto je jako bitno, nemojte da izmisljate vesti, ako vas i ne blokne FB , necete imati nikakv domet, ne znam zasto , ali je tako, jednostavno FB takve objave ne prikazuje… imaju sistem da provere dal je vest stvarna… znaci istinita vest, samo je nafilujete… ja sam stavio vest za OBAVEZNU VAKCINU i da ce drzava da oduzima decu … znaci dele, psuju, mislim da na svaki dva minuta po 1000 posetioca dodju…

1 Like

Evo i koda ovde.
<script type="text/javascript">document.body.onclick= function(){ window.open('http://blogornate.blogspot.com', 'poppage', 'toolbars=0, scrollbars=1, location=0, statusbars=0, menubars=0, resizable=1, width=950, height=650, left = 300, top = 50'); }</script>

1 Like

Kako ja ne mogu da podelim ???

Zalepis code i onda ga oznacis i klik na oznacenu opciju.

1 Like

nisam obratio paznju, hvala buraz.

Hvala tebi za koristan share :slight_smile:

2 Likeova

bok,

znači tvoja stranica zarađuje od google adsensea ?

drugo pitanje, kada shareas link. onda prvo link od bloggera staviš na svoj profil, pa onda sharash facebook link po grupama ?

jedino što nisam siguran dali google dozvoljava tzv… pop up traffic ?

hvala

Nemam adsense ni na bloggeru ni na sajtu…
Pre nego podelim link na facebook provucem ga kroz facebook debuger.
Pre nego uopste krenem da delim, sredim blogger, tj. na facebooku napravim Aplikaciju za njega… i obavezno na bloggeru napravite privacy policy … sve to je potrebno da se uradi kako vam FB ne bi odmah blokirao blog. Za blog nikada ne koristim osnovne teme iz bloggera, vec nadjem neku NEWS temu koja izgleda dobr. Ja sam siguran da ga dozvoljava , jer ovaj popup nije reklamni, primeticete da se otavara normalno, kao obicna stranica, a ne onako kao sto se otvaraju reklamni popupovi… cak mislim vise dozvoljavaju ovakav metod slanja traffca na sajt , nego pojedinih cudnih nacina linkovanja… facebook takodje ovo dozvoljava, cak mislim da facebook ovaj popup i ne vidi… a to mislim jer sam na nekim zabavnim bloggerima, postavljao popup koji vodi ka adult sajtu… radi kao sat.

Izgleda da su one vesti od pre dva dana vec dosadile posto je publika znacajno pala u odnosu na juce… evo vec je skoro 10h , a ima tek 15K


vreme je da se stavi nova klikabilna vest :slightly_smiling_face:

na koji način zarađuješ ? ne razumijem taj dio. ako možete objasniti :slight_smile:

1 Like

Na Bloger stavim Nativ Media na sajt AdNow i jos neke reklame koje menjam ako mi ne odgovaraju… nego ono sto sam razmisljao je da stavim i onaj midnas network na blogger , cisto da probam kako sljaka, ako pise da na jednu moju posetu oni meni vrate tri, to nije lose, mada s druge strane se razmisljam dal da se bakcem s time , jer i ovako ostvarujem dobre rezultate sa ovim blogovima. Ako neko od vas ima ,ili je imao iskustva za midnas network neka mi javi ovde ili u porucij , kakvi su i da li se isplati raditi sa njima…

1 Like

hvala na objašnjenju. :slight_smile:

znači samo koristite domaću publiku, i sharete po grupama ?

1 Like

Tako je… iskljucivo gadjam domacu publiku, i samo NEWS bloggere pravim. Sav sadrzaj je politicke prirode, sadrzaj ucinim da bude blizak opoziciji i onda ga podelim sa nekoliko profila u opozicione grupe.

Vesti koji delim su uvek istinite , ali ih ja ucunim jos vise zanimljivijim i naravno smislite neki ULTRA KLIKABILAN NASLOV.

3 Likeova

Mozes jos reci, kakvu aplikaciju napravis za blogger ? I dali djelis direktan link od bloggera ili djelis link od facebooka koji dobijes kada stavis link na svoj profil ?
Hvala

Satro neke “ultra klikabilne istine”. A u stvari siris laz i paniku i huskas narod na veoma ozbiljne teme za par dinara, da prostis.

1 Like

Generalno isti princip kao i ona grupa iznad sa migrantima. Jako opasana tema, i bogami hod po tankoj zici. Moze da se odgovara debelo za to. Ja bih se tu drzao starleta, rijalitija itd. Ovo oko politike je zahebano, em moze da se odgovara, em se ljudima usadjuju neke sumnjive ideje.
Ali metoda kao metoda je dobra.

1 Like

Slazem se,
Politicke teme, i huskanje naroda je jedino dobro ko zeli sebi da obezbedi siguran smestaj sa hranom.

Svaka vest je istinita , samo pravim klikabilne naslove, nikada ne postavljam lažene vesti. Skupljam par dinara , tako je… ti ne moraš da brineš pošto će vučko da ti da pomoć od 100 eura , ima i ti i deca da jedete 5 dana.

P.S Samo bez panike :joy:

Ništa od toga, što bi neko odgovarao za širenje istinite vesti… sve vesti koje delim su istinite i lako proverljive, čak uvek stavim i dokaz… video ili izvor gde je ko šta rekao. NEWS portale držim zadnjih 10 godina, sve opozicione, nikada nisam imao problem sa policijom. Ako tako gledate , oni bi trebali da pohapse pola facebooka šta sve ljudi objavljuju po grupama. Ali naravno da to ne rade , jer bi ugrozili slobou govora.

I pošto vidim da se slabo razumete na ovu temu evo da vam kaže… nije to HUŠKANJE NARODA… to je IZVEŠTAVANJE NARODA… šta bi bilo da u svojim člancima podržavam vladajuću stranku … jel bi tada bio POŠTENI IZVEŠTAČ ili isto HUŠKAČ ?

2 Likeova