Reklamiranja sajta preko bloggera, sa popup kodom i šta vi mislite o tome

Jeronimo034 pa ko će da čita o starletama , a tek tu možeš da najebeš kada ti neka raspala starleta pljusne krivičnu prijavu za uvredu časti ili slično… a drugo slabo to pratim da bih o tome mogao da pišem.

Znaci otimace decu roditeljima? Ziva istina?

Smijesan si.
Evo ti ovaj s dinosaurusom je klikabilan

Hahahahaha sram ga bilo bre, dinosaursa kupuje covek, sa narodnim parama :smiley:
Isti su u svim zemljama, i opozicija i ovi sa vlasti. A samo se debili i glupi ljudi loze na politiku i misle da ce da im bude bolje sa bilo kojom vlascu, ne kapiraju da su ovce :smiley:

2 Likeova

Jel ova botovska stranica tvoja ? Podržavam ja pisanje i protiv opozicije i protiv naprednjačkih govana… NI KURTA NI MURTA… samo narod bajo moj :fist: Inače ja se zalažem za direktnu demokratiju i vladavinu naroda… to ti je državno uređenje kao u Švajcarskoj , gde narod na referendumima sam glasa zakone, političari i političke partije se ne pitaju ništa, već samo sprovode volju naroda. U zemljama sa takvim političkim uređenjem , političari su sluge naroda , a ne kao ovi naši gmazovi… razni šešelji, vučići, đilasi i ostali … a to da dal sam ja smešan ili ne govori preko 1Milion dnevnih poseta na mojim portalima, za razliku od tebe ja ne volim da mi niko ništa da , više volim da sam uzmem šta me sleduje… 2000 za gospodina.

U potpunosti se slažem sa tobom da su svi isti i da su političari najveća vnago i da ih treba kritikovati svakodnevno i na njih zarađivati pare… a ne čekati da ti neki političar da bilo šta… Posebno smo mi u Srbiji trpeljivi prema političarima, u zapadnim zemlajama , ljude zabole ko je na vlasti , gledaju samo da im bude dobro, čim im poskupi smoki za 20 centi odmah izlaze na ulice , a nama mogu da se ukenjaju na glavu i opet ništa…

Najgori moguci oblik, kako moze neobrazovana budala bez trunke mozga da glasa i odlucuje o sudbini bilo koga?
Mislim da je Platon rekao (nisam siguran, znam da je neko od grckih filozofa) “Dok god 3 seljaka mogu da nadglasaju mene i Sokrata, demokratija losa”. I ja se u potpunosti slazem sa tim. Pravo glasa ne treba da ima svako i tacka, jedino tako moze da se ide napred, ovako se vrlo lako manipulise krajnjim ishodom bilo kog glasanja.

1 Like

Ha, pa upravo ti sada pod ovom valscu sudbinu kroje urpavo takve neobrazovane budale, koje prodaju svoj glas za 1000 dinara … krezubi gmazovi bajo moj.
image

A to da je Direktna Demokratija najgori oblik vladavine…potvrđuju Švajcarska , Island i druge najmoćnije zemlje sveta sa najvećim životnim standardom…
image
A u kojoj to zemlji postoji da svaki covek nema pravo glasa, ajd mi jednu navedi… jao Jeronimo, Jeronimo, sto pricas o temama o kojima ne znaš ništa…

Nego, neću vise da pišem na ovu temu pošto ovo nije politički forum i nije vezano za bilo koju temu sa ovog foruma, odlutali smo daleko od najbitnije teme , a to je zarada i počeli da politzujemo i da morališemo. Ja lično nemam ništa protiv da svako na svom sajtu piše ono o čemu želi. što se mene tiče ja ću kao i do sada pisati političke teme, a vi pišite ono što vama odgovara…

Sjeverna Koreja!

Jesam li dobio nesto s ovim odgovorom? Neku nagradu? Dinosaura?

1 Like

Pa ako ti se sviđa da živiš u državi kao što je Severna Koreja evo da ti pozajmim dinosaurusa pa odjaši tamo, samo tamo nema internet pa nećemo moći da budemo u kontaku… P.S već te vidim gde kusaš pirinač svaki dan i to onaj na vodu :joy:

Eto uze mi covek rec iz usta. Ne mozes ti da poredis nas i zemlje kao sto su Island i Svajcarska, to su dve dijametralno razlicite stvari. Kod nas nivo svesti je u minusu za razliku od tih svetova. Kad pogledas njih vidis obrazovane nacije, svesne, a kod nas vidis budale sa jako malo mozga. Oni su “Platon” a mi smo “Seljaci”. Trenutno imas u nasoj zemlji totalnu demokratiju, ovi sa gornje slike su demokratskim putem izabrali i ovu vlast i prethodnu, i narednu ce da ti izaberu totalno demokratskim putem.

A i ovaj gde koji sam “Quote” je pokazatelj na kom je nivou Balkan, mislimo da sve znamo, a u stvari smo duduci :slight_smile:

Važi kako ti kažeš, reko sam da više neću odgovarati na politička pitanja jer nisu tema ovog foruma, a čak mislim da bi @steelmaiden mogao i da zatvori ovu moju temu, jer je otisla u skroz krivom smeru… a ionako smatram da je vec receno sve sto je trebalo da se kaze, vezano za temu.

Otimace ili nece? I izvor molim.

2 Likeova

Znas kad bi npr Svajcarac, Irac na ovaj nacin zaradjivao pare? NIKAD! Njima to ne bi palo na pamet za 10 zivota, a kod nas je fazon daj da napujdam narod da se krve a ja cu da uzmem lovu… Razlici smo svetovi u odnosu na njih.

Tako je… i licno tvrdim ne da ce da uzimaju, vec da ih vec uzimaju i da roditelji dobijaju , novcane kazne i odlaze u zatvor… EVO I DOKAZA

A ko to pujda narod da se krvi ??? Kritikovanje vlasti i izvestavanje (prenosenje vesti) nije pujdanje naroda, zar ove velike novine ne pujdaju narod da se krvi BBC, CNN, KURIR, BLIC i ostala cuda i muda… u ostalom svako normalan odgovara za svoje postupke, ja samo prenosim vesti nikada ne pozivam na nikakve nemire, pa nisam valjda lud da me uhapsi policija…

Ne ti samo prenosis sto kretenski mediji stavljaju… kao ovi sto imaju sajtove sa filmovima i serijama, nisu oni krivi, oni samo prenose… ^^

Pa svi prenose neku vest, vesti se prenose sa jednog na drugi izvor, tako ti funkcionise internet, tako ti funkcionise ceo svet. Koju god temu da radis , to je na neki nacin vest… ako drzis IT sajt i preneses recimo neki novitet koji ce da uvede FB , to je valjda IT vest. Imas ljude koje zanima politika, imas ljude koje zanima IT, imas jos milion razlicitih stvari, ne interesuje svakoga ista tema… ali nazvati bilo sta od toga KRETENSKI, je krajnje debilno.

To sto ti licno tvrdis, mozes da okacis macku o rep. A i ovaj video od pre dve godine. Sta veli o tom Porodicni zakon i Centar za socijalni rad, koji btw. i ima pravo da preuzme odgovornost nad djetetom ako je ugrozeno? Ne veli jos nista, jer vakcine jos ni nema, ali je klikabilno kad napises nesto takvo, uplase se roditelji da ce im djeca biti pokusni kunici.

Imas pravo na svoje misljenje kao pojedinac, na forumima pisi sta hoces, ali ti si umislio da si magistar novinarstva s diplomom fakulteta politickih nauka i siris fake news. Sam velis milion njih te cita. To je vec krivicni prekrsaj .

1 Like

ejs milion dnevnih posjeta hahahah pa koliko portala imaš, u koliko grupa objavljuješ, koliko linkova dnevno?

1 Like

Aaaa to je znaci video od pre dve godine pa se on ne racuna, nisam ja rekao da je to moje misljenje, ja ne prenosim moje misljenje , ja prenosim SUROVU REALNOST , ono sto se svakoga dana desava, samo ISTINU sa DOKAZIMA a ja nisam kriv sto si ti slabo neobavestena/n …


Mogu ja ceo dan da ti delim ovako DOKAZE i da te UBIJAM CINJENICAMA… i tebe i sudiju i smrada robo kapa