Rekord na facebook objavama

Svaka čast

Evo nešto od danas. Nije mi niti blizu rekorda,ali nisam mogao naci rekordan post pa samo da podjelim nesto od danas :slight_smile:

Nesto od prije par dana , nije rekor ali jest jedna od boljih objava ( Slika je u pitanju )

Rekordi moje stranice zadnja 3 mjeseca, ima tu još oko 10 objava sa preko 1m reacha.

lol, lijepe brojke ljudi, svaka cast :slight_smile:

Jel bi netko poslao jednu viralnu sliku na PM da je probam objaviti na svom pageu (domaci, zabava) cisto da vidim hoce li rezultati biti iznadprosjecni kao i vama?

Ako prođe dobro, mozda vam mogu ponuditi neki honorar za odrzavanje FB pagea, ako bude bilo zainteresiranih za tako nešto.

1 Like

Objava koja je otišla jučer viralno, bez oglašavanja. Slika je u pitanju, strana publika, većinom USA. Pratim malo situaciju i mislim da je ovo tek zagrijavanje. Javim kako prođe u narednih nekoliko dana.

1 Like

Evo statistika jednog oglasa koji mi traje vec 14 dana. Za mene osobno je ovo vrlo dobro te pogotovo sto sam dobio 7000+ novih lajkova na stranicu

1 Like

A targetirana zemlja je? Pakistan, Filipini, Indija? Ili jace zemlje? Posto vidim da si samo 14$ potrosio a ovoliki reach.

Vecinom iz Filipina,Poljske,Turske i Italije

1 Like

Hvala za info. Dobar je to push za pocetak. Kasnije moze i da se opredelis i za jace kad imas dobru bazu.

Hvala. Naravno,uvijek moze bolje :slight_smile:

1 Like

Svaka čast na +7k lajkova za 14$. Nisam znala da je to moguce.

2 Likeova

Hvala. Ne znam da li ce ti ovo pomoci ali promovirao sam sliku i u opis ispod sam stavio Like our page for more! Sad ne znam da li je to išta pomoglo no ovaj ad mi je išao bolje nego ostali pa valjda i je pomoglo.

1 Like

Jučer rukomet, domaća stranica s 27k likeova, bez boosta.

Danas novi rekrd za LIVE video

Jedna moja od neki dan. Video post u ex yu, većinski hrvati

Čini se da sam oborila forumski rekord :smile:

Video je postao toliko viralan da su ženu čiji je zapravo video kontaktirali iz UNILAD-a i Jukinmedie da zakupe njezin video.

Već je prošlo nekih 10 dana od objave videa i dalje se shera svakih par minuta. I dobila sam 16 tisuća lajkova na page zahvaljujući videu, a još nisam takoreć nikog ni invitala da lajka jer sam imala zabranu. Nije loše.

5 Likeova

@Monika.B OK, bas je dobro,
a jel ovo za strano trziste (US, UK…) ili domace?

Svaka čast,čestitam :slight_smile:

1 Like

Za strano. Vecina ljudi koji su lajkali page su iz USA.