Retardirana nacija

Meni je neku noc komsija iznad u stanu cjepao drva…zamislite tog neandertalaca.

ja sam morao prosle godine stan napustiti radi komsija - iznad mene degenerik Spanjolac sa dvoje malih degenerika , koji po cijeli dan i noc pusu u Vuvuzele, mozak ti se raspada od toga

stari degenerik dovede male degenerike iz skole oko pola 1, nakon 3 minute kroz plafon cujem kako krmak hrce, krmak vec zaspao - tako spava navece do 12 i onda krmak se budi i trazi sta ce pozderati…
kad se krmak nazdere, ja vise ne mogu zaspati jer hrce ko vibrator za beton

Posto su krmci socijalni slucajevi, ja moradoh napustiti stan

Ziveti u stanu ima svojih prednosti ali i mana. Sve zavisi sta ko voli, ali ako neko ne podnosi buku, postoji kuca, ne mora biti na selu, ima u okolini grada svakog dosta opcija .

Kako kome :wink: Meni je dan počeo prije pola sata i još žmirim na pola i pijuckam crni čaj. Čekaj da se razbudim pa ćemo vidjet čija majka crnu vunu prede :slight_smile:

1 Like

Ne slažem se. Moje mišljenje je da normalni ljudi neće dopustit da ih netko tjera da u 6 ili 7 ujutro idu na posao. S tim se vjerojatno ti i mnogi drugi nećete složiti, ali to je ok. Ajmo to zanemarit. Ako je netko već takav rob da mora u ranu zoru na posao onda je vjerojatnije da se ne budi prije barem 6 ujutro (a kreće na posao u pola 7 ili kasnije). Mislim da većina ljudi ipak ne ustaje baš u 5 ujutro (gledam i po okolnim zgradama, u 5 ujutro skoro svugdje mrak, a tek oko pola 7 pa nadalje se ljudi bude i pale svijetla po stanovima). Znači većina ima još barem sat vremena spavanja nakon 5 ujutro i ja se dobro sjećam da dok sam ja robovao sam bio u stanju skoro pa ubit za tih zadnjih sat vremena sna. Zato se nikako ne slažem da nije problem totalno nepotrebno lopatanje već u 5 ujutro.

S ovim se slažem, ali govoriš o popodne ili drugi dan. Ja sam želio reći da su mogli čekat barem do 9 ujutro sa bučenjem :wink: Ponavljam, nije se radilo o cesti nego o totalno nebitnom putiću između zgrada.

Kakvih pola 12? Valjda si mislio na pola jedan, i to ujutro :smiley: Danas sam se probudio u 17:30h, ali dan mi je počeo tek maloprije jer se trebalo prvo dobro razbudit, pa obavit dnevni shopping, pa otić na piće, pa pojest nešto konkretno i na miru, pa malo odmorit nakon jela, i tek sada se spremam nešto radit iako mi se čini da je već kasno pa ću najvjerojatnije danas uzet slobodno :smiley:

Nemoj me molim te stavljat u isti koš s ovima što se bude u 11:30h. Ja bih bio nervozan da sutra radi nečeg moram tako rano ustat :slight_smile:

I to dobije tisuće lajkova :smiley:

A koji jezik priča ne zna valjda ni on sam…“WTF”, “lajk”, “hejt” i “sprdam se” su u tom jeziku glavni keywordi.

You Tube nam poglupavio omladinu :slight_smile: Mi smo igrali skrivača, nogomet na svakoj livadi i radili stative od majica, pikulali se, a ovi se valjaju u kadi s tjesteninom za lajkove i valjda nešto zarade:D Kuda ide ovaj svijet :smiley:

6 Likeova

ja se sjećam prije godinu dana da sam gledao strane jutjubere kako ovo rade

ovi naši samo kopiraju od stranih, ništa drugo

1 Like

Ja ovog ne mogu pratiti sto prica, imam osjecaj da je retardiran po nacinu izrazavanja.
Previse sam aneksiozan da bi pogledao duze od 15sec…

2 Likeova

Ovako zamisljam krkane iz Srbije :slight_smile:

1 Like

i lik dobiva dnevno najmanje 2500 subova i najmanje 200 000 pregleda, ako je za vjerovat projekcijama lik ce za 5 godina imati 7mil subova sto sumnjam :slight_smile: i 1 100 000 000 pregleda.

Ja se doselio u stan prije nekih godinu dana. Radnici su preuređivali mjesec dana prije našeg useljenja i stalno nas zvali na mob. da su susjedi iz cijele zgrade njorgali i usprkos radu u dozvoljeno vrijeme. Radili neki presing konstantno… dolazili na vrata i rekli da ovi prestanu radit. Ljudi kažu da kreče a ovi kažu da oni to radi prevencije dođu da ovi nebi nabijali ili kaj ja znam. I kako sam se doselio, bio sam sa svima pristojan, možda i prepristojan. Svaki drugi dan mi nabijali ljudi ispod po radijatoru kad god bi nešto palo na pod. Mi ko’ po jajima hodali mjesecima. Jednom, tako mojoj maloj ispala čaša vode i razbila se. Kad opet lupanje od ispod po radijatoru, a ja na tri pive. Ja se spustio kat ispod i počnem vikat po hodniku da izađe van tko je da je lupao i da mu je… sve živo. Eto, to je bilo prije pola godine i sad smo mirni. Svi pozdrave i ponašaju se kao i ja dok to jednom nisam poludio. Uvijek težim odgajat dijete da bude mirno, ne vičemo, pokušavamo biti što korektniji i zaista jesmo. Priča i nije neš zanimljiva, ali poanta je da dok si dobar i šutiš, drugi si dozvoljavaju stvari koje nebi smjeli.

9 Likeova

Oni izgledaju ovako

E za ovog moras biti spretan da desifrujes…ja vecu seljacinu odavno nisam vidio.

2 Likeova

Jazavac, bit će više na servisu s njim nego na cesti…
Al brate bitno da ima 5-6 metara, mnogo dugačko…

2 Likeova

Kad je poceo govoriti mislio sam da je kupio 100 000€ auto, kad oni krntija.

Zgodan decko. Znakovi

auuu što vi pljujete zbog toga kako neko priča i kako izgleda

1 Like

A dobro, mlad je i neiskusan, naučit će kroz život…
I ja sam jednom bio mlad i naivan i “oženio” se za stari francuski auto visoke klase, u dvje godine koliko sam ga imao izuo me iz čarapa… a lova samo pa-pa… :money_with_wings:


Objasnio :joy:
2 Likeova

Zavare kontejner na točkove :joy::joy::joy: To je bila serija :smiley:

Sva auta se kvare, nebitno dal je iz Francuske ili Njemačke :slight_smile:

1 Like

Francuza nebi preporučio ni neprijatelju, dok je bio bez kvarova je bilo super, a kad su kvarovi počeli… Mehanički nije bilo problema, ali s elektronikom svako malo problemi. Elektronika je kao da ju je dijete u vrtiću radilo, na nijednom autu (osim francuzu) mi se nije dogodilo da se staklo krene dizat i kad dođe do 2cm od vrha se spusti skroz :rofl: